| 23.05.2009, 16:04.03 | |
Instalace SkyStar 2Zdravím! Drobátko jsem zmodernizoval PC a nastal očekávaný problém se sat. kartou. Koupil jsem desku a procák, windows jsem nepřeinstalovával. Vše jede jako jelo jen satelit ne. Tak sem odinstaloval kartu ze systému, znovu nainstaloval a přidal ovladače 4.3.0 Při spuštění ProgDVB mi to napíše hlášku: "Chyba při vytváření virtuální paměti do souboru" Nevíte někdo jak to rozchodit? Jo a motor neotáčí. Díky všem za rady!!! |
![]() Marty20 |
| 23.05.2009, 16:19.35 | |
RE: Instalace SkyStar 2No radu ti teda nedám,ale jestli máš skušenosti ze stolním sat,příjímačem tak Sky Star modul to je teda odvaz instalovali jsme to z kolegou na pc vše teda v poho ale zdá se mi to hodně složité nakonec jsme rozjeli i motor.Sky Star má velké možnosti z hodně starostmi.Hodně uspěchu v instalaci. |
![]() ROSTA |
| 23.05.2009, 16:33.36 | |
RE: Instalace SkyStar 2Tak už to jede stačilo pouze nainstalovat nový ProgDVB! |
![]() Marty20 |
| 23.05.2009, 16:36.19 | |
RE: Instalace SkyStar 2Teda ještě mi to při každým přepnutí vyhodí hlášku "Error! Filtr not founded Elecard_mpeg2_Video_Decoder" tak kdyby někdo věděl jak to odstranit může poradit. Dík! |
![]() Marty20 |
| 23.05.2009, 16:46.18 | |
RE: Instalace SkyStar 2S novou deskou novej system, tak se budes babrat v errorech porad. |
![]() Mirectec |
| 23.05.2009, 17:01.58 | |
RE: Instalace SkyStar 2Hm. A nevíte někdo do jakého souboru se ukládají pozice motoru Je to HODNĚ důležitý. Díky |
![]() Marty20 |
| 23.05.2009, 17:03.18 | |
RE: Instalace SkyStar 2Pokud si dobře pamatuju z dřívějška.. Musíš ten filtr zaregistrovat..V nějákém adresáři je tam BAT soubor (dávkovací).. |
![]() TRE |
| 23.05.2009, 17:04.25 | |
RE: Instalace SkyStar 2A stím motorem .. Používal jsem RAW data nebo tak nějak se to jmenovalo.. |
![]() TRE |
| 23.05.2009, 17:08.41 | |
RE: Instalace SkyStar 2Jo ty filtry jsem zaregistroval a nevíš kde bych našel ten soubor k tomu motoru? Myslím název adresáře podadre... ta cos napsal jsem nenašel |
![]() Marty20 |
| 23.05.2009, 17:10.06 | |
RE: Instalace SkyStar 2Používám SS2DiSEqC |
![]() Marty20 |
| 23.05.2009, 19:02.20 | |
instalace Skystar 2Čau,Zkus se juknout sem http://www.skystar2.info Myslím si,že tady určitě svůj problém vyřešíš. Jinak na točení motoru u SS2 používám plugin od Mibiho. Měj se... |
![]() satman |
| 24.05.2009, 08:08.55 | |
vortimondSS2 a jestli máš HD počítej s mnoha problémy. Ale SS2 HD ti může vortimond poskytnout nějakou tu radu. Radí tady místo HD strojků PC se sat. kartou. Bude mít více zkušenosti. Nějak mi nejde do hlavy, že se zde ještě nevyjádřil. |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 08:23.56 | |
RE: Instalace SkyStar 2Já už skystar nemám.. Ale vím že to byla stranda.. Než se to doladilo byla doba.. Pak vše šlapalo jak mělo.. Stačí sebemenčí změna a už se to kartě nebo programu nelíbí..Jo ještě si pamatuju že video decoder jsem používal od Nvidie.. U mě byl nejlepčí obraz.. Houuu |
![]() TRE |
| 24.05.2009, 08:53.11 | |
RE: Instalace SkyStar 2Jenže u HD je to ještě horší :( |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 08:54.33 | |
@juzekkartu mám dva dny a nikdy jsem žádnou neměl, takže do toho budu kecat možná za pár měsíců (a jedná se o SS HD 2 - to je něco jinýho než SS2). zatím jsem přišel tak maximálně na to, že jako nejlepší player mi asi příde progdvb. |
![]() vortimond |
| 24.05.2009, 11:19.03 | |
RE: Instalace SkyStar 2Karta teplá ještě z poštovního auta, a doporučuješ ji několikrát na zdejším foru?Dva dny a běží dle představ co? Co natáčení, super? A to tu doporučuješ nováčkům, náhradu za stolní přijímač HD. :laughing: |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 13:33.53 | |
RE: Instalace SkyStar 2přesně tak, běží naprosto super. |
![]() vortimond |
| 24.05.2009, 16:04.49 | |
RE: Instalace SkyStar 2Tak to jsi asi jediný R^ |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 18:13.55 | |
RE: Instalace SkyStar 2já nepoužívám motor. mám jenom diseqc na tři družice. |
![]() vortimond |
| 25.05.2009, 12:13.02 | |
RE: Instalace SkyStar 2na stolní HD přijímač tato karta nemá z jediného důvodu - špatně se nastavuje rozlišení pro maximální rozlišení DVB-S2 přes HDMI kabel, ale zase má jiné přednosti, s kterými jsem naprosto spokojen a to mám tuto kartu zapojenou přes LOOP -Ferda8900HD - Gibertiny 100 - 23,5°,19,2°,13°,1° |
![]() netace |