| 26.05.2009, 12:06.59 | |
Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v SkylinkNemám tam nič, vysiela sa tam niečo ? :))) |
![]() PeterHumax |
| 26.05.2009, 12:10.09 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...áno aj ja som ho naladil čorná tma :O |
![]() Jupi |
| 26.05.2009, 12:40.20 | |
Tam bude HBO v teste :laughing: |
![]() Freedox |
| 26.05.2009, 12:42.37 | |
Freedoxtý brdo HBO v multi hmm R^ |
![]() Jupi |
| 26.05.2009, 12:48.43 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...ale skôr to chystajú na markízu 2 ktorá začne v auguste vysielať |
![]() Jupi |
| 26.05.2009, 13:08.17 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...kua to by ma zujímalo čo je na tom info ked to je zakodované :-/ |
![]() Jupi |
| 26.05.2009, 13:20.24 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...Zatiaľ tam nie je nič! |
![]() DDR |
| 26.05.2009, 14:34.04 | |
Info od redakcehttps://www.parabola.cz/zpravicky/9758/dalsi-test-kanal-na-skylinku |
![]() PeterHumax |
| 26.05.2009, 15:57.01 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...myslim ze to bude test bud sport1 alebo dva |
![]() david4412 |
| 26.05.2009, 16:04.06 | |
RE:Na 12565H....No a lebo tri ;) :O :lookaround: |
![]() Saták1 |
| 26.05.2009, 16:11.44 | |
david4412Na tomto tp tazko aj to sotva |
![]() Blooddog |
| 26.05.2009, 16:46.18 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...hehe , teraz sa ukaze kto ma VIP kartu , chid 399 nie je bezne na modrych kartach |
![]() EnoSat |
| 26.05.2009, 16:57.56 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...aha takze co tam bude |
![]() david4412 |
| 26.05.2009, 17:47.55 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...al dzazíra |
![]() ivik |
| 26.05.2009, 19:41.12 | |
Na12565H27500 2/3sa objavil infokanal v...Ano dávaju dobru jebačku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 20:05.24 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...:D nejako to niektore nadavky necenzuruje :D |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 12:29.51 | |
RE: Na 12565H 27500 2/3 sa objavil Infokanal v...Hmm neni problem to tam zahrnout, ale mame na starosti dulezitejsi veci, navic si myslim, ze tato pracovni cinnost tam nebude, nebot vysilaji s dat. tokem 0,5 Mbit/s, coz je hnusna testkarta. |
![]() 007 |