| 22.05.2009, 23:15.01 | |
DreamboxMuze mi nekdo poradit jak vypnout automacky dolazovani kanalu |
![]() badi80 |
| 23.05.2009, 01:31.45 | |
RE: DreamboxTuším, že některé image mají v nastaveních položku "automatická aktualizace settingu" On/Off, pokud tebou používaná image nemá tuto funkci nebo i při vypnutí této funkce se setting stejně sám aktualizuje, pak ho nech být, ať se aktualizuje a namísto seznamu naskenovaných stanic používej položku bouquets, kde bude pořád jenom to, co tam dáš, a nic se tam samo od sebe přidávat nebude. |
![]() D2MAC |
| 23.05.2009, 10:03.04 | |
RE: Dreamboxale uberat sa bude :( ,v bouquets liste potom uvidis: (program nenalezen) |
![]() EnoSat |
| 23.05.2009, 10:59.18 | |
RE: DreamboxTak to se dá opravit přes dreamboxedit za pár minut, tato situace nenastává až zase tak často (záleží, kolik toho v těch bouquetech bude mít...tím větší je pak pravděpodobnost, že některá stanice změní parametry). |
![]() D2MAC |
| 23.05.2009, 22:45.16 | |
RE: DreamboxV E2 to bohuzel nejde. |
![]() 007 |