| 26.05.2009, 18:18.34 | |
Dnešní bouřkyNazdar kluci jak to vypadá po republice s dnešními silnými bouřkami.už se to nějak projevilo? V okolí Brna zatím klid.Prý to můžem očekávat během noci. |
![]() Saták1 |
| 26.05.2009, 18:22.27 | |
Dnešní bouřkyZdravím,Táborsko zatím klid, ale zatahuje se! Ale teď momentálně někde rána a odmlčel se ČRO 1 RADIOŽURNÁL... CS LINK: 100%, SKYLINK: 100% (Zatím) R^ |
![]() ORBITAL |
| 26.05.2009, 18:25.06 | |
RE: Dnešní bouřkyhttp://www.wetteronline.de/dldlradf.htm na této stránce aktuální radarové snímky. |
![]() Oskarek1 |
| 26.05.2009, 18:25.12 | |
RE: Dnešní bouřkyJihlava jasno až polojasno 24,2 celsiaA v noci budu spát. |
![]() Ji.sat |
| 26.05.2009, 18:29.31 | |
RE: Dnešní bouřkyznojemsko 26,5 celsia, hrozné dusno, jinak ani mráčku, ale myslím, že to přijde |
![]() Babui |
| 26.05.2009, 18:30.06 | |
RE: Dnešní bouřkyZnojmo zatím polojasno začíná se trochu zvedat vítr tak uvidíme. |
![]() slapet |
| 26.05.2009, 18:34.57 | |
RE: Dnešní bouřkyKdyž mrzne tak to klouže,když hodně prší je všude strašně vody,když hodně padá sníh tak se tvoří závěje,Když je velké dusno a ochladí se tvoří se bouřky.to vše je normální a přirozené. Ovšem díky masírování a hororovému strašení sdělovacích prostředků před takovými NORMÁLNÍMY věcmi to vypadaá jak to vypadá lidi se bojí... Od rána jen slyším "to bude večer asi strašný že jo ?? říkali to v televizi..." Lidi bude normální bouřka neblázněte takových už bylo tisíce a tisíce.. ;) |
![]() pat |
| 26.05.2009, 18:35.37 | |
RE: Dnešní bouřkyValašské Meziříčí sluečno bez mráčku. http://pocasi.chmi.cz/index.html/ v: Radar/družice Radary ČHMU |
![]() zelenina |
| 26.05.2009, 18:40.59 | |
RE: Dnešní bouřkyv novinách psali, že budou padat kroupy jak tenisáky. tady na kladensku už se to horší, ale zatím ani neprší. ale už je vidět, že se něco chystá. |
![]() vortimond |
| 26.05.2009, 18:45.28 | |
RE: Dnešní bouřkyTady na ústecku se přehnal před hodinkou liják, žádné kroupy, žádná vichřice, ochladilo se na 20 stupňů, nadále je zataženo. |
![]() Hujer |
| 26.05.2009, 18:45.52 | |
U násRozhraní Domažlického a Klatovského okresu (Pocinovice) po půl páté bouřka s krupobitím, velikost krup do 3 centimetrů. Pak hodně vody. Satelit nešel asi půl hodiny. Pak sluníčko a teď se zase od západu něco žene. |
![]() joscer |
| 26.05.2009, 19:08.58 | |
u násTrutnovsko, Náchodsko - nebe bez mráčků, přes den bylo přes 25°C, teď kolem 18°C |
![]() eukubus |
| 26.05.2009, 19:16.14 | |
RE: Dnešní bouřkyRoudnice n.L. bouřka zataženo prší velmi drobně, ale DVB-T z Jáchymova chyceno na 10cm dlouhou anténku u pdačka s DVB-T tunerem. |
![]() MirHo |
| 26.05.2009, 19:21.42 | |
RE: Dnešní bouřkynjn na východě v ázerbajdžánu to nebude tak hrozný. koukni sem:http://pocasi.chmi.cz/index.html ale tady na západě to teprve začne, už se to sem valí přímo z německa. |
![]() vortimond |
| 26.05.2009, 20:02.52 | |
RE: Dnešní bouřkyAhoj Praha taky bez deste sice se trochu zatahlo ale zatim docela pohodovej letni den :8) Lukas |
![]() lak |
| 26.05.2009, 20:08.12 | |
Banska BystricaBB a okolie krasne slnecno,bez mraciku |
