| 08.05.2009, 12:32.47 | |
HD prímač + DREAMSKYPotrebujem poradiť aký kúpiť HD prímač, mal by podporovať emuláciu a mal čítačky na skylink slovenskú aj českú a bol by aj zároveň servrom cez sieť pre 3 kusy prímačov typu DREAMSKY. |
![]() Miro1111 |
| 08.05.2009, 12:52.07 | |
HD prímač + DREAMSKYprečítaj si príspevki dozadu tam to máš!(dilema) |
![]() vito1 |
| 08.05.2009, 13:21.25 | |
@vito1nemôžem to nájsť, daj mi aspoň dátum |
![]() Miro1111 |