Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.05.2009, 18:18.34

Dnešní bouřky

Nazdar kluci jak to vypadá po republice s dnešními silnými bouřkami.už se to nějak projevilo? V okolí Brna zatím klid.Prý to můžem očekávat během noci.
uživatel
Saták1
26.05.2009, 18:22.27

Dnešní bouřky

Zdravím,

Táborsko zatím klid, ale zatahuje se!
Ale teď momentálně někde rána a odmlčel
se ČRO 1 RADIOŽURNÁL...

CS LINK: 100%, SKYLINK: 100% (Zatím) R^
uživatel
ORBITAL
26.05.2009, 18:25.06

RE: Dnešní bouřky

http://www.wetteronline.de/dldlradf.htm na této stránce aktuální radarové snímky.
uživatel
Oskarek1
26.05.2009, 18:25.12

RE: Dnešní bouřky

Jihlava jasno až polojasno 24,2 celsia
A v noci budu spát.
uživatel
Ji.sat
26.05.2009, 18:29.31

RE: Dnešní bouřky

znojemsko 26,5 celsia, hrozné dusno, jinak ani mráčku, ale myslím, že to přijde
uživatel
Babui
26.05.2009, 18:30.06

RE: Dnešní bouřky

Znojmo zatím polojasno začíná se trochu zvedat vítr tak uvidíme.
uživatel
slapet
26.05.2009, 18:34.57

RE: Dnešní bouřky

Když mrzne tak to klouže,když hodně prší je všude strašně vody,když hodně padá sníh tak se tvoří závěje,Když je velké dusno a ochladí se tvoří se bouřky.
to vše je normální a přirozené.
Ovšem díky masírování a hororovému strašení sdělovacích prostředků před takovými NORMÁLNÍMY věcmi to vypadaá jak to vypadá lidi se bojí...
Od rána jen slyším "to bude večer asi strašný že jo ?? říkali to v televizi..."
Lidi bude normální bouřka neblázněte takových už bylo tisíce a tisíce.. ;)
uživatel
pat
26.05.2009, 18:35.37

RE: Dnešní bouřky

Valašské Meziříčí sluečno bez mráčku. http://pocasi.chmi.cz/index.html/ v: Radar/družice Radary ČHMU
uživatel
zelenina
26.05.2009, 18:40.59

RE: Dnešní bouřky

v novinách psali, že budou padat kroupy jak tenisáky. tady na kladensku už se to horší, ale zatím ani neprší. ale už je vidět, že se něco chystá.
uživatel
vortimond
26.05.2009, 18:45.28

RE: Dnešní bouřky

Tady na ústecku se přehnal před hodinkou liják, žádné kroupy, žádná vichřice, ochladilo se na 20 stupňů, nadále je zataženo.
uživatel
Hujer
26.05.2009, 18:45.52

U nás

Rozhraní Domažlického a Klatovského okresu (Pocinovice) po půl páté bouřka s krupobitím, velikost krup do 3 centimetrů. Pak hodně vody. Satelit nešel asi půl hodiny. Pak sluníčko a teď se zase od západu něco žene.
uživatel
joscer
26.05.2009, 19:08.58

u nás

Trutnovsko, Náchodsko - nebe bez mráčků, přes den bylo přes 25°C, teď kolem 18°C
uživatel
eukubus
26.05.2009, 19:16.14

RE: Dnešní bouřky

Roudnice n.L. bouřka zataženo prší velmi drobně, ale DVB-T z Jáchymova chyceno na 10cm dlouhou anténku u pdačka s DVB-T tunerem.
uživatel
MirHo
26.05.2009, 19:21.42

RE: Dnešní bouřky

njn na východě v ázerbajdžánu to nebude tak hrozný. koukni sem:
http://pocasi.chmi.cz/index.html
ale tady na západě to teprve začne, už se to sem valí přímo z německa.
uživatel
vortimond
26.05.2009, 20:02.52

RE: Dnešní bouřky

Ahoj Praha taky bez deste sice se trochu zatahlo ale zatim docela pohodovej letni den :8) Lukas
uživatel
lak
26.05.2009, 20:08.12

