Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2009, 14:17.25

Gital už neexistuje?

Jinak Gital už neexistuje, jeho závazky přebrala fa Media Vision a služna vystupuje pod jménem CS LINK.
Je divné že jsem to tu ještě nikde neviděl! :bigeyes:
uživatel
Digi tv
23.05.2009, 14:37.21

@Digi tv

Tak je vidět že jsi parabolu asi dlouho nenavštívil, nebo pozorně nečteš.
uživatel
jackino
23.05.2009, 14:45.48

@Digi tv

Hlavne,ze existujes ty.Pozorne cti. :laughing: :laughing:
uživatel
TOUST
23.05.2009, 15:14.24

RE: Gital už neexistuje?

link by nebyl?opravdu to tu nikde nevidím.
uživatel
Digi tv
23.05.2009, 15:17.26

@Digi tv

Firma Gital existuje,ale satelitnu televiziu ma na starosti Media Vision uz od oktobra tusim..na CSLink sa to premenovalo az v tomto roku
uživatel
Blooddog
23.05.2009, 15:18.34

RE: Gital už neexistuje?

jo už jsem doma. :))
uživatel
Digi tv