Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2009, 18:07.17

Pozastavení DIGI TV

Chtěl bych se informovat zda jde nejaký způsoben pozastavit příjem DIGI TV odjíždím do září do zahraničí je li to možné prosím o radu jak
uživatel
amos 22
23.05.2009, 18:15.18

RE: Pozastavení DIGI TV

A co ti na tento dotaz odpověděl tvůj poskytovatel služby, ha?
uživatel
technikTKR
23.05.2009, 18:21.44

RE: Pozastavení DIGI TV

techniku ty si taková kráva že už vše co napíšeš je (nevhodné slovo)ina, kdybys mu napsal že nemá dávat aktuální klíče, šlo by to brát jako srandu. ;)
Silně pochybuji, ona ta firma je rychlou reakcí pověstná.
uživatel
poky1
23.05.2009, 18:24.07

RE: Pozastavení DIGI TV

mimo jiné, máš stále v pronájmu jejich technický klenot
uživatel
poky1
23.05.2009, 18:26.29

RE: Pozastavení DIGI TV

a platnou smlouvu :)))
uživatel
poky1
23.05.2009, 18:30.14

EEE

NO ASI YO ALE NACAKAS SA AJ POL ROKA HEHE,DIGI NEMA ZAJEM O ZAKAZNIKOW
uživatel
wwwe
23.05.2009, 18:33.18

RE: Pozastavení DIGI TV

blokování není možný. dá se to blokovat jenom když nemáš uzavřenou smlouvu na nějaký určitý období (což se prakticky nevyskytuje)
uživatel
vortimond
23.05.2009, 18:39.30

RE: Pozastavení DIGI TV

Když tak techniku, raději se zeptal zde zkušených lidí, než aby se tázal "slušné firmy" a ty mu napíšeš takovou volovinu, než aby ses snažil mu pomoci. Slušnější od tebe by bylo nereagovat a ne se vysmívat.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 18:42.09

RE: Pozastavení DIGI TV

možná jedině, jestli už to máš delší dobu než rok. pak by to možná šlo. podle jejich webu se to dá bloknout na 1-3 měsíce a cena je potom 120/měs za jeden balík. takže 120 základ a 240 základ+HBO
uživatel
vortimond
23.05.2009, 18:53.46

RE: Pozastavení DIGI TV

Vem si to sebou, jedešli někam kde je dosah družice. V pohodě to hraje i na 60ku, trošku hůř pak na cestovní 30ku. Mám to v Polské Czestochowi s 30kou je to koukatelné.
uživatel
Modřina
23.05.2009, 19:46.35

kvasnak:

A jinak dobrý? Kdo mu asi bude tu službu pozastavovat? Nějaký místní "zkušený" člověk (třeba poky1, ne :laughing: ) nebo poskytovatel služby (z čehož pak logicky plyne, že se musí napřed zeptat jeho)?
uživatel
technikTKR
23.05.2009, 19:55.56

technikTKR

Jasně, ale chtěl se nejdříve informovat zde na fóru.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 20:02.04

RE: Pozastavení DIGI TV

A co zde zjistí, když tady u Digi zcela zjevně nikdo nepracuje?
uživatel
technikTKR
23.05.2009, 20:09.53

Pozastavení DIGI TV

To bych zrovna netvrdil.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 20:13.01

RE: Pozastavení DIGI TV

v obou republikách žije pouze technik a ten kouká na UPC, to je přece logický ;)
uživatel
poky1
23.05.2009, 20:13.34

RE: Pozastavení DIGI TV

Tak to pak sorry, pouze by se nám mohl dotyčný (či dotyční), dělající u Digi, představit :8)
uživatel
technikTKR
23.05.2009, 20:16.20

RE: Pozastavení DIGI TV

myslíš že to nějaký uživatel nikdy nezkoušel? :8)
uživatel
poky1
23.05.2009, 20:18.34

technikTKR

Nevím, zda navštěvuješ Digi fóra, pak by tě možná něco trklo.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 22:39.24

technikTKR

Ptal se jestli někdo má takovou zkušenost. Mohl to někdo zkoušet je tu víc montérů než kabeltechniků mohli se s tím přece setkat. Ale to rvá hlava není schopna pobrat. :laughing:
uživatel
juzek
24.05.2009, 07:43.01

RE: Pozastavení DIGI TV

Tak pánové, jedinej Technik a Vartimond odpověděli a to k věci a správně. Ostatní posměváčci, jako Poky1 a p. jako vždy úplně mimo. :))) Poky, to máš jako národní sport, vysmívat se a mluvit z cesty?
uživatel
kuba
24.05.2009, 08:13.05

kuba

A ty jsi tazatel? Další človíček který ví zda to tazateli pomohlo. :laughing:
Máš patent na rozum, že píšeš za jiné?
uživatel
juzek
24.05.2009, 08:18.23

juzek

asi ti chybí ten čin z tvého po(d)pisu, že? Já píšu za s sebe, jak to vidím, nic víc v tom nehledej.
uživatel
kuba
24.05.2009, 08:40.43

kuba

Kdyby jsi psal za sebe, nenapíšeš větu za tazatele!
" Tak pánové, jedinej Technik a Vartimond odpověděli a to k věci a správně. "
Na tu odpověd má právo amos22, což zjevně nejsi.
uživatel
juzek
24.05.2009, 09:26.51

RE: Pozastavení DIGI TV

Jak a z čeho jsi usoudil, že to bylo za tazatele? Mohu konstatovat cokoli a to za sebe a taky jsem to udělal. Právo odpovídat tu má kdokoli, ale právo bezdůvodně napadat asi ne. Proto se tak čertíš?
uživatel
kuba
24.05.2009, 10:50.40

RE: Pozastavení DIGI TV

u Kubuly je to snad normální že si neumí obsah příspěvku převést, jestli si nepochopil co jsem napsal, příště to napíši do uvozovek speciálně pro tebe a polopatě Rv
uživatel
poky1
24.05.2009, 11:11.17

kuba

Tak ještě jednou
Jak víš kdo odpověděl správně? To snad ví jen tazatel. Co říkáš?
Kdyby jsi napsal Myslím, že .......
bylo by to jiné, ale
"Tak pánové, jedinej Technik a Vartimond odpověděli a to k věci a správně."
neodpovídáš za tazatele?
uživatel
juzek
24.05.2009, 11:17.52

RE: Pozastavení DIGI TV

to nemá cenu, on totiž Kubula v reakci vymyslí 111 hypotéz co a jak a hlavně bude muset mít poslední slovo :) zdar odcházím slavit ;)
uživatel
poky1
24.05.2009, 12:05.43

kuba má pravdu,

mluvíš zcesty...
uživatel
technikTKR
24.05.2009, 13:24.21

RE: Pozastavení DIGI TV

Chlapi,vy máte teda starosti.
uživatel
BIDLO
24.05.2009, 13:56.49

poky1

Myslím, že slavíš nějak často a nechává to na tobě následky. Co příspěvek to totiž o ničem. Kdypak jsi naposledy napsal něco k věci?
uživatel
kuba
24.05.2009, 13:59.53

Poky1

Re: ....že si neumí obsah příspěvku převést....

Opět perla !!! Nauč se psát v souvislostech a nemusíš nic "převádět". (a do čeho převést, to je taky záhada)
uživatel
kuba
24.05.2009, 14:01.52

juzek

už není co komentovat! Kde nic není ani .... ......
uživatel
kuba