Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.05.2009, 11:12.13

Plazma

Koupil jsem si novou plazmu od Panasoniku mám ji 3 den a povšiml jsem si na předním skle na kraji na hoře asi 1,5 cm praslinku. co mě doporučujete ? Díky za odpověd
uživatel
jos72
08.05.2009, 11:26.27

RE: Plazma

Doporučuju zkusit vyreklamovat....ale určitě to bude problém a šance minimální
solidní prodejce to bude řešit,nesolidní Tě pošle k čertu že jsi si to udělal sám.
Přeju hodně štěstí
uživatel
pat
08.05.2009, 11:53.01

RE: Plazma

V pondeli zavolej na tohle cislo tel.: (+420) 236 032 911 linka Panasonic. Po dohode ti ji urcite stahnou a vse vyresi k tvoji spokojenosti.
uživatel
Alvin