Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2009, 13:52.42

SkyLink - zápisy.

Zdravíčko pánové. Chci se zeptat. Jdou vám taky nějaké programy z MULTI balíčku ? Mně jde Discovery, MGM, Viasat Explorer a dokonce i TV Markíza, přitom jsem si neplatil MULTI, karta je asi půl roku stará a najednou se to rozjelo. Jde defacto všechno krom programů od SPI. Nevíte, co zase ve SkyLink "kutí" ??
uživatel
King
23.05.2009, 14:16.55

RE: SkyLink - zápisy.

Mě ode dneška nejdou české programy ??? (CZ_Neplacene) slovenské jdou??
uživatel
keramos
23.05.2009, 16:29.43

RE: SkyLink - zápisy.

Mám naprosto stejný problém,nejde mi krom Barandova žádný CZ kanál.
uživatel
Rene67
23.05.2009, 19:20.36

RE: SkyLink - zápisy.

Přidávám se - mě nejde od včera Nova HD. Že by souvislost s tím včerejším počasím ?
uživatel
rogue
23.05.2009, 19:49.34

RE: SkyLink - zápisy.

S počasím to asi nebude mít nic společného, protože Barrandov jede na stejné frekvenci jako neplacené Jojky.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 19:51.35

RE: SkyLink - zápisy.

Ostatní české neplacené jedou taky.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 20:10.11

King

Ahoj jestli jsikartu delsi dobu nepouzival je mozne ze ti teprve prisli zapisi na tu jejich akci.Uz se tu o tom psalo jestli mas u nich zadany email takti na nej prisli urcite infoo akci kterou meli.LUkas
uživatel
lak
23.05.2009, 20:10.26

@ King

10ti denni promo akce v podobe MULTI
uživatel
xxx-a
23.05.2009, 20:43.12

keramos

A máš kartu bez omezení, jinak se musí doplácet.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 21:33.52

RE: SkyLink - zápisy.

u mě už ta náhlá promo akce skončila...slibovali, že se dá MULTI předplatit na místě u partnerů Skylinku, ale tady v Plzni o tom nikdo nic neví...a tak jsem koupil zase kuppn Gital...nebaví mě vypisovat trapný složenky nebo bank. příkazy a čekat X pracovních dní...
uživatel
žlab
23.05.2009, 22:02.15

RE: SkyLink - zápisy.

Novým způsobem lze zaplatit ON LINE platební kartou, zápisy údajně přijdou během několika minut !
uživatel
Tondach
23.05.2009, 22:15.53

RE: SkyLink - zápisy.

no jo..ale Gital ( CS Link ) nebo Skylink také?
uživatel
žlab
24.05.2009, 08:06.13

RE: SkyLink - zápisy.

Máš to tady na první stránce ! Nečti jenom diskuzi ;)
uživatel
Tondach
24.05.2009, 10:12.48

RE: SkyLink - zápisy

však jsem to napsal správně... ty to platby kreditkou se týkají JEN Cs linku, nikoli Skylinku. ;)
uživatel
žlab
24.05.2009, 10:18.37

kvasnak

mám kartu české a slov. --neomezená platnost?
uživatel
keramos
24.05.2009, 10:43.29

keramos

Myslím kartu Skylink - Standart, na tu se nedoplácí. Ta je bez omezení.
uživatel
kvasnak
24.05.2009, 11:41.00

keramos

Tady si o tom něco přečti:
http://www.skylink.cz/web/structure/13.html
uživatel
kvasnak
24.05.2009, 14:47.37

re: kvasnak

Ano...jediná (nejrychlejší) možnost je platba v bance, ale aktivace až do druhého pracovního dne. Možnost platit hotově u prodejců ( a tím mít aktivaci do pár miniut) je v Plzni takřka nemožné. O žádné aktivaci platbou kreditkou není psáno. A jestli je to myšleno tak, že v bance místo platebního příkazu použiju kartu a pak budu stejně čekat do druh. pracovního dne, tak to žádné terno není. To je Gital o hodně velký kus vpřed se svými kupony.
uživatel
žlab
24.05.2009, 18:57.41

re: žlab

Vidím že čítanie nie je tvoja silná stránka. Popros niekoho aby ti to prečítal https://www.parabola.cz/clanky/3537/nove-moznosti-uhrady-placenych-sluzeb-skylink/ ;)
uživatel
bobsk
24.05.2009, 21:51.00

re: bobsk

joo..už jsem to konečně našel, omlouvám se dík
uživatel
žlab