| 22.05.2009, 19:28.48 | |
OptiBox CX PVR READY ExtraChcem si kupit tento primac a zaujima ma ci tam pojdu programy v MPEG-2 4:2:2 |
![]() Lukas21 |
| 22.05.2009, 19:44.42 | |
RE:Ne nepujde. |
![]() habr |
| 22.05.2009, 19:51.35 | |
RE: OptiBox CX PVR READY ExtraA aky primac to podporuje? |
![]() Lukas21 |
| 22.05.2009, 19:52.29 | |
Pouze tento ale už se nevyrábíhttp://global.ebay.com/HD_Sat_Receiver_Quali_TV_422_Feeds_sehen_/260412690847/itemNeumí ale Mpeg-4. https://www.parabola.cz/clanky/1374/hdtv-set-top-box-quali-tv-qs-1080irci-v-praxi/ |
![]() habr |
| 22.05.2009, 20:15.08 | |
RE: OptiBox CX PVR READY Extrana 4:2:2 feedy je najlepšia Skystarka.. :))) |
![]() Satmaster |