| 22.05.2009, 22:48.40 | |
nastaveni portu na satelituahoj potrebuju poradit,zustali me na satelitu pouze ceske a slovenske programy tak sem dal do opravy diseqc prepinac a oni me odepsali ze mu nic neni a ze si musim nastavit port,ale nevim jak a mam satellit opentel |
![]() cestar |
| 22.05.2009, 22:52.25 | |
RE: nastaveni portu na satelituněkde v menu - instalace nebo nastavení antény - diseq port apod. |
![]() Tomik535 |