| 26.05.2009, 14:19.21 | |
Philips 6010 a karta SkylinkZdravím všechny. Mám problém s Philipsem6010 a novou kartou skylink. Hrají mi jen slovenské programy + Primas, Prima Cool, TV Barrandov. Programy ČT1,ČT2,ČT4,Nova a Nova Cinema neběží. Nevíte někdo čím by to mohlo být ?? Ještě do nedávna mi vše fungovalo. Asi bude nějaký problém se softem nebo s Flash. Pokud má někdo funkční Soft + Flash se kterým mu nová karta Skylink běží, mohl by mi prosím dát odkaz kde se dají stáhnout, případně poslat na můj email ?? Přem veliký dík !!!!! |
![]() rosky |
| 26.05.2009, 15:13.35 | |
RE: Philips 6010 a karta SkylinkNajskôr by som skúsil prehrať setting,ak to nepomôže nahraj tam FW Skylink new 2008 card 6.50 - všetko nájdeš tu:http://www.spaceball.phorum.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=86&t=552 R^ |
![]() yloh |
| 26.05.2009, 16:29.30 | |
RE: Philips 6010 a karta SkylinkMám naprosto stejný problém a rozhodně to není chyba žádného softu ale problém bude u provozovatele,reautorizace karty pomohla jen částečně stále některé programy neběží ČT1,ČT2,Nova Cinema.Mají v tom prostě b....l. |
![]() Rene67 |
| 26.05.2009, 17:43.37 | |
Rene67Spíš to bude tím že si nepamatuju že by se zde oficiálně prodával Philips DSX-6010 jsou to všechno přijímače ukradené společnosti UPC. |
![]() alda |
| 26.05.2009, 17:45.06 | |
RE: Philips 6010 a karta SkylinkA samozřejmě firma UPC nemá zájem aby se na jejich dotovanejch přijímačích sledovala konkurence! |
![]() alda |
| 26.05.2009, 21:12.51 | |
aldaNevím jak si přišel na to že mám Philips 6010,vlastním Ipbox 9000HD a Dream 7020 a ani na jednom z těchto příjmačů nemohu jmenované stanice nahodit (i když před tím jela karta cca dva roky bez problému)proto jsem také uvedl že to nebude softem. |
![]() Rene67 |
| 27.05.2009, 09:41.02 | |
Rene67No ty jsi mi expert!Meleš hrušky z jabkama. :laughing: :laughing: |
![]() alda |