| 23.05.2009, 16:25.50 | |
dvbt trochu jinak, aneb DX na...D2MAC,Saxon: chlapi,zkoušeli jste dvbt příjem i mimo Čr se šířkou pásma 6M nebo 7M?? zatim vim o 7M v některých panelákách když transformujou na nižží pásmo(né každý umí nastavit 7M a už vůbec né každý 6M!! koupil jsem velmi zajímavý dvbt z www.kasa.cz OPTEX 8840T a on to umí :bigeyes:vysílá někdo vůbec se šířkou pásma 6M??? :lookaround: :bigeyes: ??? diky |
![]() cb21 |
| 23.05.2009, 16:53.05 | |
RE: dvbt trochu jinak, aneb DX na...zaujímavé..má USB a prehráva AVI...aj cena je fajn :) |
![]() Satmaster |
| 23.05.2009, 17:57.13 | |
Šel bychradši do maxima1300fta,optex nemá zrovna dobré recenze,pravdou je že jsem ještě ani jeden nezkoušel,vše vyčteno z různých for. |
![]() spyko |
| 23.05.2009, 18:13.57 | |
Habrten Ferguson 8300 hd vypada velmi dobře,malinko vyšší cena. |
![]() spyko |
| 23.05.2009, 19:51.19 | |
RE: dvbt trochu jinak, aneb DX na...Pokud mě paměť neklame, CCIR norma používá v 1. až 3. pásmu šířku kanálu 7 MHz, takže pokud je DVB-T signál konvertován do VHF-3 pásma, pak asi nebude problém se setkat s šířkou pásma 7 MHz. Vím, že zvláště některé USB DVB-T přijímače podporují i šířku pásma 6 MHz, ale nikde jsem se s takovým vysíláním doposud nesetkal....teď z hlavy nevím, jak jsou řešeny S kanály, možná tam by něco takového bylo možné, ale nevím, jen odhaduji... |
![]() D2MAC |
| 24.05.2009, 01:13.42 | |
d2macok dik...uvidíme |
![]() cb21 |
| 24.05.2009, 01:15.43 | |
satmasterno právě že nejen přehrává,ale i nahrává,to je za cenu 1299 bomba...jo a citlivej tuner neskutečně,prima hry a menu neni špatný...nehřeje se tolik a je malinkej.... R^ R^ R^ |
![]() cb21 |
| 24.05.2009, 08:57.11 | |
6MHz rastrse v Evropě nepoužívá. Tedy aspoň pokud mě paměť neklame. Tyto rastry se používají v Jižní Americe a pokud se nemýlím tak také v Africe. Podrobné informace bych musel hledat. |
![]() Enik |