Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2009, 23:15.01

Dreambox

Muze mi nekdo poradit jak vypnout automacky dolazovani kanalu
uživatel
badi80
23.05.2009, 01:31.45

RE: Dreambox

Tuším, že některé image mají v nastaveních položku "automatická aktualizace settingu" On/Off, pokud tebou používaná image nemá tuto funkci nebo i při vypnutí této funkce se setting stejně sám aktualizuje, pak ho nech být, ať se aktualizuje a namísto seznamu naskenovaných stanic používej položku bouquets, kde bude pořád jenom to, co tam dáš, a nic se tam samo od sebe přidávat nebude.
uživatel
D2MAC
23.05.2009, 10:03.04

RE: Dreambox

ale uberat sa bude :( ,
v bouquets liste potom uvidis:
(program nenalezen)
uživatel
EnoSat
23.05.2009, 10:59.18

RE: Dreambox

Tak to se dá opravit přes dreamboxedit za pár minut, tato situace nenastává až zase tak často (záleží, kolik toho v těch bouquetech bude mít...tím větší je pak pravděpodobnost, že některá stanice změní parametry).
uživatel
D2MAC
23.05.2009, 22:45.16

RE: Dreambox

V E2 to bohuzel nejde.
uživatel
007