| 23.05.2009, 09:59.31 | |
Uživatelé DM7000Potřeboval bych u DM 7000 uložit /přidat/ do pluginu dreamnetcast svůj /vyhlídnutý/link určený pro internet. radio ,zkoušel to už někdo ??? |
![]() DVB |
| 23.05.2009, 10:55.43 | |
RE: Uživatelé DM7000Ve var/etc je konfigurák stations.etc nebo .xml, nebo tak nějak, tam si přidej adresu na playlist po vzoru těch ostatních, co tam už jsou. |
![]() D2MAC |
| 23.05.2009, 12:57.25 | |
RE:Díky moc chtěl jsem ti napsat mail ale nemohu najít tvou adresu,snad se to podaří ,měl jsem i tušení že se mě ozveš právě ty. |
![]() DVB |
| 24.05.2009, 11:50.03 | |
DM 7000Po inštalácii HDD WD 160 GB a zapnutí prijímača začala blikat a sekat obrazovka TV, po odpojení HDD OK. Vie niekto poradiť v čom je problém? Za radu ďakujem. |
![]() efly |
| 24.05.2009, 21:32.59 | |
DM7000Asi to bude poddimenzovaný zdroj. Oni tie DM majú všeobecne slabé zdroje. Odporúčam úpravu zdroja |
![]() murnak2 |