| 08.05.2009, 13:40.12 | |
plazma panasonicnova 4210Ge má vodorovnou černou linku tl. 0,5 mm skoro přes celou obrazovku. Je to jen jedna trubice nebo je v pytli celý panel a je to na kompletní vymenu tv? |
![]() valmir |
| 08.05.2009, 15:43.16 | |
RE: plazma panasonicjá jsem mněl zase bílou dvojčáru svislou nalevo od středu a po roce a půl mi byla v záruce vyměněna televize dokonce za novější typ.Prý se to nevyplatí opravovat... |
![]() ALEXCZ |
| 08.05.2009, 15:46.45 | |
RE: plazma panasonica to jsi se na to díval rok a pul nebo to bylo obdobi dohadovani se servisem |
![]() valmir |
| 08.05.2009, 21:08.46 | |
RE: plazma panasonicpár dní jsem se na to díval a pak jsem zavolal do servisu a podrobně se ptali na to a pak si přijeli pro to sami. To není tak jednoduchý to odvezt v postavené krabici v osobním autě. |
![]() ALEXCZ |
| 08.05.2009, 21:10.18 | |
RE: plazma panasonicjednalo se o úhlopříčku 106 cm. |
![]() ALEXCZ |
| 08.05.2009, 21:44.22 | |
RE: plazma panasonicMáte si kupovat kvalitní televize (LG):-D |
![]() Martin79 |
| 09.05.2009, 09:50.20 | |
pro Alexodvoz v os aute uz jsme absolovoval (106), chce to mit jen tu original krabici. Ale když si proto prijedou tak tim líp, uz jsem si myslel, že takova služba ani neexistuje. |
![]() valmir |
| 09.05.2009, 17:04.43 | |
RE: plazma panasonicpro Martin 79: Sledoval jsem tvé potíže s plasmou Panasonic na tomto foru,které tehdy komentoval i Anoním,že jsi prostě měl smulu.Máme kupovat LG - nechci zde popisovat co jsem já zažil abych snad neškodil značce. Je to prostě asi o štěstí při nákupu. |
![]() Displej |
| 10.05.2009, 06:45.02 | |
RE: plazma panasonicAle já osobně mám také špatné zkušenosti s Panasonicem... ale může to být jen náhoda....LG máme v rodině dvě a už delší dobu šlapou výborně.... |
![]() kacenkin |