| 08.05.2009, 16:23.07 | |
Skystar 2 , Phoenix , GitalMůžete mi poradit jakej kabel na propojení jestli kříženej nebo obyč :lookaround: a dále co potřebuju k zprovoznění :(( Zatim sem si stáhnul tohle http://i43.tinypic.com/2iqlvsn.jpg ale nevim jak dál :crying: |
![]() Beavis |
| 08.05.2009, 18:18.04 | |
RE: Skystar 2 , Phoenix , Gitalako na skystar nájdeš na skystar2.info a nejaký návod na skystar2cz.pochta.org pozorne čítaj a mohlo by to pomôcť |
![]() Dukeso |
| 08.05.2009, 18:42.34 | |
RE: Skystar 2 , Phoenix , Gital1. kartu musíš mít aktivovanou. Pro skystar kartu není soft, který by na kartu dokázal zapisovat oprávnění.2. jako program na emulaci CRYPTOWORKS můžeš použít CWCAMEMU a nebo XCWLOG . S konfigurací si musíš trošku pohrát, ale dá se to zvládnout. Nebo můžeš použít NEWCS jeko server a WINCSC jako klienta. Tato kombinace je na konfiguraci trošku složitější. Jaký kabel na propojení phoenixu nevím. Myslím si že křížený kabel. Nejjednodušší je zkusit to. Na sériovým portu nic neodpálíš, pokud budou dráty 2 a 3 propojeny špatně. Jastli s tím budeš potřebovat pomoct, napiš kontakt (mejl nebo skype). |
![]() colombo |