![]() wwwe |
| 26.05.2009, 20:23.27 | |
vortimondNj, Gruzie, Kutaisi taky nic, akorát se včera trochu ochladilo, ale na víkend zase hlásej 31 stupňů. Asi pojedu za 2 kila k moři. R^ R^ :laughing: |
![]() kubisek |
| 26.05.2009, 20:25.18 | |
Plzeň-severA je to tady,kroupy zatím ale ne... |
![]() dědek1 |
| 26.05.2009, 20:31.09 | |
RE: Dnešní bouřkyTrutnov 21 stupnu zatahuje se zatim klid.Pres den ve stinu 27 st. bazen 22 st. jsme se koupali :) rybnik odpušten strouhy vyčistene...čekame... :) |
![]() tompr |
| 26.05.2009, 20:39.11 | |
Plzeň-severKroupy už byly,cca 19:00,a bylo jich dost,teď zataženo,stále se blejská.Šest km od Plas. |
![]() kadett1 |
| 26.05.2009, 20:57.07 | |
RE: Dnešní bouřkySev. morava, celý den hic jak v p.rdeliTo už radši dělat v dešti :8) |
![]() Tomik535 |
| 26.05.2009, 20:57.37 | |
RE: Dnešní bouřkynejede www.chmi.cz R^ |
![]() Kamil_k4 |
| 26.05.2009, 21:10.38 | |
RE: Dnešní bouřkyJenže na www.chmu.cz ani na www.chmi.cz se nedostanete užasipůl hodiny- je to ucpaný. Funguje jen www.meteoweb.cz R^ |
![]() Dejf |
| 26.05.2009, 21:13.39 | |
RE: Dnešní bouřkyMostecko - výpadek 23,5°E na půl hoďky. |
![]() netace |
| 26.05.2009, 21:13.47 | |
RE: Dnešní bouřky... co půl hodiny, asi 2 hodiny to nejde |
![]() juvla |
| 26.05.2009, 21:16.41 | |
RE: Dnešní bouřkyHorňácko zatím jasno, 22 stupňů, zatím bezvětří a klid :) |
![]() martin75 |
| 26.05.2009, 21:23.50 | |
RE:bouřkyBeroun od 19.00 cca.3O min průtrž mračen a blesky třešky plesky pak od západu lépe elektronika přečkala :8) |
![]() jan65 |
| 26.05.2009, 21:41.28 | |
@juvlamě to na Gibertince 100cm jede v pohodě a to tu 23,5°E ještě šilhám :) |
![]() netace |
| 26.05.2009, 21:45.27 | |
RE: Dnešní bouřkyProstějov, dusno, vedro... mírně se zatahuje :))) |
![]() kacenkin |
| 26.05.2009, 21:48.34 | |
RE: Dnešní bouřkyhttp://www.youtube.com/watch?v=9mxe3PU1VLo |
![]() netace |
| 26.05.2009, 21:54.15 | |
Dnešní bouřkyBruntalsko 15stupňu a klídek |
![]() DANIMI |
| 26.05.2009, 22:48.40 | |
DNEŠNÍ NOČNÍ BOUŘEPěkný večer,Táborsko,tak už je to tady! Sylný vítr, blesky, začíná pršet... ASTRA 3A (CS Link, SkyLink) 0% |
![]() ORBITAL |
| 26.05.2009, 23:02.50 | |
RE: Dnešní bouřkyněco se žene z Rakouska, občas je rosvítí jako ve dne, to máme asi za Temelín ;) |
![]() poky1 |
| 27.05.2009, 00:30.32 | |
Dnesni BourkyJe presne 0.30hod a v Brne zacina prset jinak zatim klid od vetru |
![]() george743 |
| 27.05.2009, 06:16.39 | |
RE: Dnešní bouřkyDobrá je aj maďarská stránka http://www.met.hu/megfigyelesek/ ,kde vidno na mape aj Slovensko. Je tam radar terkép, ten znázorňuje zrážky a villám terkép zase blesky, aktualizované každých 15 minút. Treba kliknúť na ten malý obrázok vľavo a potom si môžeš pozrieť vývoj búrok spätne aj dve hodiny |
![]() palo |
| 27.05.2009, 07:32.15 | |
RE: Dnešní bouřkyahoj tady v jablonci bourka a dest od 01hod--02.hod pak ochlazeni na 10stupnu.jinak pohoda .jirka jablonec |
![]() vanspeed |
| 27.05.2009, 09:10.16 | |
RE: Dnešní bouřkyŽďár nad Sázavou od 00-2h prutrž mračen,Astra 25%.Píšu až teď, vypadl internet Rv Rv :fuming: |
![]() Stanowi94 |