| 23.05.2009, 09:57.48 | |
Eurosport HDMam uplne hluchou CZ audiostopu, je to normalni? |
![]() flukes |
| 23.05.2009, 10:32.34 | |
RE: Eurosport HDU českého Eurosportu je možné všechno... |
![]() Saxon |
| 23.05.2009, 11:55.32 | |
RE:Eurosport HDTet zkoušeno a OK.Asi šli na kafi. ;) R^ |
![]() Saták1 |
| 23.05.2009, 15:24.28 | |
RE:Eurosport HDA teď nějaký slabší signál? |
![]() dědek1 |