Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.05.2009, 14:19.21

Philips 6010 a karta Skylink

Zdravím všechny. Mám problém s Philipsem6010 a novou kartou skylink. Hrají mi jen slovenské programy + Primas, Prima Cool, TV Barrandov. Programy ČT1,ČT2,ČT4,Nova a Nova Cinema neběží. Nevíte někdo čím by to mohlo být ?? Ještě do nedávna mi vše fungovalo. Asi bude nějaký problém se softem nebo s Flash. Pokud má někdo funkční Soft + Flash se kterým mu nová karta Skylink běží, mohl by mi prosím dát odkaz kde se dají stáhnout, případně poslat na můj email ?? Přem veliký dík !!!!!
uživatel
rosky
26.05.2009, 15:13.35

RE: Philips 6010 a karta Skylink

Najskôr by som skúsil prehrať setting,ak to nepomôže nahraj tam FW Skylink new 2008 card 6.50 - všetko nájdeš tu:http://www.spaceball.phorum.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=86&t=552 R^
uživatel
yloh
26.05.2009, 16:29.30

RE: Philips 6010 a karta Skylink

Mám naprosto stejný problém a rozhodně to není chyba žádného softu ale problém bude u provozovatele,reautorizace karty pomohla jen částečně stále některé programy neběží ČT1,ČT2,Nova Cinema.Mají v tom prostě b....l.
uživatel
Rene67
26.05.2009, 17:43.37

Rene67

Spíš to bude tím že si nepamatuju že by se zde oficiálně prodával Philips DSX-6010 jsou to všechno přijímače ukradené společnosti UPC.
uživatel
alda
26.05.2009, 17:45.06

RE: Philips 6010 a karta Skylink

A samozřejmě firma UPC nemá zájem aby se na jejich dotovanejch přijímačích sledovala konkurence!
uživatel
alda
26.05.2009, 21:12.51

alda

Nevím jak si přišel na to že mám Philips 6010,vlastním Ipbox 9000HD a Dream 7020 a ani na jednom z těchto příjmačů nemohu jmenované stanice nahodit (i když před tím jela karta cca dva roky bez problému)proto jsem také uvedl že to nebude softem.
uživatel
Rene67
27.05.2009, 09:41.02

Rene67

No ty jsi mi expert!Meleš hrušky z jabkama. :laughing: :laughing:
uživatel
alda