Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.05.2009, 13:10.02

Discovery HD od zítřka česky?

Dle info, by měla zítra výše uvedená stanice zahájit českou mutaci, ale nevím zda se bude jednat o čtený překlad, či DVB titulky
uživatel
Babui
26.05.2009, 13:11.01

RE: Discovery HD od zítřka česky?

popravde je mi to fuk, či bude CZ titule alebo dabing. hlavné je, že bude cz podpora.
uživatel
jarino1978
26.05.2009, 13:23.13

RE: Discovery HD od zítřka česky?

Myslim ze mnoho z nas bude vdecno i za titulky.
uživatel
flukes
26.05.2009, 13:40.02

RE: Discovery HD od zítřka česky?

asi tak ;)
uživatel
jarino1978
26.05.2009, 13:47.22

@Babui

R^ Super, odkud to máš, nemůžu to nikde najít
uživatel
Jackal
26.05.2009, 14:02.24

Asi

to nebude to co bychom si přáli.Jinak info je na konkurenčním webu o pozemáku.
uživatel
hobo
26.05.2009, 14:04.38

RE: Discovery HD od zítřka česky?

Aby to nebyl nakonec ten Jetix :-))
uživatel
polulin
26.05.2009, 14:19.36

@hobo

Myslíš to info o rebrandu? To jsem našel, ale nepředpokládám, že by z tohoto Babui čerpal.
uživatel
Jackal
26.05.2009, 14:31.45

RE: Discovery HD od zítřka česky?

nejspíš od zítřka budou ty holandský titulky jako volitelná podpora a nebudou už naostro v obraze. když je takový nějaký velký očekávání, tak z toho vždycky nakonec vyleze nějaká kravina.
uživatel
vortimond
26.05.2009, 14:39.01

@Jackal

Ano to jsem myslel.Rád bych se pletl,ale pochybuji.
uživatel
hobo
26.05.2009, 15:12.33

@hobo

Právě proto jsem se ptal Babuiho na zdroj, nevěřím, že by tu informaci zde dal na základě toho článku. I když do změny vzhledu (rebranding) by se s troškou nadsázky daly titulky započítat :))) :))) :)))
uživatel
Jackal
26.05.2009, 15:15.09

RE: Discovery HD od zítřka česky?

přišlo mi to emailem od mého známého...to by bylo ehm.. k tomuto
je zajímavé jak na konkurenci redaktor nebo kdo se ohání, že z diskuse nečerpá, že je to jako JPP, ale když měl padnout digital na Thoru,tak vyřvával jak piráti končí a ještě tam dal fotku prolomeného programu...
Odkud asi čerpal, že? :laughing: :laughing:
uživatel
Babui
26.05.2009, 15:19.21

@Babui

ehm..., díky ;)
uživatel
Jackal
26.05.2009, 15:19.22

RE: Discovery HD od zítřka česky?

jo nebo jak tam Lukáš vypisoval, že mu chodí na diablu Nagra 3 :laughing: to bylo taky dobrý.
uživatel
vortimond
26.05.2009, 15:46.04

@Jackal (Šakal)

pochopil jsem..., nemáš zač :8)
uživatel
Babui
26.05.2009, 15:55.00

@Babui

Díky, díky, jen s tím chápáním už nic nechápu, ale hlavně, že je venku krásně (alespoň zde na Valašsku) :)))
uživatel
Jackal
26.05.2009, 16:03.34

RE: Discovery HD od zítřka česky?

krásně bylo, ale už se to horší. zatím to začíná na šumavě.
www.niederschlagsradar.de
uživatel
vortimond