| 08.05.2009, 12:15.29 | |
Topfield 7700hsci+Cryptoworks+Diablo CamPri tejto kobinacii,ked mam v module Crypto Sky link kartu a v Diable rev 2.2 TNK kartu mi pri pozerani zamrzne obraz na asi 10 sek. potom sa rozbehne a zase mi zamrzne.V com môze byt problem? |
![]() loopko |
| 08.05.2009, 12:19.38 | |
RE: Topfield 7700hsci+Cryptoworks+Diablo CamZamrzne na jakých programech?Zamrzá,když je tam jenom Diablo? |
![]() Sekyra |
| 08.05.2009, 12:27.06 | |
RE: Topfield 7700hsci+Cryptoworks+Diablo CamZamrzne na Sky link programoch,zamrza ked tam mam aj Diablo aj Cryptoworks. |
![]() loopko |
| 08.05.2009, 12:31.28 | |
RE: Topfield 7700hsci+Cryptoworks+Diablo Camna dvě karty používáš dva moduly??? a proč? nech tam diablo, dej CAIDS, vamaž starý cryptow.. key a pojede to po jako po másle a kdyžtak prohoď CAM ve slotech |
![]() poky1 |
| 08.05.2009, 12:32.24 | |
RE: Topfield 7700hsci+Cryptoworks+Diablo Camajejé, vymaž tam patřilo :))) |
![]() poky1 |
| 08.05.2009, 12:34.06 | |
RE: Topfield 7700hsci+Cryptoworks+Diablo CamNejdřív zkontroluj,jestli nemáš v Diablu klíče pro Skylink.Pokud ne,tak kartu TNK do čtečky a Skylink na SIM,modul Crypto ven. |
![]() Sekyra |