| 26.05.2009, 17:40.28 | |
cs linkmam cs link kartu.a nejde mi vůbec joj test.přitom známí co mají taky tuto kartu jim jde.mam to na stejne polarizaci a nic.a zanma ma skylink a začala ji hrat markiza,,nemá předplacenou,a nechapeme že jde.poradte prosím... |
![]() lida |
| 26.05.2009, 17:46.57 | |
lidaAky mas tarif???? zaklad,standard,neplacene programy bez omezeni??? |
![]() Blooddog |
| 26.05.2009, 17:48.58 | |
RE: cs linkje to zmatek v regionu zkontrolujte si kartu na netu na cs link jojka nejde reg.CR |
![]() slapet |
| 26.05.2009, 17:50.01 | |
lidaCo napisal slapet si nevsimaj...radsej odpovedz na moju otazku :) |
![]() Blooddog |
| 26.05.2009, 17:57.07 | |
RE: cs linkAsi neví, jak to pozná :))) |
![]() Tomik535 |
| 26.05.2009, 18:06.51 | |
RE: cs linkhttps://karty.cslink.cz/cms_eshop/admin/CARD_FindCard.dosem napis cislo karty do prveho policka,do druheho opis kontrolny retazec z obrazku a napis sem co ti to vyhodilo |
![]() Blooddog |
| 26.05.2009, 18:08.23 | |
@Blooddogjsem zvědavej co ti lida napíše když si mě nemá všímat :O |
![]() slapet |
| 26.05.2009, 18:15.49 | |
RE: cs linkslapet. nemáš recht, joj jede. |
![]() Tomik535 |
| 26.05.2009, 18:22.53 | |
@Tomik535na jejich str. má jet joj jenom na SR region jestli jede tak mají štěstí a mají v tom bordel mě osobně na cs link reg. CR nejede :lookaround: |
![]() slapet |
| 26.05.2009, 18:24.33 | |
RE: cs linkse musím slapeta zastat, to že má chaos gital v regionech je pravdou a tento chaos je záměrný, tečka!Tazatel by si měl uvědomit, jestli vůbec má správně proladěnou test_joj_tv. jinak samozřejmě platí, provést si kontrolu kartičky na webu |
![]() Babui |
| 26.05.2009, 18:26.38 | |
@BabuiDík ;) R^ |
![]() slapet |
| 26.05.2009, 18:30.26 | |
CS-linkktovie ci sa budu dat madarske programi odkodovat kartou SKY-LINK?V testoch zatial len upozornenie:cryptovorks! |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 18:31.34 | |
RE: cs linkVieme preco je to tak ako to je..rozoberat to netreba |
![]() Blooddog |
| 26.05.2009, 18:32.10 | |
sano1To sa spytaj priamo Skylinku |
![]() Blooddog |
| 26.05.2009, 18:38.46 | |
RE: cs link@babuiUrčitě záměrně, ale hlavně když jede ;) Nic proti šlapetovi nemám, jen prostě nevěděl, v pohodě ne. |
![]() Tomik535 |
| 26.05.2009, 18:43.59 | |
RE: cs linkvšechno je v pohodě R^ |
![]() Babui |
| 26.05.2009, 18:53.15 | |
RE: cs link@Tomik535Onic nejde vše v pohodě R^ akorát ta Lida by se mohla vymáčknout |
![]() slapet |
| 26.05.2009, 18:54.32 | |
CS-linkCauko Bloddogu!O tych madarskych programoch nepisu ani v:SAT-DVB.Asi to je novinka! |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 19:27.23 | |
CS-linkV únoru jsem změnil tarif na neplacené programy neomezeně a od té doby mi jde Test JOJ Tv na 11876. |
![]() Hansi1 |
| 26.05.2009, 21:28.03 | |
RE: cs linkuz jsem sem nechtel psat ale todle my neda .... jsou tam dve Test JOJ stanice jedna nejde a jedna jde (podle toho jakou mas kartu)zalezi pokut mas gitalku nebo CS link na obouch zatim jde ale prave na jedne jedna a na druhe druha ..aspon takle jsem to zatim vzdy videl pri instalaci .... mozna se pletu nebo to byla nahoda nevim ale jak rikam zatim jsem to takle vzdy mel....takzy prelad... |
