Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.05.2009, 17:40.28

cs link

mam cs link kartu.a nejde mi vůbec joj test.přitom známí co mají taky tuto kartu jim jde.mam to na stejne polarizaci a nic.a zanma ma skylink a začala ji hrat markiza,,nemá předplacenou,a nechapeme že jde.poradte prosím...
uživatel
lida
26.05.2009, 17:46.57

lida

Aky mas tarif???? zaklad,standard,neplacene programy bez omezeni???
uživatel
Blooddog
26.05.2009, 17:48.58

RE: cs link

je to zmatek v regionu zkontrolujte si kartu na netu na cs link jojka nejde reg.CR
uživatel
slapet
26.05.2009, 17:50.01

lida

Co napisal slapet si nevsimaj...radsej odpovedz na moju otazku :)
uživatel
Blooddog
26.05.2009, 17:57.07

RE: cs link

Asi neví, jak to pozná :)))
uživatel
Tomik535
26.05.2009, 18:06.51

RE: cs link

https://karty.cslink.cz/cms_eshop/admin/CARD_FindCard.do

sem napis cislo karty do prveho policka,do druheho opis kontrolny retazec z obrazku a napis sem co ti to vyhodilo
uživatel
Blooddog
26.05.2009, 18:08.23

@Blooddog

jsem zvědavej co ti lida napíše když si mě nemá všímat :O
uživatel
slapet
26.05.2009, 18:15.49

RE: cs link

slapet. nemáš recht, joj jede.
uživatel
Tomik535
26.05.2009, 18:22.53

@Tomik535

na jejich str. má jet joj jenom na SR region jestli jede tak mají štěstí a mají v tom bordel mě osobně na cs link reg. CR nejede :lookaround:
uživatel
slapet
26.05.2009, 18:24.33

RE: cs link

se musím slapeta zastat, to že má chaos gital v regionech je pravdou a tento chaos je záměrný, tečka!
Tazatel by si měl uvědomit, jestli vůbec má správně proladěnou test_joj_tv.
jinak samozřejmě platí, provést si kontrolu kartičky na webu
uživatel
Babui
26.05.2009, 18:26.38

@Babui

Dík ;) R^
uživatel
slapet
26.05.2009, 18:30.26

CS-link

ktovie ci sa budu dat madarske programi odkodovat kartou SKY-LINK?V testoch zatial len upozornenie:cryptovorks!
uživatel
sano1
26.05.2009, 18:31.34

RE: cs link

Vieme preco je to tak ako to je..rozoberat to netreba
uživatel
Blooddog
26.05.2009, 18:32.10

sano1

To sa spytaj priamo Skylinku
uživatel
Blooddog
26.05.2009, 18:38.46

RE: cs link

@babui
Určitě záměrně, ale hlavně když jede ;)
Nic proti šlapetovi nemám, jen prostě nevěděl, v pohodě ne.
uživatel
Tomik535
26.05.2009, 18:43.59

RE: cs link

všechno je v pohodě R^
uživatel
Babui
26.05.2009, 18:53.15

RE: cs link

@Tomik535
Onic nejde vše v pohodě R^ akorát ta Lida by se mohla vymáčknout
uživatel
slapet
26.05.2009, 18:54.32

CS-link

Cauko Bloddogu!O tych madarskych programoch nepisu ani v:SAT-DVB.Asi to je novinka!
uživatel
sano1
26.05.2009, 19:27.23

CS-link

V únoru jsem změnil tarif na neplacené programy neomezeně a od té doby mi jde Test JOJ Tv na 11876.
uživatel
Hansi1
26.05.2009, 21:28.03

