Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2009, 18:32.27

DVB_T Banska Bystrica

MYSLITE SI ZE TAM PRIRADIA ESTE NEJAKE KANALY OKREM TYX CO SU UZ TAM,CI TO NEMA BUDUCNOST AKO WIEM JE TO SLABA PODPORA DVB-T NA SLOWENSKU :lookaround:
uživatel
wwwe
23.05.2009, 18:38.12

RE: DVB_T Banska Bystrica

Kym nezacne ostra prevadzka DVB-T,tak sa nic pridavat nebude
uživatel
Blooddog
23.05.2009, 23:41.43

Ach jaj

Hrozne ma štve, že je tam AZTV na úkor TA3 alebo STV3, takáto skladba programov je už pomaly 5 rokov bezo zmien, pokiaľ nerátam pred nejakým časom testované MHP.
uživatel
PeterHumax
24.05.2009, 08:20.54

mhp

a co je to to MHP?
uživatel
wwwe
24.05.2009, 09:06.51

RE: DVB_T Banska Bystrica

http://www.birds-eye.net/definition/m/mhp-media_home_platform.shtml
uživatel
bmilan
24.05.2009, 12:27.01

RE: DVB_T Banska Bystrica

DVB-T v BB nie je riadne vysielanie,ale len skúšobná prevádzka VÚS. Preto je tam to, čo tam vysiela.
uživatel
vw1
24.05.2009, 13:38.30

stv3

bola tam aj stv3 ale w hd,takze mi to neslo iba zwuk,tiez nexapem preco ju dakli prec,a preco ju dali w takom formate ked wsetko ide w mpeg2,a ked je to skusobne tak to skusaju dost dlho aj slimak je ryxlejsi
uživatel
wwwe
24.05.2009, 13:45.59

@wwve

STV3 HD terestrialne nesla bolo to len SD v MPEG-4. Divne je, ze si chytil zvuk, ktory isiel AAC+. Na com si to chytal?
uživatel
gogo1
24.05.2009, 16:54.50

Stv3

na Opticum 7100T Digital Terestrial Receiver,na tomto
uživatel
wwwe
25.05.2009, 08:56.37

STV3 príjem v muxe

Ja som STV3 chytal normálne, teda obraz a aj zvuk bol, príjem realizovaný cez MSI DigiVOX mini II V3 USB. ;) STV3-ka tam bola len od 8.8.2008 asi do konca septembra daného roku. :-/
uživatel
PeterHumax