| 07.05.2009, 18:00.04 | |
problem v signalu nebo v příjmačimam kartu gital,a chci se zeptat,při přepínaní programu my program naskočí a někdy ne.Většinou to děla nova,nova cinema a cs film.Kde je teda problem v anteně,ale to by my programy ne naskočily vůbec nebo v příjmači.Děkuji za pomoc |
![]() kulomet |
| 07.05.2009, 18:24.55 | |
RE: problem v signalu nebo v příjmačiAhoj mám nějak zamlženou křištálovou kouli. Nezjistím co máš za přijímač Ferguson, Optikum, GOLDEN Interstár. Může to byt pomalou čtečkou karet zkus jiný softwer nahrát třeba. :)) |
![]() koax |
| 07.05.2009, 18:32.11 | |
RE: problem v signalu nebo v příjmači1)Neuvadis co mas za prijimac a ctecku CryptoWorks,original,nebo modul,nebo neoficialni softwarove upravenou.2)Neuvadis,zda a jaky mas signal na jmenovanych kanalech Nova,Nova Cinema a CS FILM (horizontalni polarizace),kdyz na ne prepnes a obraz nenabehne,co napriklad vypisuje prijimac (pokud neco vypisuje)?,jaka je kvalita prijimanych programu,hraje PUBLIC TV bez problemu?. 3)Tudiz muze to byt vsude a vsim. |
![]() hdpe |
| 07.05.2009, 21:44.17 | |
RE: problem v signalu nebo v příjmačiTak tak. :))) |
![]() koax |
| 07.05.2009, 23:27.35 | |
RE: problem v signalu nebo v příjmačidělá ti to i u fta stanic? |
![]() juzek |
| 08.05.2009, 05:10.37 | |
RE: problem v signalu nebo v příjmačito je tedy kulomet |
![]() pierrepetr |
| 08.05.2009, 16:45.41 | |
RE: problem v signalu nebo v příjmačiZkontroloval bych nastavení paraboly na TP 11992H NOVA a spol.... Zde bývá často problém, tento TP je nejcitlivější na správné nastvení - ostatní klidně jede. |
![]() grupen |