| 23.05.2009, 09:21.41 | |
HDTV prijimacChcel by som vas poprosit o radu. Uvazujem nad kupou HDTV prijimaca.Rozmyslal som nad Vantage HD 8000 S alebo AB IPBox 9000HD alebo nejaky iny, s ktorym mate dobre skusenosti hlavne ohladom kvality obrazu, softverovej podpory, nastavovania a stability.Vopred dakujem |
![]() frluk |
| 23.05.2009, 10:00.39 | |
RE: HDTV prijimaczajímavá možnost taky, poskládat vhodný PC. vrazit do toho jednu (nebo dvě) satelitní HD karty, 1TB HDD a blu-ray vypalovačku. |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 10:28.34 | |
HDTV prijimacPro snadnost a přívětivost obsluhy pro celou rodinu bych volil Vantage.Vortimonde, máš zajímavé řešení, ale proboha, co bys chtěl na blu-ray vypalovat ? ........ mám k Vantage připojen externí HD, nahrávání spouštím jedním stiskem tlačítka a jaksi nahrávám něco 3x ročně ???? |
![]() Nervoš |
| 23.05.2009, 10:35.56 | |
RE: HDTV prijimacnervoš má pravdu v tom, že to PC řešení není zrovna uživatelsky přívětivý, hlavně určitě ze začátku, než si člověk zvykne. ale jestli někdo preferuje tyhle dražší přijímače hlavně kvůli těm všem funkcím a možnostem, který nabízejí, tak ty jsou v případě toho PC řešení prakticky nekonečný. plus velká výhoda - když něco kiksne, snadno sami poznáme a vyměníme (nebo vyreklamujeme) pouze nefunkční díly. |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 11:11.21 | |
@nervoštak já jsem zatím ve vývinu a kartu mám teprve pár dní. pro začátek bych si chtěl nahrát pár věcí z itv hd, třeba ten dokument natures fury o cestování napříč americkou za extrémním počasím, a určitě aspoň dva nebo tři filmy (T2, The Fast and the Furious a Jarhead) |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 11:19.33 | |
RE: HDTV prijimacIPboxum HD se vyhni, zatim neexistuje zadny funkcni soft. |
![]() Mirectec |
| 23.05.2009, 11:26.46 | |
RE: HDTV prijimacjo a taky zítra na anixe great balls of fire. to je super film:www.csfd.cz/film/16413-great-balls-of-fire/ ale tam těch pár kvalitních filmů často opakujou, takže to asi nemá moc význam |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 12:22.20 | |
RE: HDTV prijimacVortimonde, je pro nás jen dobře, že zkoušíš alternativní řešení, zvláště ty, který se rád o zkušenosti podělíš.Já upředdnostňuji snadnost a přívětivost obsluhy, aby ovládání bezpečně zvládla celá rodina. |
![]() Nervoš |
| 23.05.2009, 12:25.08 | |
RE: HDTV prijimacjistě i hlučnost a spotřeba je u pc někde jinde. Pokud to tedy nesložíš za 40 tisíc. K čemu bože, blue vypalování? |
![]() juzek |
| 23.05.2009, 12:33.18 | |
RE: HDTV prijimachlučnost je naprosto ok a řešitelná. nemusíte tam cpát žádný herní karty, který při zatížení řvou jak vysavač. stačí jakákoliv aktuálnější geforce karta s podporou purevideo. existujou asi určitě i pasivně chlazený karty s dostatečným výkonem pro HD. spotřeba taky záleží na tom, jak si to kdo navrhne. nemusí to být zrovna čtyřjádro se 750W zdrojem a ultramoderní grafikou. fakt ne. |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 14:39.16 | |
RE: HDTV prijimačZdravím,ak by som kupoval HDTV prijímač teraz, musel by mať jednú vlastnosť: 2 x HD tuner.Pekný deň. |
![]() gugel |
| 23.05.2009, 18:24.36 | |
pre gugelaObidva hore spominane maju 2 x HD tuner. S akym prijimacom mas Ty skusenosti? |
![]() frluk |
| 23.05.2009, 19:13.27 | |
pre frlukaZdar, no ja mám Technisat DigiCorder HD S-2 a ten má len jeden HD tuner, druhý SD, až terajšia nová verzia je s dvomi HD - (Plus). Vantage nevlastním, preto neviem či má obidva HD, z recenzií mi to nieje veľmi jasné. IPboxy (zasa podľa recenzií) majú dva HD, ale až nové modely.S pozdravom... |
![]() gugel |
| 23.05.2009, 22:57.40 | |
vortimondTy to vždy hrotíš. 750w si kapku přatáhl, a myslím že na náhradu za stolní přijímač i 400 až 450w je kapku hodně. O komfortu nemluvě. |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 06:56.23 | |
RE: HDTV prijimacpřesně jak píšeš. 400W zdroj bohatě stačí na dvoujádro a grafickou kartu toho typu, o který jsem psal. a protože (jak víš) těch 400W není reálná spotřeba (ta bude v případě takový sestavy lehce přes 100W) tak se rozhodně nejedná o nic hroznýho. |
![]() vortimond |
| 24.05.2009, 09:53.16 | |
@frlukTeraz by to bol "Vantage".Pekný deň. |
![]() gugel |
| 25.05.2009, 00:36.17 | |
RE: HDTV prijimacVantage. |
![]() HiFiOK |