Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.05.2009, 11:37.37

Ilusion M3

Vie niekto poradit ako preflashovat tento prijimac? Ale okrem cleaneru-pripojit sa neda.....
uživatel
janek111
08.05.2009, 12:53.58

RE: Ilusion M3

Z coho na co?Co tam mas?Co tam chces mat?Co nejde pripojit?Co vlastne chces? :bomb:
uživatel
liquere
08.05.2009, 14:48.26

Re:

Nahral som tam omylom Kinga na M5. A teraz sa ni nehlasi cez kabel....
uživatel
janek111
08.05.2009, 15:27.51

RE: Ilusion M3

To je ťažká vec.Potrebuješ Roll back for A
Ale ak si to nahral správne,King funguje...Chceš späť vectru?
uživatel
sused
08.05.2009, 16:08.40

Re:

No napr. Vectru
uživatel
janek111