| 23.05.2009, 13:52.42 | |
SkyLink - zápisy.Zdravíčko pánové. Chci se zeptat. Jdou vám taky nějaké programy z MULTI balíčku ? Mně jde Discovery, MGM, Viasat Explorer a dokonce i TV Markíza, přitom jsem si neplatil MULTI, karta je asi půl roku stará a najednou se to rozjelo. Jde defacto všechno krom programů od SPI. Nevíte, co zase ve SkyLink "kutí" ?? |
![]() King |
| 23.05.2009, 14:16.55 | |
RE: SkyLink - zápisy.Mě ode dneška nejdou české programy ??? (CZ_Neplacene) slovenské jdou?? |
![]() keramos |
| 23.05.2009, 16:29.43 | |
RE: SkyLink - zápisy.Mám naprosto stejný problém,nejde mi krom Barandova žádný CZ kanál. |
![]() Rene67 |
| 23.05.2009, 19:20.36 | |
RE: SkyLink - zápisy.Přidávám se - mě nejde od včera Nova HD. Že by souvislost s tím včerejším počasím ? |
![]() rogue |
| 23.05.2009, 19:49.34 | |
RE: SkyLink - zápisy.S počasím to asi nebude mít nic společného, protože Barrandov jede na stejné frekvenci jako neplacené Jojky. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 19:51.35 | |
RE: SkyLink - zápisy.Ostatní české neplacené jedou taky. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 20:10.11 | |
KingAhoj jestli jsikartu delsi dobu nepouzival je mozne ze ti teprve prisli zapisi na tu jejich akci.Uz se tu o tom psalo jestli mas u nich zadany email takti na nej prisli urcite infoo akci kterou meli.LUkas |
![]() lak |
| 23.05.2009, 20:10.26 | |
@ King10ti denni promo akce v podobe MULTI |
![]() xxx-a |
| 23.05.2009, 20:43.12 | |
keramosA máš kartu bez omezení, jinak se musí doplácet. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 21:33.52 | |
RE: SkyLink - zápisy.u mě už ta náhlá promo akce skončila...slibovali, že se dá MULTI předplatit na místě u partnerů Skylinku, ale tady v Plzni o tom nikdo nic neví...a tak jsem koupil zase kuppn Gital...nebaví mě vypisovat trapný složenky nebo bank. příkazy a čekat X pracovních dní... |
![]() žlab |
| 23.05.2009, 22:02.15 | |
RE: SkyLink - zápisy.Novým způsobem lze zaplatit ON LINE platební kartou, zápisy údajně přijdou během několika minut ! |
![]() Tondach |
| 23.05.2009, 22:15.53 | |
RE: SkyLink - zápisy.no jo..ale Gital ( CS Link ) nebo Skylink také? |
![]() žlab |
| 24.05.2009, 08:06.13 | |
RE: SkyLink - zápisy.Máš to tady na první stránce ! Nečti jenom diskuzi ;) |
![]() Tondach |
| 24.05.2009, 10:12.48 | |
RE: SkyLink - zápisyvšak jsem to napsal správně... ty to platby kreditkou se týkají JEN Cs linku, nikoli Skylinku. ;) |
![]() žlab |
| 24.05.2009, 10:18.37 | |
kvasnakmám kartu české a slov. --neomezená platnost? |
![]() keramos |
| 24.05.2009, 10:43.29 | |
keramosMyslím kartu Skylink - Standart, na tu se nedoplácí. Ta je bez omezení. |
![]() kvasnak |
| 24.05.2009, 11:41.00 | |
keramosTady si o tom něco přečti:http://www.skylink.cz/web/structure/13.html |
![]() kvasnak |
| 24.05.2009, 14:47.37 | |
re: kvasnakAno...jediná (nejrychlejší) možnost je platba v bance, ale aktivace až do druhého pracovního dne. Možnost platit hotově u prodejců ( a tím mít aktivaci do pár miniut) je v Plzni takřka nemožné. O žádné aktivaci platbou kreditkou není psáno. A jestli je to myšleno tak, že v bance místo platebního příkazu použiju kartu a pak budu stejně čekat do druh. pracovního dne, tak to žádné terno není. To je Gital o hodně velký kus vpřed se svými kupony. |
![]() žlab |
| 24.05.2009, 18:57.41 | |
re: žlabVidím že čítanie nie je tvoja silná stránka. Popros niekoho aby ti to prečítal https://www.parabola.cz/clanky/3537/nove-moznosti-uhrady-placenych-sluzeb-skylink/ ;) |
![]() bobsk |
| 24.05.2009, 21:51.00 | |
re: bobskjoo..už jsem to konečně našel, omlouvám se dík |
![]() žlab |