| 07.05.2009, 18:25.29 | |
Mam problem s pristrojem od společnosti didi tvkoupil sem si pristroj od digi je bohužel zablokovany. da se to nejak resetovat? anebo je to už na vyhozeni. dekuji |
![]() radek28 |
| 07.05.2009, 18:36.12 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...To je dobre,ze jsi si jej koupil,tusim ze stoji okolo cca 3 500,- Kc?Nyni si od toho,kdo Ti ho prodal vyzadej aby zaridil na DIGI TV prepis smlouvy na Tvoje inicialy ,podepis smlouvu a pote zavolej na info linku,pokud Ti to nepojede (refreshnout Ti parovane karty). |
![]() hdpe |
| 07.05.2009, 19:14.08 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Napiš pro zajímavost značku přijímače. |
![]() lachtan |
| 07.05.2009, 19:22.35 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...je to humax od digi |
![]() radek28 |
| 07.05.2009, 19:28.04 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Gratuluju, nic lepšího, než-li si od DIGI koupit satelit jste rozhodně nemohl udělat. Proboha proč jste ho koupil????? :O :laughing: |
![]() Dejf |
| 07.05.2009, 19:29.40 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Ještě nám prozrad za kolik jsi ho koupil,doufám že s kartou,znáš puvodního majitele,a uvažuješ o legálním příjmu,pokud tohle nesplnuješ sběrný dvur a zaplatit racyklační poplatek. |
![]() habr |
| 07.05.2009, 19:39.23 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...heee ja to koupil 200 bez karty. ja bych spiš to chtel tak nejak obejit to jejich kodovani jestly to de aspon na nejake volny kanali se divat. jastly to je možne. dekuji |
![]() radek28 |
| 07.05.2009, 19:42.51 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Za 200 sis měl koupit radši flašku a snít dál. |
![]() habr |
| 07.05.2009, 20:04.27 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...píše že mu stačí fta stanice :laughing: |
![]() alda |
| 07.05.2009, 20:04.28 | |
radek28daj si ho pod hlavu namiesto vankuša :))) ked budeš ist spat :))) |
![]() TELEFONIST |
| 07.05.2009, 20:13.16 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Bez puvodni karty je uplne na nic.Gratuluji!!! |
![]() tazi |
| 07.05.2009, 21:20.36 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Však ma povodnu kartu.Prečo do neho vrtate.Radšej mu pomož.tazi,nepiš ked nevieš či ma alebo nema povodnu kartu. |
![]() jano1904 |
| 07.05.2009, 21:30.28 | |
RE:Píše že to má bez karty,tebe omlouvá letopočet v tvěm nicku pokud je to letopočet narození pokud ne tak pořádně čti. |
![]() habr |
| 07.05.2009, 21:40.55 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Píše jasně že to koupil za200 bez karty.A kde ?? v hospodě nebo kde? Montážníci od Digi by to mohly spárovat s nějakou kartou od vadného přijimače.Nebo rovnou novou kartu N3. ;P |
![]() koax |
| 07.05.2009, 22:07.13 | |
jano1904kde piše žema kartu????ja nevidim iba ak neakustieraciu od neakeho kreditu :))) . skratka kupil to nelegal takže to mže akurat tak zahodit,nič viac. :))) |
![]() NIC61 |
| 07.05.2009, 23:25.52 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...jj pravda za 10kč vhodné tak pro testování. 200Kč pěkně předražené. pěkně si prodělal a jestli je kradenej, ještě ti hrozí obvinění včetně propadnutí věci. Z vysranosti to stojí za to. |
![]() juzek |
| 08.05.2009, 00:13.36 | |
taziNevšimol som si že nema kartu.Ale mu doporučim lepšiu alternativu.Podložiť ho pod kvetnik. |
![]() jano1904 |
| 08.05.2009, 01:00.14 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...diky za nazory |
![]() radek28 |
| 08.05.2009, 08:04.30 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Ako mohol ten dotyčný predajca predať ten prijímač, keď DIGI tie prijímače väčšinou dávajú do prenájmu (pochybujem, že bol kúpený). A zmena údajov na druhého majiteľa sa legálne nedá prepísať resp. rodné číslo nejde zmeniť, nakoľko je to evidované podľa rodného čísla. ZDROJ DIGI. |
![]() jklajban |
| 08.05.2009, 08:43.43 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Vy si myslíte, že existuje nějaká evidence těch Humáčů ? To je jenom jejich sen. Jak dlouho už mění karty?? a jak dlouho ještě budou. |
![]() koax |
| 08.05.2009, 10:06.54 | |
jano1904Ja pisem,ked viem a citam dobre aj po slovensky ;) ;) |
![]() tazi |
| 08.05.2009, 12:18.32 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Chlapi,neni cas ,musi se robit,nebot soudruzky na private jsou drahe!Tus neresme **coviny!Slovacka slivovice = OK! |
![]() hdpe |
| 08.05.2009, 16:37.52 | |
RE: Mam problem s pristrojem od společnosti di...Laciné, dvakrát placené!!! Útěchou mu může být možnost příjmu několika FTA programů, ty jdou i bez karty, z nichž bude asi nejzajímavější CT24. Jinak jak je již psáno, pravděpobně byl někde odcizen, takže legalizace je dost rizkantní. I když pozbýt věc za 200 Kč za tu zkušenost co s tím bude ještě spojeno určitě stojí. |
![]() grupen |