| 26.05.2009, 17:14.59 | |
Tip na sat přístorjHezky den, dneska mi dosloužil muj Head!Našel by se nějaký tip na vhodného nového přítele.Něco co by umělo i AU nebo aspon emu.Dik Radek |
![]() radakrtek |
| 26.05.2009, 17:26.34 | |
RE: Tip na sat přístorjTřeba Golden Interstár Je spolehlivý.Mrkni na Google.Když nahraješ přes USB neof.sw. Jinak zatim Au nefunkční.Čeká se na novou verzi sw. |
![]() koax |
| 26.05.2009, 17:43.51 | |
RE: Tip na sat přístorjDreamsky nebo Showbox ... nový AU SW byl během týdne R^ |
![]() drobeček |
| 26.05.2009, 17:57.23 | |
RE: Tip na sat přístrojNebo at si koupi Ferguson FX6600 ten AU jede ma dokonce za ty prachy komponentni vystup :8) |
![]() skohy |
| 26.05.2009, 18:02.56 | |
RE: Tip na sat přístorjKupovat sat přístroj podle toho jestli umí AU nebo EMU...nevím nevím trochu krátkozraké.A není to věc přijímače ale napsaného SW pro něj..Za chvíli nebude co AUovat ani emulovat.... Dnes bych už nic jiného než HD reciever nekoupil. a pak musíš napsat co od přijímače čekáš HDD,Karty,nahrávaní na USB,kolik chceš investovat atd. atd atd.. je toho hodně.. ale ty jsi vlastně napsal že hlavně EMU a AU...takže tvoje priority (které jsou na hov*no)jsou vlastně jasné. Přeju uspěšný výběr.. |
![]() pat |
| 26.05.2009, 18:12.11 | |
RE: Tip na sat přístorjJasně-HD je hezka věc ale to mit i telku-zatim jsem dostal LOEWE od tchana-tak budu muset čekat až zas vyměni tu novou plazmovku HDD mám v telce takže hd přistroj bude až budou děti velké a ja budu mit prachy na blbost.Diky za tip ten showbox asi tu 300 ale ještě jsem se nedíval Diky. |
![]() radakrtek |
| 26.05.2009, 18:16.23 | |
RE: Tip na sat přístorjAha tak pokud jsi závislej na tom co podědíš po tchánovi tak chápu je to jasný.Není o čem diskutovat... :-/ |
![]() pat |
| 26.05.2009, 18:20.23 | |
RE: Tip na sat přístorjNo jo každý nemá na vyhazováni!!! |
![]() radakrtek |
| 26.05.2009, 18:21.46 | |
Takat ti to koupí tchán ne? |
![]() hobo |
| 26.05.2009, 18:27.16 | |
RE: Tip na sat přístorjAle mě je jasný že každý nemá na vyhazování to chápu.Ovšem tak jsi měl napsat hned v uvodu příspěvku chci to nejlevnější nemá prachy bude se na reciever skládat příbuzenstvo a hned by to bylo jasný. :))) |
![]() pat |
| 26.05.2009, 18:48.57 | |
RE: Tip na sat přístorjfk6900 do 15ti stovek. Jedna vada, ze scartu mi šel jen cvbs, ale má komponentní výstup. |
![]() Tomik535 |
| 26.05.2009, 19:18.00 | |
patSkladat se nebudem-ale kdybych to tam napsal-tak mě pošlou do Lidlu |
![]() radakrtek |
| 26.05.2009, 19:44.06 | |
RE: Tip na sat přístorjShowBox S300Octagon SF-918 HD Vantage HD8000S Topfield TF7710HDPVR :8) |
![]() alfasex |
| 27.05.2009, 07:52.41 | |
RE: Tip na sat přístorjkriste pane Tomik má plný sklad fergusnů.pat: Právě že dle emu to má smysl v této třídě. Směšný peníz s emu a není co tratit. Ukaž mi dobrý HD, který nemá problém se softem, nemusím jít na wc když přepnu na další kanál a s rozumnou cenou. |
![]() juzek |
| 27.05.2009, 16:53.55 | |
RE: Tip na sat přístorj:laughing: nemám, jen je mi sympatický. Nejlevnější přístroj s funkčním pvr. Jen škoda toho rgb. |
![]() Tomik535 |