| 27.05.2009, 02:23.33 | |
80létamam dotaz dá jse na astrě 19,2 nějak volně chytat stanici : VH-1clasic prosím poradte |
![]() difik |
| 27.05.2009, 03:46.02 | |
RE: 80létanevolně |
![]() pierrepetr |
| 27.05.2009, 03:46.44 | |
RE: 80létahttps://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/19e2/ |
![]() pierrepetr |
| 27.05.2009, 06:22.56 | |
re :Zajímavá je na Astře1 Deluxe Music,hraje trochu jinak než angláni,ale jakožto komerční stanice má mnoho reklamy.Další zajímavá stanice je Bliss na Astře2.Jinak předplatné na VH1/MTV je dle kurzu eura kolem 1000,-Kč ročně |
![]() lubbik |
| 27.05.2009, 07:59.12 | |
RE: 80létaPresne jak pise lubbik.VH1 classic muzes sledovat bezplatne pouze pres K.D./23,5e/ na HD prijimaci s EMU podporou. |
![]() Saxon |
| 27.05.2009, 10:02.33 | |
The VaultJeště je dobrá fta stanice The Vault na 28,2 R^ |
![]() kaspi |
| 27.05.2009, 10:24.06 | |
VH1 classicPřetoč parabolu na 1W(západ)a na Digi Tv ji buseš moci sledovat.Jen nevím,co máš za přístroj(to je dost důležité) a velikost paraboly.Parabolu potrebuješ tak 80-ku.Pak ti ta VH1 classic půjde R^ |
![]() marco37 |
| 27.05.2009, 10:35.55 | |
RE: 80létaOdkedy je VH1 classic na Digi? |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 11:03.06 | |
RE: 80létaNení :))) , tam je jen VH1. Ale jinak,.. já sem s Deluxe Music velmi spokojen. Jen je tam asi ta daň za free ty reklamy, ale i reklamy jsou na muziku, takže se to vydržet dá. :-) |
![]() lukin |
| 27.05.2009, 11:29.36 | |
RE: 80léta80.léta na Deluxe Music každé pondělí ve 20.00-22.00, na Očku každou středu ve 21.00. Někdy se tam dají vidět klipy,které na Vh1 classic ne. |
![]() stapa |
| 27.05.2009, 12:40.10 | |
RE: 80létaKdo má ďábla REV 2.3,tak na 19.2E jde vše. :) R^ |
![]() zzaner |
| 29.05.2009, 22:52.58 | |
80letadá jse odkodovat s emu konkrétně vh-1clasic?dík přátelé |
![]() difik |