Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.05.2009, 17:14.59

Tip na sat přístorj

Hezky den, dneska mi dosloužil muj Head!Našel by se nějaký tip na vhodného nového přítele.Něco co by umělo i AU nebo aspon emu.Dik Radek
uživatel
radakrtek
26.05.2009, 17:26.34

RE: Tip na sat přístorj

Třeba Golden Interstár Je spolehlivý.Mrkni na Google.Když nahraješ přes USB neof.sw. Jinak zatim Au nefunkční.Čeká se na novou verzi sw.
uživatel
koax
26.05.2009, 17:43.51

RE: Tip na sat přístorj

Dreamsky nebo Showbox ... nový AU SW byl během týdne R^
uživatel
drobeček
26.05.2009, 17:57.23

RE: Tip na sat přístroj

Nebo at si koupi Ferguson FX6600 ten AU jede ma dokonce za ty prachy komponentni vystup :8)
uživatel
skohy
26.05.2009, 18:02.56

RE: Tip na sat přístorj

Kupovat sat přístroj podle toho jestli umí AU nebo EMU...nevím nevím trochu krátkozraké.A není to věc přijímače ale napsaného SW pro něj..
Za chvíli nebude co AUovat ani emulovat....
Dnes bych už nic jiného než HD reciever nekoupil.
a pak musíš napsat co od přijímače čekáš HDD,Karty,nahrávaní na USB,kolik chceš investovat atd. atd atd.. je toho hodně..
ale ty jsi vlastně napsal že hlavně EMU a AU...takže tvoje priority (které jsou na hov*no)jsou vlastně jasné.
Přeju uspěšný výběr..
uživatel
pat
26.05.2009, 18:12.11

RE: Tip na sat přístorj

Jasně-HD je hezka věc ale to mit i telku-zatim jsem dostal LOEWE od tchana-tak budu muset čekat až zas vyměni tu novou plazmovku HDD mám v telce takže hd přistroj bude až budou děti velké a ja budu mit prachy na blbost.Diky za tip ten showbox asi tu 300 ale ještě jsem se nedíval Diky.
uživatel
radakrtek
26.05.2009, 18:16.23

RE: Tip na sat přístorj

Aha tak pokud jsi závislej na tom co podědíš po tchánovi tak chápu je to jasný.
Není o čem diskutovat... :-/
uživatel
pat
26.05.2009, 18:20.23

RE: Tip na sat přístorj

No jo každý nemá na vyhazováni!!!
uživatel
radakrtek
26.05.2009, 18:21.46

Tak

at ti to koupí tchán ne?
uživatel
hobo
26.05.2009, 18:27.16

RE: Tip na sat přístorj

Ale mě je jasný že každý nemá na vyhazování to chápu.
Ovšem tak jsi měl napsat hned v uvodu příspěvku chci to nejlevnější nemá prachy bude se na reciever skládat příbuzenstvo a hned by to bylo jasný. :)))
uživatel
pat
26.05.2009, 18:48.57

RE: Tip na sat přístorj

fk6900 do 15ti stovek. Jedna vada, ze scartu mi šel jen cvbs, ale má komponentní výstup.
uživatel
Tomik535
26.05.2009, 19:18.00

pat

Skladat se nebudem-ale kdybych to tam napsal-tak mě pošlou do Lidlu
uživatel
radakrtek
26.05.2009, 19:44.06

RE: Tip na sat přístorj

ShowBox S300
Octagon SF-918 HD
Vantage HD8000S
Topfield TF7710HDPVR

:8)
uživatel
alfasex
27.05.2009, 07:52.41

RE: Tip na sat přístorj

kriste pane Tomik má plný sklad fergusnů.
pat: Právě že dle emu to má smysl v této třídě. Směšný peníz s emu a není co tratit. Ukaž mi dobrý HD, který nemá problém se softem, nemusím jít na wc když přepnu na další kanál a s rozumnou cenou.
uživatel
juzek
27.05.2009, 16:53.55

RE: Tip na sat přístorj

:laughing: nemám, jen je mi sympatický. Nejlevnější přístroj s funkčním pvr. Jen škoda toho rgb.
uživatel
Tomik535