RE: cs link

uz jsem sem nechtel psat ale todle my neda .... jsou tam dve Test JOJ stanice jedna nejde a jedna jde (podle toho jakou mas kartu)zalezi pokut mas gitalku nebo CS link na obouch zatim jde ale prave na jedne jedna a na druhe druha ..aspon takle jsem to zatim vzdy videl pri instalaci .... mozna se pletu nebo to byla nahoda nevim ale jak rikam zatim jsem to takle vzdy mel....takzy prelad...
uživatel
astra1d
27.05.2009, 03:27.41

astra1d

Pozicia s nazvom Test TV JOJ je len jedna,takze nezavadzaj a tiez je jedno ci ma gital/cslink, je to jedna a ta ista karta,takze pouzivaju JOJ na rovnakej pozicii
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 07:24.39

RE: cs link

Blooddog, ještě nedávno byly opravdu dvě. Někdy na přelomu roku jsem musel přeladit na druhou test JOJ a ta první pozice tam nějaký čas byla. Dnes už jsem ji nenašel.
uživatel
kuba
27.05.2009, 07:26.10

kuba

Bavime sa o aktualnom stave,nie o stave spred pol roka
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 07:34.37

lida

btw. ak sedi iba polarizacia u tej JOJ , tak to nemusi byt ta ista JOJ..mozete mat naladenu este povodnu JOJ test Skylinku,ktora bola na 12 565 H,27500,2/3..musite mat naladenu JOJ na 11876 H,27500,3/4
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 11:24.58

RE: cs link

přesně, kvůli tomu jsem to psal, jen se mi nechtělo hledat tu původní frekvenci.
uživatel
kuba
27.05.2009, 11:53.22

RE: cs link

O vánocích jak dávali Géčko na měsíc zdarma tak po měsíci začali fungovat STV3, Markíza a Joj test až do teď to jede a aktivoval jsem to na 4ech kartách. Asi chyba u nich ale nevadí mě to a známím taky. Jen když má člověk dvě karty tak na druhou už to zdarma nešlo aktivovat to géčko tam to chtělo 200,-. Můj poznatek na toto téma. Zdarec.
uživatel
Miky74
27.05.2009, 12:06.08

Miky74

Nejde o Gecko..ide o novy tarif neplacene programy bez omezeni :)
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 17:10.31

RE: cs link

To je sice fakt, jde o ten poslední tarif, ale miky má pro mne nový poznatek o tom, že na druhé kartě na stejnou osobu už mu to nešlo. Stejný problém jsem řešil včera, první do pár minut, druhá zatím nic. Že by to fakt omezili na jednu kartu na osobu?
uživatel
Tomik535
29.05.2009, 16:53.32

CS Link, Skylink

kluci dik.ale jsem z toho jelen...fakt nevim jak to mam udělat.napište směrnice a ja tam zkouknu.tost mě to štve.a omlouvam se,ale nebyla jsem tu od te doby.napište mi přesně ty směrnice.mam tam asi 5 druhu a nic.diky ;P
uživatel
lida
29.05.2009, 16:55.21

CS Link, Skylink

jo a mam standart.nic neplatim navic ;P
uživatel
lida
29.05.2009, 17:00.28

RE: cs link

jo a bez omezeni Tarif Standard CZ (Základ+STV+NC) - neomez. ;P
uživatel
lida
29.05.2009, 17:23.02

CS Link, Skylink

Tarif Standard CZ (Základ+STV+NC) - neomez. tak ted jsem zkoušela tu směrnici co jsi radil a nic.mám tyto a žadna nwejde.jinak mam topfield tf 6000cr VŠE NA ASTŘE 3A/1E :TEST JOJ 11876 H 27500 PAK TV JOJ 11797 H 27500 PAK JOJ PLUS 11789 H 27500 PAK TV JOJ 11789 H 27500 PAK JOJ PLUS 11789 H 27500 PAK TV JOJ 12565 H tak co panove??ktery mi dobře poradi??nebo naviguje kam a jak to udělat?? :razz:
uživatel
lida
29.05.2009, 19:22.00

RE: cs link

Seš fakt, tak blbá? Dvě stránky odpovědí ti nepomohly?
uživatel
Tomik535
29.05.2009, 19:33.29

CS Link, Skylink

hele tomíku...klídek.proč se ptam?protože nevím.a jestli tě to obtěžuje tak to nečti a nepiš.
uživatel
lida