Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 02:23.33

80léta

mam dotaz dá jse na astrě 19,2 nějak volně chytat stanici : VH-1clasic prosím poradte
uživatel
difik
27.05.2009, 03:46.02

RE: 80léta

nevolně
uživatel
pierrepetr
27.05.2009, 03:46.44

RE: 80léta

https://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/19e2/
uživatel
pierrepetr
27.05.2009, 06:22.56

re :

Zajímavá je na Astře1 Deluxe Music,hraje trochu jinak než angláni,ale jakožto komerční stanice má mnoho reklamy.Další zajímavá stanice je Bliss na Astře2.Jinak předplatné na VH1/MTV je dle kurzu eura kolem 1000,-Kč ročně
uživatel
lubbik
27.05.2009, 07:59.12

RE: 80léta

Presne jak pise lubbik.VH1 classic muzes sledovat bezplatne pouze pres K.D./23,5e/ na HD prijimaci s EMU podporou.
uživatel
Saxon
27.05.2009, 10:02.33

The Vault

Ještě je dobrá fta stanice The Vault na 28,2 R^
uživatel
kaspi
27.05.2009, 10:24.06

VH1 classic

Přetoč parabolu na 1W(západ)a na Digi Tv ji buseš moci sledovat.Jen nevím,co máš za přístroj(to je dost důležité) a velikost paraboly.Parabolu potrebuješ tak 80-ku.Pak ti ta VH1 classic půjde R^
uživatel
marco37
27.05.2009, 10:35.55

RE: 80léta

Odkedy je VH1 classic na Digi?
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 11:03.06

RE: 80léta

Není :))) , tam je jen VH1. Ale jinak,.. já sem s Deluxe Music velmi spokojen. Jen je tam asi ta daň za free ty reklamy, ale i reklamy jsou na muziku, takže se to vydržet dá. :-)
uživatel
lukin
27.05.2009, 11:29.36

RE: 80léta

80.léta na Deluxe Music každé pondělí ve 20.00-22.00, na Očku každou středu ve 21.00. Někdy se tam dají vidět klipy,které na Vh1 classic ne.
uživatel
stapa
27.05.2009, 12:40.10

RE: 80léta

Kdo má ďábla REV 2.3,tak na 19.2E jde vše. :) R^
uživatel
zzaner
29.05.2009, 22:52.58

80leta

dá jse odkodovat s emu konkrétně vh-1clasic?dík přátelé
uživatel
difik