| 08.05.2009, 08:53.08 | |
Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson 8500 HDKdo jede přes svátky na nákupy do Polska a shání levný Sat HD přijímač muže využít nabídky Mediamarktu v Polsku Ferguson 8500 HD 399zl / 2400 kč (viz odkaz na leták z Opole)http://www.mediamarkt.pl/gazetka/0261728001241449705/pdf/opole.pdf Tady si mužete stáhnout leták popřípadě najít nejbližší Mediamarkt u hranic Cz nebo Sk. http://www.mediamarkt.pl/wybor/ |
![]() habr |
| 08.05.2009, 09:34.52 | |
re.laciné dvakrát placené |
![]() vaclavbrno |
| 08.05.2009, 09:35.42 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...Aby to nebylo jako v naších Hypermarketech 1 ks na 1 prodejnu , pokud vím tak ho Ferguson PL výrobce už nemá v nabídce více jak dva měsíce skladem . . . |
![]() lubos3nec |
| 08.05.2009, 10:04.28 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...Za ty peníze to určitě nebude špatný kup jen se chci zeptat jestlli na tomto přístoji jede pštros. |
![]() ROSTA |
| 08.05.2009, 10:16.20 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...v emu už žádný HD stejně nikdy chodit nebude. spíš kvůli HD jestli na tom leze naladit ITV feed. na programu budou v nejbližší době např. oblíbené filmy Van Helsing a The Shadow a taky finále ligy mistrů. |
![]() vortimond |
| 08.05.2009, 10:28.01 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...Za chvíli budou mít jako standart naši sousedi všechno v HD.A už i na kvalitním plazmovém zobrazovači,i ta DIGI vypadá docela dobře. :) |
![]() zzaner |
| 08.05.2009, 10:28.14 | |
RE:Dal jsem to sem pro ty kdo pojedou v Polsku někde kolem Mediamarktu,at se na to podívají pokud HD stroj chtějí koupit. |
![]() habr |
| 08.05.2009, 10:46.54 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...No jasně já ti rozumím Habre to je muj případ sháním nějakou sračku na hd zatím nechci kvalitníhd sat protože mám tři roky plasmu lg jenže rozlišení jen 800 na 600 takže kvalitní sat budu řešit i kvalitní televizí a bydlím v Havířově kousek od Polských hranic. |
![]() ROSTA |
| 08.05.2009, 11:06.10 | |
@všemhabrova poznámka byla správnáu tohoto stroje je potřeba zakoupit modul, má 1x CI slot, tedy pro sledování českých providerů. Má funkci PVR. Přepínání progranů je velmi pomalé, umí standardní emu, nedoporučuji na motor-pouze 4x1 disecq u vyšší verze 8x1 jsou problémy. Neumí českou diakritiku. Dobře spolupracuje s CAMy Diablo, Irdeto-cryptoworks, horší je to u XCAMu (není vůbec důvod ho tam dávat) a Zeta CAM (barvy)-musí se při zapnutí tkz. nahodit Celkově, ale mohu doporučit jako levnější stroj (další) do domácnosti či na chalupu. Podpora není valná, ale dostačujíci. |
![]() Babui |
| 08.05.2009, 11:13.47 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...odkial ta istota,že EMU už nie...rádio PANIKA??????????? Rv :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() mat |
| 08.05.2009, 11:17.56 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...Je to opravdu jen (nevhodné slovo) na emu jinak nanic. |
![]() ROSTA |
| 08.05.2009, 11:22.34 | |
RE:Mediamarkt OpoleTak tento stroj už pouze v Opole ,jinde vyprodán. |
![]() habr |
| 08.05.2009, 11:23.20 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...jistota ne, to je můj názor podle nejnovějšího vývoje na scéně, za poslední dobu. proč nebyl conax nikdy public. protože ty novější karty jsou dobře bezpečný, jak vidno třeba na cryptoworks v6 a prostě oni sami si uvědomujou, že tak trochu ztrácejí kontakt a proto s tím šetřili, aby měli co prodávat. |
![]() vortimond |
| 08.05.2009, 11:31.10 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...Se neboj,oni to pustí sami,ještě rádi.Vždyť vidíš,jakou má DIGI stále reklamu(a zadarmo).Takové výhodné prolomení,to je terno.Ono jim to dochází. :laughing: |
![]() zzaner |
| 08.05.2009, 11:37.32 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...:laughing: satan byl konečně poražen halllllelůja glóóóóória |
![]() vortimond |
| 08.05.2009, 12:58.12 | |
fta filmové tipy dnes14:00 ANIXE HD : Die Masche der Männer (sledoval jsem včera místo hokeje, je to ok film. schváleno)20:15 ANIXE HD : Das Phantom der Oper nebo 21:00 ARTE HD : Das shöne Leben (francouzský TV film) |
![]() vortimond |
| 08.05.2009, 16:22.00 | |
@vortimondv Itálii se usilovně pracuje na verzi 2.4, s tím, že conax 6,7 o5 dostane na frak... |
![]() Babui |
| 08.05.2009, 16:36.49 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...sny jsou pozitivní věc, já nemám nic proti snům. přímo naopak. sny jsou nejúžasnější věc na světě. |
![]() vortimond |
| 08.05.2009, 16:49.14 | |
@vortimondkudla vortíku, ty jsi na tom netu snad přivázaný, já už mám hotový jeden satelit (soupravu) a nechám umývat 2 auta....real je real... |
![]() Babui |
| 08.05.2009, 16:59.27 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...no to souvisí tak trochu s tím, co jsem napsal teď naposled. když nadřazuješ sny reálnýmu životu, tak se není vůbec čemu divit, že nemáš často co dělat :laughing: takže čemu se divíš? |
![]() vortimond |
| 08.05.2009, 17:02.58 | |
RE: Mediamarkt v Polsku akce od 7.5. Ferguson...:laughing: :laughing: nebudu to dále rozvíjet bylo by to velmi akademické a do toho se mi nechce :8)Hodně zdraví! |
![]() Babui |