![]() astra1d |
| 27.05.2009, 03:27.41 | |
astra1dPozicia s nazvom Test TV JOJ je len jedna,takze nezavadzaj a tiez je jedno ci ma gital/cslink, je to jedna a ta ista karta,takze pouzivaju JOJ na rovnakej pozicii |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 07:24.39 | |
RE: cs linkBlooddog, ještě nedávno byly opravdu dvě. Někdy na přelomu roku jsem musel přeladit na druhou test JOJ a ta první pozice tam nějaký čas byla. Dnes už jsem ji nenašel. |
![]() kuba |
| 27.05.2009, 07:26.10 | |
kubaBavime sa o aktualnom stave,nie o stave spred pol roka |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 07:34.37 | |
lidabtw. ak sedi iba polarizacia u tej JOJ , tak to nemusi byt ta ista JOJ..mozete mat naladenu este povodnu JOJ test Skylinku,ktora bola na 12 565 H,27500,2/3..musite mat naladenu JOJ na 11876 H,27500,3/4 |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 11:24.58 | |
RE: cs linkpřesně, kvůli tomu jsem to psal, jen se mi nechtělo hledat tu původní frekvenci. |
![]() kuba |
| 27.05.2009, 11:53.22 | |
RE: cs linkO vánocích jak dávali Géčko na měsíc zdarma tak po měsíci začali fungovat STV3, Markíza a Joj test až do teď to jede a aktivoval jsem to na 4ech kartách. Asi chyba u nich ale nevadí mě to a známím taky. Jen když má člověk dvě karty tak na druhou už to zdarma nešlo aktivovat to géčko tam to chtělo 200,-. Můj poznatek na toto téma. Zdarec. |
![]() Miky74 |
| 27.05.2009, 12:06.08 | |
Miky74Nejde o Gecko..ide o novy tarif neplacene programy bez omezeni :) |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 17:10.31 | |
RE: cs linkTo je sice fakt, jde o ten poslední tarif, ale miky má pro mne nový poznatek o tom, že na druhé kartě na stejnou osobu už mu to nešlo. Stejný problém jsem řešil včera, první do pár minut, druhá zatím nic. Že by to fakt omezili na jednu kartu na osobu? |
![]() Tomik535 |
| 29.05.2009, 16:53.32 | |
CS Link, Skylinkkluci dik.ale jsem z toho jelen...fakt nevim jak to mam udělat.napište směrnice a ja tam zkouknu.tost mě to štve.a omlouvam se,ale nebyla jsem tu od te doby.napište mi přesně ty směrnice.mam tam asi 5 druhu a nic.diky ;P |
![]() lida |
| 29.05.2009, 16:55.21 | |
CS Link, Skylinkjo a mam standart.nic neplatim navic ;P |
![]() lida |
| 29.05.2009, 17:00.28 | |
RE: cs linkjo a bez omezeni Tarif Standard CZ (Základ+STV+NC) - neomez. ;P |
![]() lida |
| 29.05.2009, 17:23.02 | |
CS Link, SkylinkTarif Standard CZ (Základ+STV+NC) - neomez. tak ted jsem zkoušela tu směrnici co jsi radil a nic.mám tyto a žadna nwejde.jinak mam topfield tf 6000cr VŠE NA ASTŘE 3A/1E :TEST JOJ 11876 H 27500 PAK TV JOJ 11797 H 27500 PAK JOJ PLUS 11789 H 27500 PAK TV JOJ 11789 H 27500 PAK JOJ PLUS 11789 H 27500 PAK TV JOJ 12565 H tak co panove??ktery mi dobře poradi??nebo naviguje kam a jak to udělat?? :razz: |
![]() lida |
| 29.05.2009, 19:22.00 | |
RE: cs linkSeš fakt, tak blbá? Dvě stránky odpovědí ti nepomohly? |
![]() Tomik535 |
| 29.05.2009, 19:33.29 | |
CS Link, Skylinkhele tomíku...klídek.proč se ptam?protože nevím.a jestli tě to obtěžuje tak to nečti a nepiš. |
![]() lida |