| 08.05.2009, 15:56.01 | |
Luxusní generátor souboru satellites.xmlhttp://satellites-xml.eu/Možná už to znáte, pokud si děláte settingy sami, určitě oceníte. R^ |
![]() D2MAC |
| 08.05.2009, 16:00.14 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlděkuju! |
![]() knawi |
| 08.05.2009, 19:31.56 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlsuperdik |
![]() rudo281 |
| 08.05.2009, 20:51.57 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlPoradíte mi,ako sa subor da dat do prijimaca?Mam Opticum7000CXplus. Vdaka. |
![]() bobo11 |
| 08.05.2009, 20:52.59 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlMyslim tým, či je potrebné ho zmeniť,aby mal inú príponu a td. |
![]() bobo11 |
| 08.05.2009, 21:00.13 | |
@bobo11Nijak, tento soubor používají linuxové přijímače s enigmou. |
![]() D2MAC |
| 08.05.2009, 21:05.53 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlvdaka :-/ |
![]() bobo11 |
| 09.05.2009, 06:29.35 | |
lux generatorAko dat ten subor do dreamu? |
![]() lubo540 |
| 09.05.2009, 07:14.23 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlvar/etc |
![]() rudo281 |
| 09.05.2009, 10:52.53 | |
normálěVem šroubovák,rozeber dreama a normálně ho pošli pod ten nejvědší peocesor,ten co pořád tak zahřívá.Budš mít o jednu starost méně. |
![]() Jirka 3 |
| 09.05.2009, 11:18.52 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmla co to ma presne riesit? ja si tiez robim v DM800ke setting sam pomocou dreamset-u... ale sem tam mam problem, ze musim prehram image a setting naladovat nanovo, lebo mi diseqC nefunguje a kazda druzica ukazuje 0-ovy signal. Potom mi to fici zase daku hodnu dobu a z nicoho nic mi to spravy zas. diky za odpoved |
![]() maxxx |
| 09.05.2009, 11:29.58 | |
maxxxTato aplikace čerpá denně aktualizované údaje ze serverů typu lyngsat a flysat, tím pádem je seznam transpondérů na každé družici stále aktuální. Potom stačí to dát jednou za čas do linuxového boxu a proskenovat družici, což je určitě pohodlnější, než si seznam transpondérů na celém orbitu aktualizovat sám manuálně... |
![]() D2MAC |
| 09.05.2009, 11:32.48 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmljj, tak to ano :) uz som si urobil pre moje druzice subor a naladoval to do boxu... dakujem za vysvetlenie |
![]() maxxx |
| 09.05.2009, 14:52.41 | |
lux generatorNema niekto dobry setting na 8lnb? 28-23,5-19-16-13-4.8-1st Z? Aj tak neviem naco je toto dobre,ved dream si sam aktualizuje nove programy z netu |
![]() lubo540 |
| 09.05.2009, 15:25.23 | |
lubo540Toto je dobré právě k tomu, aby sis ten dobrý setting na 8 LNB udělal sám. :razz: |
![]() D2MAC |
| 09.05.2009, 19:14.12 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmllikra urobí niekedy chybu na Síriuse,s tým si to opravíš.xml 4.8 E a v settingu 5.0.Potom nemáš signál. |
![]() Nalimm |
| 10.05.2009, 08:08.53 | |
lux generatorNeviem co je to za subor ale mne to odpalilo Thor...a som bez digi |
![]() lubo540 |
| 10.05.2009, 10:41.01 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlV menu daj pridať "nový".Pribudne ti nová ppozícia a tá by ti mala ísť.Musí sa zhodovať s pozíciou na skíne! |
![]() Nalimm |
| 10.05.2009, 10:46.47 | |
RE: Luxusní generátor souboru satellites.xmlNázev a pozice družice ze souboru satellites.xml (var/etc) se musí shodovat s názvem a pozicí družice v souboru config (var/tuxbox/config/enigma)Edituj si jedno nebo druhé. Pokud tak neučiníš, družice naskenovat nepůjde. A nebo to dělej přes nastavení satelitů v menu, jak psal Nalimm. |
![]() D2MAC |