Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2009, 09:59.31

Uživatelé DM7000

Potřeboval bych u DM 7000 uložit /přidat/ do pluginu dreamnetcast svůj /vyhlídnutý/link určený pro internet. radio ,zkoušel to už někdo ???
uživatel
DVB
23.05.2009, 10:55.43

RE: Uživatelé DM7000

Ve var/etc je konfigurák stations.etc nebo .xml, nebo tak nějak, tam si přidej adresu na playlist po vzoru těch ostatních, co tam už jsou.
uživatel
D2MAC
23.05.2009, 12:57.25

RE:

Díky moc chtěl jsem ti napsat mail ale nemohu najít tvou adresu,snad se to podaří ,měl jsem i tušení že se mě ozveš právě ty.
uživatel
DVB
24.05.2009, 11:50.03

DM 7000

Po inštalácii HDD WD 160 GB a zapnutí prijímača začala blikat a sekat obrazovka TV, po odpojení HDD OK. Vie niekto poradiť v čom je problém? Za radu ďakujem.
uživatel
efly
24.05.2009, 21:32.59

DM7000

Asi to bude poddimenzovaný zdroj. Oni tie DM majú všeobecne slabé zdroje. Odporúčam úpravu zdroja
uživatel
murnak2