Banska Bystrica

BB a okolie krasne slnecno,bez mraciku
uživatel
wwwe
26.05.2009, 20:23.27

vortimond

Nj, Gruzie, Kutaisi taky nic, akorát se včera trochu ochladilo, ale na víkend zase hlásej 31 stupňů. Asi pojedu za 2 kila k moři. R^ R^ :laughing:
uživatel
kubisek
26.05.2009, 20:25.18

Plzeň-sever

A je to tady,kroupy zatím ale ne...
uživatel
dědek1
26.05.2009, 20:31.09

RE: Dnešní bouřky

Trutnov 21 stupnu zatahuje se zatim klid.
Pres den ve stinu 27 st.
bazen 22 st. jsme se koupali :)
rybnik odpušten
strouhy vyčistene...čekame... :)
uživatel
tompr
26.05.2009, 20:39.11

Plzeň-sever

Kroupy už byly,cca 19:00,a bylo jich dost,teď zataženo,stále se blejská.Šest km od Plas.
uživatel
kadett1
26.05.2009, 20:57.07

RE: Dnešní bouřky

Sev. morava, celý den hic jak v p.rdeli
To už radši dělat v dešti :8)
uživatel
Tomik535
26.05.2009, 20:57.37

RE: Dnešní bouřky

nejede www.chmi.cz R^
uživatel
Kamil_k4
26.05.2009, 21:10.38

RE: Dnešní bouřky

Jenže na www.chmu.cz ani na www.chmi.cz se nedostanete užasipůl hodiny- je to ucpaný. Funguje jen www.meteoweb.cz R^
uživatel
Dejf
26.05.2009, 21:13.39

RE: Dnešní bouřky

Mostecko - výpadek 23,5°E na půl hoďky.
uživatel
netace
26.05.2009, 21:13.47

RE: Dnešní bouřky

... co půl hodiny, asi 2 hodiny to nejde
uživatel
juvla
26.05.2009, 21:16.41

RE: Dnešní bouřky

Horňácko zatím jasno, 22 stupňů, zatím bezvětří a klid :)
uživatel
martin75
26.05.2009, 21:23.50

RE:bouřky

Beroun od 19.00 cca.3O min průtrž mračen a blesky třešky plesky pak od západu lépe elektronika přečkala :8)
uživatel
jan65
26.05.2009, 21:41.28

@juvla

mě to na Gibertince 100cm jede v pohodě a to tu 23,5°E ještě šilhám :)
uživatel
netace
26.05.2009, 21:45.27

RE: Dnešní bouřky

Prostějov, dusno, vedro... mírně se zatahuje :)))
uživatel
kacenkin
26.05.2009, 21:48.34

RE: Dnešní bouřky

http://www.youtube.com/watch?v=9mxe3PU1VLo
uživatel
netace
26.05.2009, 21:54.15

Dnešní bouřky

Bruntalsko 15stupňu a klídek
uživatel
DANIMI
26.05.2009, 22:48.40

DNEŠNÍ NOČNÍ BOUŘE

Pěkný večer,

Táborsko,tak už je to tady!
Sylný vítr, blesky, začíná pršet...

ASTRA 3A (CS Link, SkyLink) 0%
uživatel
ORBITAL
26.05.2009, 23:02.50

RE: Dnešní bouřky

něco se žene z Rakouska, občas je rosvítí jako ve dne, to máme asi za Temelín ;)
uživatel
poky1
27.05.2009, 00:30.32

Dnesni Bourky

Je presne 0.30hod a v Brne zacina prset jinak zatim klid od vetru
uživatel
george743
27.05.2009, 06:16.39

RE: Dnešní bouřky

Dobrá je aj maďarská stránka http://www.met.hu/megfigyelesek/ ,kde vidno na mape aj Slovensko. Je tam radar terkép, ten znázorňuje zrážky a villám terkép zase blesky, aktualizované každých 15 minút. Treba kliknúť na ten malý obrázok vľavo a potom si môžeš pozrieť vývoj búrok spätne aj dve hodiny
uživatel
palo
27.05.2009, 07:32.15

RE: Dnešní bouřky

ahoj tady v jablonci bourka a dest od 01hod--02.hod pak ochlazeni na 10stupnu.jinak pohoda .jirka jablonec
uživatel
vanspeed
27.05.2009, 09:10.16

RE: Dnešní bouřky

Žďár nad Sázavou od 00-2h prutrž mračen,Astra 25%.Píšu až teď, vypadl internet Rv Rv :fuming:
uživatel
Stanowi94