| 22.05.2009, 21:55.59 | |
radupotrebuje radu 2primace na 2tv NLB monoblok s dvoma vyspupami alebo prepojit kabelom cez LOOP OUT potrebujem 19.2w 23.5w LNB SMART TMT43 Monoblock TWIN ktora je lepsie variata dekuji |
![]() ALAN |
| 22.05.2009, 22:00.12 | |
RE: raduna 2 TV vždycky TWIN LNB. LOOP OUT je určenej pro připojení dalšího přijímače na jednu TV, přičemž jeden z těch dvou by měl být vždycky v nejlepším případě vypnutej. |
![]() vortimond |
| 22.05.2009, 22:12.39 | |
re vortimondok diky twin LNB na 2druzice se 2 vystupem |
![]() ALAN |
| 22.05.2009, 22:22.03 | |
RE: radujo přesně. |
![]() vortimond |
| 22.05.2009, 22:50.02 | |
@vortimondprosím tě, jak spojit domovní STA rozvod pro individuální stb-t s individuálním satelitním resívrem do CRT TV? zapojit klasicky účastnický kabel STA do DVB-T přijímače, pak loopem do satu, odtud do TV a dodržet tebou zmíněný pravidlo o vypnutým jednoho resívru?? díky! |
![]() knawi |
| 22.05.2009, 22:51.59 | |
@vortimondoprava: "vypnutí jednoho resívru" |
![]() knawi |
| 22.05.2009, 22:54.28 | |
RE: radu@knawipojmy s dojmy, popiš to trochu lépe. Co chceš spojovat? |
![]() Tomik535 |
| 22.05.2009, 22:56.22 | |
knawijestli máš dvb-T a k tomu další dvb-S přijímač (a chceš je připojit oba přes RF na TV) tak tam žádný vypínání není nutný. to co jsem psal, tak se týkalo dvou satelitních přijímačů, připojených na jeden výstup LNB. |
![]() vortimond |
| 22.05.2009, 23:05.11 | |
RE: radu@Tomik535: máš pravdu - tedy, v bytovým domě mám parabolu s omezenou možností (bujná vegetace + dům) příjmu ale chci zachovat aspoň možnou pozici 19.2°e. do účastnických zásuvek je zavedenej rozvod terestriálního digitálního signálu, za předpokladu připojení DVB-T přijímače. a oba signály do jednoho CRT. jde o místo občasnýho pobytu, nechci proto instalovat zobrazovač s DVB-T tunerem. děkuju za reakci příp. za radu! |
![]() knawi |
| 22.05.2009, 23:11.04 | |
RE: radunež jsem to sesmolil...ano, vortimonde, resívr od tebe velmi dobře slouží, bohužel orbit je tak zarostlej, že mě nezbývá, než koupit dvb-T a využít domovního rozvodu instalovanýho signálu. a, kromě toho, že nevím pořádně co koupit, jsem jelen z toho jak to propojit do sice slušnýho ale přecejen crt tv. |
![]() knawi |
| 22.05.2009, 23:16.27 | |
RE: radunevím, zda jsem tě úplně pochopil, co vlastně chceš, ale pokud je to signál z pozemní(jedno či analog nebo digitál) antény a satelitu, není nic jednoduššího, než dokoupit parabolu, lnb a slučovač. Na konci rozbočit zásuvkou. Jen měj na paměti, že takhle to lze jedním kabelem pouze pro jeden dvbs přijímač..Jestli tam máš rozvod třeba s několika průběžnýma zásuvkama či rozbočovači, signál z lnb ti k tv neprojde.. Mžná bude lepší to někomu svěřit. |
![]() Tomik535 |
| 22.05.2009, 23:31.44 | |
RE: raduasi to hloupě popisuju: mám parabolu směrovanou na 19.2e se satelit. přijímačem a chci využít rozvodu v činžáku, kde je v každém bytě signál v regionu zbývajících analogových programů (ty můžu přijímat, ale nejde mě o ně) a hlavně digitálních multiplexů + rakouských 1 + 2. takže, koupím dvb-T přijímač, zkusím se zamyslet a nějak to spojím s tím akváriem. |
![]() knawi |
| 22.05.2009, 23:35.35 | |
RE: radunejlépe přes scart, pochopitelně. můžeš buď samostatně každý z nich na jeden scart vstup v televizi a nebo scart povede z dvb-t do dvb-s přijímače (na video vstup) a z dvb-s potom do TV |
![]() vortimond |
| 22.05.2009, 23:47.11 | |
@vortimondano, díky, tv má scart vstup jenom jeden, z účastnický zásuvky je ten klasickej šlauf, jak říká moje norská sestra, a tak to vyzkouším a když tak, budu znovu otravovat. děkuju, asi nejsem chytrej! |
![]() knawi |