| 23.05.2009, 18:07.17 | |
Pozastavení DIGI TVChtěl bych se informovat zda jde nejaký způsoben pozastavit příjem DIGI TV odjíždím do září do zahraničí je li to možné prosím o radu jak |
![]() amos 22 |
| 23.05.2009, 18:15.18 | |
RE: Pozastavení DIGI TVA co ti na tento dotaz odpověděl tvůj poskytovatel služby, ha? |
![]() technikTKR |
| 23.05.2009, 18:21.44 | |
RE: Pozastavení DIGI TVtechniku ty si taková kráva že už vše co napíšeš je (nevhodné slovo)ina, kdybys mu napsal že nemá dávat aktuální klíče, šlo by to brát jako srandu. ;)Silně pochybuji, ona ta firma je rychlou reakcí pověstná. |
![]() poky1 |
| 23.05.2009, 18:24.07 | |
RE: Pozastavení DIGI TVmimo jiné, máš stále v pronájmu jejich technický klenot |
![]() poky1 |
| 23.05.2009, 18:26.29 | |
RE: Pozastavení DIGI TVa platnou smlouvu :))) |
![]() poky1 |
| 23.05.2009, 18:30.14 | |
EEENO ASI YO ALE NACAKAS SA AJ POL ROKA HEHE,DIGI NEMA ZAJEM O ZAKAZNIKOW |
![]() wwwe |
| 23.05.2009, 18:33.18 | |
RE: Pozastavení DIGI TVblokování není možný. dá se to blokovat jenom když nemáš uzavřenou smlouvu na nějaký určitý období (což se prakticky nevyskytuje) |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 18:39.30 | |
RE: Pozastavení DIGI TVKdyž tak techniku, raději se zeptal zde zkušených lidí, než aby se tázal "slušné firmy" a ty mu napíšeš takovou volovinu, než aby ses snažil mu pomoci. Slušnější od tebe by bylo nereagovat a ne se vysmívat. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 18:42.09 | |
RE: Pozastavení DIGI TVmožná jedině, jestli už to máš delší dobu než rok. pak by to možná šlo. podle jejich webu se to dá bloknout na 1-3 měsíce a cena je potom 120/měs za jeden balík. takže 120 základ a 240 základ+HBO |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 18:53.46 | |
RE: Pozastavení DIGI TVVem si to sebou, jedešli někam kde je dosah družice. V pohodě to hraje i na 60ku, trošku hůř pak na cestovní 30ku. Mám to v Polské Czestochowi s 30kou je to koukatelné. |
![]() Modřina |
| 23.05.2009, 19:46.35 | |
kvasnak:A jinak dobrý? Kdo mu asi bude tu službu pozastavovat? Nějaký místní "zkušený" člověk (třeba poky1, ne :laughing: ) nebo poskytovatel služby (z čehož pak logicky plyne, že se musí napřed zeptat jeho)? |
![]() technikTKR |
| 23.05.2009, 19:55.56 | |
technikTKRJasně, ale chtěl se nejdříve informovat zde na fóru. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 20:02.04 | |
RE: Pozastavení DIGI TVA co zde zjistí, když tady u Digi zcela zjevně nikdo nepracuje? |
![]() technikTKR |
| 23.05.2009, 20:09.53 | |
Pozastavení DIGI TVTo bych zrovna netvrdil. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 20:13.01 | |
RE: Pozastavení DIGI TVv obou republikách žije pouze technik a ten kouká na UPC, to je přece logický ;) |
![]() poky1 |
| 23.05.2009, 20:13.34 | |
RE: Pozastavení DIGI TVTak to pak sorry, pouze by se nám mohl dotyčný (či dotyční), dělající u Digi, představit :8) |
![]() technikTKR |
| 23.05.2009, 20:16.20 | |
RE: Pozastavení DIGI TVmyslíš že to nějaký uživatel nikdy nezkoušel? :8) |
![]() poky1 |
| 23.05.2009, 20:18.34 | |
technikTKRNevím, zda navštěvuješ Digi fóra, pak by tě možná něco trklo. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 22:39.24 | |
technikTKRPtal se jestli někdo má takovou zkušenost. Mohl to někdo zkoušet je tu víc montérů než kabeltechniků mohli se s tím přece setkat. Ale to rvá hlava není schopna pobrat. :laughing: |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 07:43.01 | |
RE: Pozastavení DIGI TVTak pánové, jedinej Technik a Vartimond odpověděli a to k věci a správně. Ostatní posměváčci, jako Poky1 a p. jako vždy úplně mimo. :))) Poky, to máš jako národní sport, vysmívat se a mluvit z cesty? |
![]() kuba |
| 24.05.2009, 08:13.05 | |
kubaA ty jsi tazatel? Další človíček který ví zda to tazateli pomohlo. :laughing:Máš patent na rozum, že píšeš za jiné? |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 08:18.23 | |
juzekasi ti chybí ten čin z tvého po(d)pisu, že? Já píšu za s sebe, jak to vidím, nic víc v tom nehledej. |
![]() kuba |
| 24.05.2009, 08:40.43 | |
kubaKdyby jsi psal za sebe, nenapíšeš větu za tazatele!" Tak pánové, jedinej Technik a Vartimond odpověděli a to k věci a správně. " Na tu odpověd má právo amos22, což zjevně nejsi. |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 09:26.51 | |
RE: Pozastavení DIGI TVJak a z čeho jsi usoudil, že to bylo za tazatele? Mohu konstatovat cokoli a to za sebe a taky jsem to udělal. Právo odpovídat tu má kdokoli, ale právo bezdůvodně napadat asi ne. Proto se tak čertíš? |
![]() kuba |
| 24.05.2009, 10:50.40 | |
RE: Pozastavení DIGI TVu Kubuly je to snad normální že si neumí obsah příspěvku převést, jestli si nepochopil co jsem napsal, příště to napíši do uvozovek speciálně pro tebe a polopatě Rv |
![]() poky1 |
| 24.05.2009, 11:11.17 | |
kubaTak ještě jednouJak víš kdo odpověděl správně? To snad ví jen tazatel. Co říkáš? Kdyby jsi napsal Myslím, že ....... bylo by to jiné, ale "Tak pánové, jedinej Technik a Vartimond odpověděli a to k věci a správně." neodpovídáš za tazatele? |
![]() juzek |
| 24.05.2009, 11:17.52 | |
RE: Pozastavení DIGI TVto nemá cenu, on totiž Kubula v reakci vymyslí 111 hypotéz co a jak a hlavně bude muset mít poslední slovo :) zdar odcházím slavit ;) |
![]() poky1 |
| 24.05.2009, 12:05.43 | |
kuba má pravdu,mluvíš zcesty... |
![]() technikTKR |
| 24.05.2009, 13:24.21 | |
RE: Pozastavení DIGI TVChlapi,vy máte teda starosti. |
![]() BIDLO |
| 24.05.2009, 13:56.49 | |
poky1Myslím, že slavíš nějak často a nechává to na tobě následky. Co příspěvek to totiž o ničem. Kdypak jsi naposledy napsal něco k věci? |
![]() kuba |
| 24.05.2009, 13:59.53 | |
Poky1Re: ....že si neumí obsah příspěvku převést....Opět perla !!! Nauč se psát v souvislostech a nemusíš nic "převádět". (a do čeho převést, to je taky záhada) |
![]() kuba |
| 24.05.2009, 14:01.52 | |
juzekuž není co komentovat! Kde nic není ani .... ...... |
![]() kuba |