Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2009, 22:48.40

nastaveni portu na satelitu

ahoj potrebuju poradit,zustali me na satelitu pouze ceske a slovenske programy tak sem dal do opravy diseqc prepinac a oni me odepsali ze mu nic neni a ze si musim nastavit port,ale nevim jak a mam satellit opentel
uživatel
cestar
22.05.2009, 22:52.25

RE: nastaveni portu na satelitu

někde v menu - instalace nebo nastavení antény - diseq port apod.
uživatel
Tomik535