Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2009, 16:25.50

dvbt trochu jinak, aneb DX na...

D2MAC,Saxon: chlapi,zkoušeli jste dvbt příjem i mimo Čr se šířkou pásma 6M nebo 7M?? zatim vim o 7M v některých panelákách když transformujou na nižží pásmo(né každý umí nastavit 7M a už vůbec né každý 6M!! koupil jsem velmi zajímavý dvbt z www.kasa.cz OPTEX 8840T a on to umí :bigeyes:
vysílá někdo vůbec se šířkou pásma 6M???
:lookaround: :bigeyes: ???
diky
uživatel
cb21
23.05.2009, 16:53.05

RE: dvbt trochu jinak, aneb DX na...

zaujímavé..má USB a prehráva AVI...aj cena je fajn :)
uživatel
Satmaster
23.05.2009, 17:57.13

Šel bych

radši do maxima1300fta,optex nemá zrovna dobré recenze,pravdou je že jsem ještě ani jeden nezkoušel,vše vyčteno z různých for.
uživatel
spyko
23.05.2009, 18:13.57

Habr

ten Ferguson 8300 hd vypada velmi dobře,malinko vyšší cena.
uživatel
spyko
23.05.2009, 19:51.19

RE: dvbt trochu jinak, aneb DX na...

Pokud mě paměť neklame, CCIR norma používá v 1. až 3. pásmu šířku kanálu 7 MHz, takže pokud je DVB-T signál konvertován do VHF-3 pásma, pak asi nebude problém se setkat s šířkou pásma 7 MHz. Vím, že zvláště některé USB DVB-T přijímače podporují i šířku pásma 6 MHz, ale nikde jsem se s takovým vysíláním doposud nesetkal....teď z hlavy nevím, jak jsou řešeny S kanály, možná tam by něco takového bylo možné, ale nevím, jen odhaduji...
uživatel
D2MAC
24.05.2009, 01:13.42

d2mac

ok dik...uvidíme
uživatel
cb21
24.05.2009, 01:15.43

satmaster

no právě že nejen přehrává,ale i nahrává,to je za cenu 1299 bomba...jo a citlivej tuner neskutečně,prima hry a menu neni špatný...nehřeje se tolik a je malinkej.... R^ R^ R^
uživatel
cb21
24.05.2009, 08:57.11

6MHz rastr

se v Evropě nepoužívá. Tedy aspoň pokud mě paměť neklame. Tyto rastry se používají v Jižní Americe a pokud se nemýlím tak také v Africe. Podrobné informace bych musel hledat.
uživatel
Enik