| 23.05.2009, 14:17.25 | |
Gital už neexistuje?Jinak Gital už neexistuje, jeho závazky přebrala fa Media Vision a služna vystupuje pod jménem CS LINK.Je divné že jsem to tu ještě nikde neviděl! :bigeyes: |
![]() Digi tv |
| 23.05.2009, 14:37.21 | |
@Digi tvTak je vidět že jsi parabolu asi dlouho nenavštívil, nebo pozorně nečteš. |
![]() jackino |
| 23.05.2009, 14:45.48 | |
@Digi tvHlavne,ze existujes ty.Pozorne cti. :laughing: :laughing: |
![]() TOUST |
| 23.05.2009, 15:14.24 | |
RE: Gital už neexistuje?link by nebyl?opravdu to tu nikde nevidím. |
![]() Digi tv |
| 23.05.2009, 15:17.26 | |
@Digi tvFirma Gital existuje,ale satelitnu televiziu ma na starosti Media Vision uz od oktobra tusim..na CSLink sa to premenovalo az v tomto roku |
![]() Blooddog |
| 23.05.2009, 15:18.34 | |
RE: Gital už neexistuje?jo už jsem doma. :)) |
![]() Digi tv |