| 23.05.2009, 18:32.27 | |
DVB_T Banska BystricaMYSLITE SI ZE TAM PRIRADIA ESTE NEJAKE KANALY OKREM TYX CO SU UZ TAM,CI TO NEMA BUDUCNOST AKO WIEM JE TO SLABA PODPORA DVB-T NA SLOWENSKU :lookaround: |
![]() wwwe |
| 23.05.2009, 18:38.12 | |
RE: DVB_T Banska BystricaKym nezacne ostra prevadzka DVB-T,tak sa nic pridavat nebude |
![]() Blooddog |
| 23.05.2009, 23:41.43 | |
Ach jajHrozne ma štve, že je tam AZTV na úkor TA3 alebo STV3, takáto skladba programov je už pomaly 5 rokov bezo zmien, pokiaľ nerátam pred nejakým časom testované MHP. |
![]() PeterHumax |
| 24.05.2009, 08:20.54 | |
mhpa co je to to MHP? |
![]() wwwe |
| 24.05.2009, 09:06.51 | |
RE: DVB_T Banska Bystricahttp://www.birds-eye.net/definition/m/mhp-media_home_platform.shtml |
![]() bmilan |
| 24.05.2009, 12:27.01 | |
RE: DVB_T Banska BystricaDVB-T v BB nie je riadne vysielanie,ale len skúšobná prevádzka VÚS. Preto je tam to, čo tam vysiela. |
![]() vw1 |
| 24.05.2009, 13:38.30 | |
stv3bola tam aj stv3 ale w hd,takze mi to neslo iba zwuk,tiez nexapem preco ju dakli prec,a preco ju dali w takom formate ked wsetko ide w mpeg2,a ked je to skusobne tak to skusaju dost dlho aj slimak je ryxlejsi |
![]() wwwe |
| 24.05.2009, 13:45.59 | |
@wwveSTV3 HD terestrialne nesla bolo to len SD v MPEG-4. Divne je, ze si chytil zvuk, ktory isiel AAC+. Na com si to chytal? |
![]() gogo1 |
| 24.05.2009, 16:54.50 | |
Stv3na Opticum 7100T Digital Terestrial Receiver,na tomto |
![]() wwwe |
| 25.05.2009, 08:56.37 | |
STV3 príjem v muxeJa som STV3 chytal normálne, teda obraz a aj zvuk bol, príjem realizovaný cez MSI DigiVOX mini II V3 USB. ;) STV3-ka tam bola len od 8.8.2008 asi do konca septembra daného roku. :-/ |
![]() PeterHumax |