Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.05.2009, 12:09.05

Ferguson 7318

Kdo máte zájem o EMU, tak u nás v obchoďáku mají 7318 UCI za dobrou cenu 2999kč. To je nářez, kupoval jsem ho poprvé před třemi možná čtyřmy lety za tu samou cenu, asi čistí sklady... Jo je ten krám, co dělá reklamu Genzer se Suchánkem..
uživatel
rysavy3
26.05.2009, 12:13.42

re:Ferguson 7318

:laughing: :laughing: to si snad přece nikdo nemůže ani koupit!!! :8) Možná s modulem cryptoworks zdarma :laughing: :laughing:
uživatel
Babui
26.05.2009, 12:35.15

RE: Ferguson 7318

není to trošku moc? snad o litr míň :O
uživatel
poky1
26.05.2009, 12:49.23

RE: Ferguson 7318

já ho kdysi kupoval za 2500kč včetně kříženýho kabelu
uživatel
alda10
26.05.2009, 16:02.25

RE: Ferguson 7318

nepomylil si si typ neni to nahodov fx 7600 :)))
uživatel
jopo166
26.05.2009, 17:43.41

RE: Ferguson 7318

Já první kus kupoval i za 3800,-
Ale to už je opravdu dávno. :)
Odhaduji jeho cenu tak na litr. A to ještě jen pro ty, co využijí conax čtečku + modul cw. V téhle konfiguraci funguje perfektně. Navíc má spolu s premium x jeden z nejlepších přístupů k fav. programům.
uživatel
Tomik535