Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 21:11.50

sdílení Openbox

Dobrý večer.Prosím o radu.Chci nasdílet 2x Openbox.Dočetl jsem se,že oba přijímače musí být zapojeny na stejné fázi.Máte s tím někdo zkušenost?Předem Děkuji.
uživatel
sasín
07.05.2009, 21:24.11

RE: sdílení Openbox

http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=10
uživatel
mitro22
07.05.2009, 21:51.37

RE: sdílení Openbox

Děkuji za odkaz.
uživatel
sasín
08.05.2009, 00:11.41

Sichr je sichr

Osobně bych stejně kvůli vyrovnávacím proudům a dalším neblahostem doporučil tu stejnou fázi a nebo tohle:

http://xband.kvalitne.cz/Optoizolator.htm

No jo, já vím, ony tyhle bezpečnostní opatření jsou děsně nepopulární...
uživatel
Louskacek
08.05.2009, 08:00.22

openbox splitter

jako to vlastne funguje?
kto má stím skúsenosti :-/
uživatel
Jupi
08.05.2009, 10:08.53

openbox splitter

Pokiaľ viem tak nechodia zápisy na kartu a treba ju obživovať priamo v prijímači
uživatel
disdzo
08.05.2009, 15:49.38

RE: sdílení Openbox

Openbox splitter funguje normálně tak, že jsou přes něj linky RS232 všech openboxů spojené do hvězdy, a splitter se stará o směrování dat tak, aby se každému Openboxu zdálo, že má proti sobě jen jeden protějšek. Jeden přijímač je master (v tom je normálně daná karta a zápisy na ni chodí, jakoby se nechumelilo) a další 3 Openboxy jsou klienti...
uživatel
Louskacek