| 22.05.2009, 21:03.21 | |
Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu..?CauteProsim Vas o radu ohladom tohoto typu primaca..Uz niekolko dni sa tam pokusam dostat key..cez usb alebo cez 232..zial to nemozem rozbehat. Pri vkladani key cez usb mi vypise bad upgrade..pri ladovani keys cez channel editor v menu+8888 su same F-ka v klucoch..neviem si s tym poradit pretoze tento typ je nejaky iny ako ostatne GI. Daval som tam aj patch usb, dalej upfile_sw07GI004_302_GI-TS-84CI-PVRX2008.6.16.rom.bin predpokladam asi Emu..proste vsetky sposoby ladovania a aj rucneho zadavania kodov niesu uspesne..ziadny provider mi nenabehne..Mate niekto skusenost konkretne s tymto typom..? NA CS sat fore som sa toho vela nedozvedel..parabolaci..prosim help. :lookaround: |
![]() yald |
| 22.05.2009, 21:21.36 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Stejná zkušenost, zkoušel jsem taky vše, bezvýsledně. Zbývá jedině přes d. ovladač. Rv |
![]() lucifer75 |
| 22.05.2009, 21:32.29 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....No to som skusal..ale nemozem na to prist do ktorych riadkov mam zapisat kluce..Napr. (nevhodné slovo) tv. je tam 5 riadkov..nieje tam ziadny 10 ani 11..riadok..som skusal vesetky moznosti..ale nerozbehal som to..ako na to..? |
![]() yald |
| 22.05.2009, 22:10.00 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....zrejme nikto nema taky prijimacno asi sa budes musiet trapit dalej |
![]() rudo281 |
| 23.05.2009, 05:48.49 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....00 a 01 kazdy ma dva radky do 02 nic má jivou funkci |
![]() markriz |
| 23.05.2009, 08:19.41 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....mne to vychadza ze momentalne je to k*y 00 provider 00 20 11 a riadok 00 a 10 |
![]() rudo281 |
| 23.05.2009, 08:36.57 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....tu mas manual ako na tohttp://forofosgolden.com/foro/manuales-golden/4737-manual-actualizar-kelis-en-modelo-golden-interstar-t-s-84ci-pvrx.html |
![]() rudo281 |
| 23.05.2009, 08:52.58 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....a este tuhttp://forofosgolden.com/foro/combo/6502-actualizando-gi84-pvr.html tak nechrap a vlet na to |
![]() rudo281 |
| 23.05.2009, 09:51.47 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....dej mail nebo něco, pokud si to ještě nerozchodil |
![]() lucifer75 |
| 23.05.2009, 10:56.06 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Este mi to neslape...tu je mail yald@post.sk vopred dik.. |
![]() yald |
| 23.05.2009, 11:34.56 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Dal som tam ten bin co si mi poslal..ale aj tak to neslape. v riadku 00 su aktualne kluce ktore som tam dal manualne..ale nic..Skusal som aj podla navodu od Rudo281 ale ten soft chce nejaky upraveny softcam.Tak som natahal niekolko softcamov na all dvb ale nic..nechcelo mi nic zobrat. |
![]() yald |
| 23.05.2009, 11:36.47 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Este mmt..prave citam druhy mail..ze to treba dat do 4 riadku..to som nevedel idem skusit |
![]() yald |
| 23.05.2009, 11:38.43 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....máš tam fotku |
![]() lucifer75 |
| 23.05.2009, 11:40.23 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Ne čtvrty řádek ,ale čtvrtý provider.Řádek to je 7 a 8 |
![]() lucifer75 |
| 23.05.2009, 11:42.25 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Ok funguje to parada...dakujem..som nevedel ze sa meni 4 a 5 riadok..dakujem. |
![]() yald |
| 23.05.2009, 11:42.58 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....No sláva R^ |
![]() lucifer75 |
| 23.05.2009, 11:45.57 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Cize..ano myslel som tym samozrejme providera. Nahodou AU nefunguje..? |
![]() yald |
| 23.05.2009, 11:49.00 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....teď nee.. |
![]() lucifer75 |
| 23.05.2009, 11:53.00 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Ato cozadáš do řádků musíš potvrdit uložit červeným. |
![]() koax |
| 23.05.2009, 12:17.24 | |
RE: Golden Interstar GI/TS 84 PVRX Ako na Emu....Cervenym to nemusim potvrdit..lebo je tam tlacidlo ok.. |
![]() yald |