Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2009, 16:04.03

Instalace SkyStar 2

Zdravím! Drobátko jsem zmodernizoval PC a nastal očekávaný problém se sat. kartou. Koupil jsem desku a procák, windows jsem nepřeinstalovával. Vše jede jako jelo jen satelit ne. Tak sem odinstaloval kartu ze systému, znovu nainstaloval a přidal ovladače 4.3.0 Při spuštění ProgDVB mi to napíše hlášku: "Chyba při vytváření virtuální paměti do souboru" Nevíte někdo jak to rozchodit? Jo a motor neotáčí. Díky všem za rady!!!
uživatel
Marty20
23.05.2009, 16:19.35

RE: Instalace SkyStar 2

No radu ti teda nedám,ale jestli máš skušenosti ze stolním sat,příjímačem tak Sky Star modul to je teda odvaz instalovali jsme to z kolegou na pc vše teda v poho ale zdá se mi to hodně složité nakonec jsme rozjeli i motor.Sky Star má velké možnosti z hodně starostmi.Hodně uspěchu v instalaci.
uživatel
ROSTA
23.05.2009, 16:33.36

RE: Instalace SkyStar 2

Tak už to jede stačilo pouze nainstalovat nový ProgDVB!
uživatel
Marty20
23.05.2009, 16:36.19

RE: Instalace SkyStar 2

Teda ještě mi to při každým přepnutí vyhodí hlášku "Error! Filtr not founded Elecard_mpeg2_Video_Decoder" tak kdyby někdo věděl jak to odstranit může poradit. Dík!
uživatel
Marty20
23.05.2009, 16:46.18

RE: Instalace SkyStar 2

S novou deskou novej system, tak se budes babrat v errorech porad.
uživatel
Mirectec
23.05.2009, 17:01.58

RE: Instalace SkyStar 2

Hm. A nevíte někdo do jakého souboru se ukládají pozice motoru Je to HODNĚ důležitý. Díky
uživatel
Marty20
23.05.2009, 17:03.18

RE: Instalace SkyStar 2

Pokud si dobře pamatuju z dřívějška.. Musíš ten filtr zaregistrovat..
V nějákém adresáři je tam BAT soubor (dávkovací)..
uživatel
TRE
23.05.2009, 17:04.25

RE: Instalace SkyStar 2

A stím motorem .. Používal jsem RAW data nebo tak nějak se to jmenovalo..
uživatel
TRE
23.05.2009, 17:08.41

RE: Instalace SkyStar 2

Jo ty filtry jsem zaregistroval a nevíš kde bych našel ten soubor k tomu motoru? Myslím název adresáře podadre... ta cos napsal jsem nenašel
uživatel
Marty20
23.05.2009, 17:10.06

RE: Instalace SkyStar 2

Používám SS2DiSEqC
uživatel
Marty20
23.05.2009, 19:02.20

instalace Skystar 2

Čau,
Zkus se juknout sem http://www.skystar2.info
Myslím si,že tady určitě svůj problém vyřešíš.
Jinak na točení motoru u SS2 používám plugin od Mibiho.

Měj se...
uživatel
satman
24.05.2009, 08:08.55

vortimond

SS2 a jestli máš HD počítej s mnoha problémy. Ale SS2 HD ti může vortimond poskytnout nějakou tu radu. Radí tady místo HD strojků PC se sat. kartou. Bude mít více zkušenosti. Nějak mi nejde do hlavy, že se zde ještě nevyjádřil.
uživatel
juzek
24.05.2009, 08:23.56

RE: Instalace SkyStar 2

Já už skystar nemám.. Ale vím že to byla stranda.. Než se to doladilo byla doba.. Pak vše šlapalo jak mělo.. Stačí sebemenčí změna a už se to kartě nebo programu nelíbí..Jo ještě si pamatuju že video decoder jsem používal od Nvidie.. U mě byl nejlepčí obraz.. Houuu
uživatel
TRE
24.05.2009, 08:53.11

RE: Instalace SkyStar 2

Jenže u HD je to ještě horší :(
uživatel
juzek
24.05.2009, 08:54.33

@juzek

kartu mám dva dny a nikdy jsem žádnou neměl, takže do toho budu kecat možná za pár měsíců (a jedná se o SS HD 2 - to je něco jinýho než SS2). zatím jsem přišel tak maximálně na to, že jako nejlepší player mi asi příde progdvb.
uživatel
vortimond
24.05.2009, 11:19.03

RE: Instalace SkyStar 2

Karta teplá ještě z poštovního auta, a doporučuješ ji několikrát na zdejším foru?
Dva dny a běží dle představ co? Co natáčení, super? A to tu doporučuješ nováčkům, náhradu za stolní přijímač HD. :laughing:
uživatel
juzek
24.05.2009, 13:33.53

RE: Instalace SkyStar 2

přesně tak, běží naprosto super.
uživatel
vortimond
24.05.2009, 16:04.49

RE: Instalace SkyStar 2

Tak to jsi asi jediný R^
uživatel
juzek
24.05.2009, 18:13.55

RE: Instalace SkyStar 2

já nepoužívám motor. mám jenom diseqc na tři družice.
uživatel
vortimond
25.05.2009, 12:13.02

RE: Instalace SkyStar 2

na stolní HD přijímač tato karta nemá z jediného důvodu - špatně se nastavuje rozlišení pro maximální rozlišení DVB-S2 přes HDMI kabel, ale zase má jiné přednosti, s kterými jsem naprosto spokojen a to mám tuto kartu zapojenou přes LOOP -Ferda8900HD - Gibertiny 100 - 23,5°,19,2°,13°,1°
uživatel
netace