| 07.05.2009, 21:11.50 | |
sdílení OpenboxDobrý večer.Prosím o radu.Chci nasdílet 2x Openbox.Dočetl jsem se,že oba přijímače musí být zapojeny na stejné fázi.Máte s tím někdo zkušenost?Předem Děkuji. |
![]() sasín |
| 07.05.2009, 21:24.11 | |
RE: sdílení Openboxhttp://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=10 |
![]() mitro22 |
| 07.05.2009, 21:51.37 | |
RE: sdílení OpenboxDěkuji za odkaz. |
![]() sasín |
| 08.05.2009, 00:11.41 | |
Sichr je sichrOsobně bych stejně kvůli vyrovnávacím proudům a dalším neblahostem doporučil tu stejnou fázi a nebo tohle:http://xband.kvalitne.cz/Optoizolator.htm No jo, já vím, ony tyhle bezpečnostní opatření jsou děsně nepopulární... |
![]() Louskacek |
| 08.05.2009, 08:00.22 | |
openbox splitterjako to vlastne funguje?kto má stím skúsenosti :-/ |
![]() Jupi |
| 08.05.2009, 10:08.53 | |
openbox splitterPokiaľ viem tak nechodia zápisy na kartu a treba ju obživovať priamo v prijímači |
![]() disdzo |
| 08.05.2009, 15:49.38 | |
RE: sdílení OpenboxOpenbox splitter funguje normálně tak, že jsou přes něj linky RS232 všech openboxů spojené do hvězdy, a splitter se stará o směrování dat tak, aby se každému Openboxu zdálo, že má proti sobě jen jeden protějšek. Jeden přijímač je master (v tom je normálně daná karta a zápisy na ni chodí, jakoby se nechumelilo) a další 3 Openboxy jsou klienti... |
![]() Louskacek |