| 26.05.2009, 12:09.05 | |
Ferguson 7318Kdo máte zájem o EMU, tak u nás v obchoďáku mají 7318 UCI za dobrou cenu 2999kč. To je nářez, kupoval jsem ho poprvé před třemi možná čtyřmy lety za tu samou cenu, asi čistí sklady... Jo je ten krám, co dělá reklamu Genzer se Suchánkem.. |
![]() rysavy3 |
| 26.05.2009, 12:13.42 | |
re:Ferguson 7318:laughing: :laughing: to si snad přece nikdo nemůže ani koupit!!! :8) Možná s modulem cryptoworks zdarma :laughing: :laughing: |
![]() Babui |
| 26.05.2009, 12:35.15 | |
RE: Ferguson 7318není to trošku moc? snad o litr míň :O |
![]() poky1 |
| 26.05.2009, 12:49.23 | |
RE: Ferguson 7318já ho kdysi kupoval za 2500kč včetně kříženýho kabelu |
![]() alda10 |
| 26.05.2009, 16:02.25 | |
RE: Ferguson 7318nepomylil si si typ neni to nahodov fx 7600 :))) |
![]() jopo166 |
| 26.05.2009, 17:43.41 | |
RE: Ferguson 7318Já první kus kupoval i za 3800,-Ale to už je opravdu dávno. :) Odhaduji jeho cenu tak na litr. A to ještě jen pro ty, co využijí conax čtečku + modul cw. V téhle konfiguraci funguje perfektně. Navíc má spolu s premium x jeden z nejlepších přístupů k fav. programům. |
![]() Tomik535 |