| 08.05.2009, 11:12.13 | |
PlazmaKoupil jsem si novou plazmu od Panasoniku mám ji 3 den a povšiml jsem si na předním skle na kraji na hoře asi 1,5 cm praslinku. co mě doporučujete ? Díky za odpověd |
![]() jos72 |
| 08.05.2009, 11:26.27 | |
RE: PlazmaDoporučuju zkusit vyreklamovat....ale určitě to bude problém a šance minimálnísolidní prodejce to bude řešit,nesolidní Tě pošle k čertu že jsi si to udělal sám. Přeju hodně štěstí |
![]() pat |
| 08.05.2009, 11:53.01 | |
RE: PlazmaV pondeli zavolej na tohle cislo tel.: (+420) 236 032 911 linka Panasonic. Po dohode ti ji urcite stahnou a vse vyresi k tvoji spokojenosti. |
![]() Alvin |