| 26.05.2009, 19:30.53 | |
USALS SG-2100BS,H-H MOTORAhojte mam DiSEqC H-H Motor SG-2100BS,a pouziwam AZ-BOX USB720,,moj problem je,ze ked uzsom si doladil a zadal swoju zem.sirku,a dlzku,okolie Banska Bystrica(48,6N,19,33E)tak mi dokaze automaticky pristroj najst druzicu ABS-78E,a NSS-40W,ale dokaze ist aj dalej ale ked zadam napr.Yamal 90E,alebo Pas1R 43W,tak motor zacnes sa wracat na nulowy bod t.j.19,2Astra,moze to byt w softwery Azboxu?ked xcem ist ne tieto stanice musim ist cez DiSEqC rucne a tak hladat ,USALS nedokaze ist sam tam wyssie,,prosim o radu,,diky :(( |
![]() wwwe |
| 26.05.2009, 19:59.08 | |
USALS SG-2100bs,H-H MOTORPreco potrebujes natacat až na 90stupňov?USALS mi da max 80stupnov,ale tak daleko nejdem.Potom asi prestavit koncaky! |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 20:03.00 | |
USALS SG-2100bs,H-H MOTORVed cim viac stupnov,tým menši signál,nešpekuluj! |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 20:05.35 | |
USALSale ked som siel rucne tak som dosiel na 90E a celkom som mal dobry prijem,,wysielaju tam ruske stanice,ale wiacej mi ide o pas1R 43W, |
![]() wwwe |
| 26.05.2009, 20:16.23 | |
USALS SG-2100bs,H-H MOTORNatoč na Astru1"to máš-0-stupňov:resetni motor sparatkem nastav signal na tejto druzici zmenši doraze na motori a jedeš! |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 20:26.45 | |
USALS SG-2100bs,H-H MOTORTyp prepinača:USALS, Nastavenie: v stupňoch ,CHOD NA:automaticke vyhladavanie.Nastav všetko od sameho zaciatku. |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 20:35.38 | |
USALSskusal som to wsetko kamo,ale akoby softwer w AZBOXE bol nejaky blby,dal som aj starsie softwery ale akoby mal zakodowane ist dalej ako 80e-40w,, |
![]() wwwe |
| 26.05.2009, 20:46.31 | |
USALS SG-2100bs,H-H MOTORPresne ako hovoris,mam original motor,primač HOMECAST a vylozene upozornuju max:80stupnov E!preto mi to bolo divne.Alebo skus na nejakom druhom. |
![]() sano1 |
| 26.05.2009, 20:48.23 | |
Usalsoki diky za radu,skusim ,aked nepojde tak budem len rucne musiet co uz,diky |
![]() wwwe |
| 27.05.2009, 16:50.58 | |
Neviem neviemja mam tiez SG -2100 prepilnikoval som drazky na doraz motora a ide od 95°E az po 55°W inac nemas sancu !Kedze si od BB motor sa tak na vychod nenatoci ! ale na 45°W by mal ist bezne. Ja som si to i tak upravil a chodi to k upnej spokojnosti ( okres RA stredne SK ) |
![]() Ylva |
| 27.05.2009, 18:26.29 | |
Usalsmne ako pekne toci a dokaze tocit aj 95e aj do 55Wale to musim nad 80e a 40w uz ist sam ten USALS uz nedokaze ist automaticky,, :( |
![]() wwwe |
| 27.05.2009, 19:24.35 | |
UsalsNepiste bludy!Tazajuci nema problemy s otocenim motora,ale s usals.Pravdepodobne to bude fw.(mne to tiez pekne toci od 55w do vyse 95e-bez pilovania drazok,ale pred 30w mam stromy a za 75e susedovu strechu a obzor.Rad by som mal problem tazajuceho a tocil cez diseqc 1.2). |
![]() Kasr |