| 27.05.2009, 08:17.28 | |
Homax 2000 HDCI a ITV HDZdravím všechny. Podařilo se někomu rochodit ITV HD na Humaxu 2000 ? Peru se s tím i přes Formuli a nic :-( Taky jsem zjistil, že jsou k dispozici různé parametry ITV HD podle zdroje, někdy FEC 3/4, někde udávají 2/3, taky mírný rozdíl v kmitočtu. Má to někdo na Humaxu 2000 naladěné? |
![]() Vrzot |
| 27.05.2009, 08:53.54 | |
ITV HD humaxnávod v angličtině je tady (nutno pročíst celý):www.digitalspy.co.uk/forums/showthread.php?t=812207 parametry ITV HD jsou tady: http://en.kingofsat.net/detail-itv-hd.php používá se formule editor a firmware verze 1.00.16 ke stažení třeba na stránkách www.mediasat.com (assistenza tecnica --- download area --- humax --- firmware) důležitá věc je nastavit v parametrech v editoru SID na 0 (místo standardních 10510) |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 09:12.54 | |
RE: Homax 2000 HDCI a ITV HDtaky tam píšou, že použili jako zdroj nějakou hd stanici u který změnili parametry, nevím jestli je to nutný. kdyžtak můžeš použít místo doporučované bbc třeba luxe hd, která je taky volně na 28E. |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 11:05.27 | |
mám a idepo zapnutí resp. prepnutí na tento kanál naskočí obraz hneď, zvuk cca po 8-10 sekundách, tak sa neplaš. |
![]() janoZV |
| 27.05.2009, 13:15.05 | |
Humax a ITV HDVšechno jsem dělal, ale ten SID jsem nastavoval opravdu na 10510. Takže v tom to asi bude. Díky za radu, už se těším večer na finále EL na ITV HD :-) |
![]() Vrzot |
| 28.05.2009, 08:36.25 | |
To vortimond, příp. ostatníTak jsem se snažil, ale stejně jsem to nerozchodil. Software 1.0016 mám. Tma a bez zvuku. Žádná známka, že by to vůbec mělo signál, neidentifikoval ani DD zvuk a nezobrazil jeho znáček. Žádná hláška. Signál na 11426 H byl v DVB-S, FEC 2/3, při načtení přijímačem našel Brit Shorts, nic jiného. Při opravě Brit Shorts ve Formuli na parametry ITV HD nic, při opravě Luxe TV HD také nic. Použil jsem parametry z KongOfSatu. Asi se blíží kapitulace. Nemůžete někdo poslat seting s fungujícím ITV HD na 28,5 E? vrzot@scl.cz :dead: |
![]() Vrzot |
| 28.05.2009, 13:31.06 | |
skús sa pohrať s týmto návodomrobil som to podla tohowww satellites co uk/satellite/humax-hd here is the full sequence of events: i) I effectively started from scratch (no programmed channels at all), did a new search on Astra 2 for FTA, TV channels only which found all the usual culprits including, lastly, Brit Shorts. ii) Uploaded the channel list to the PC and went first to the [TS Info] tab, and modified the last entry (TSID 2315); the only change required was to change the FAKE NID from 59 to 237 (and save!). iii) Next I went to the [Channel Info] and found BBC HD (ch. 49 in my case) and copied & pasted it (as ch.50). I then made the basic changes as described previously (SID: 0, PMT PID: 3400, Video PID: 3401, Audio PID: 3402, PCR Pid: 3401, Sub. PID: 2330, Svc Name: ITV HD). iv) Importantly I then used the right click drop down menus to select: a) Provider: Arqiva and b) Transponder: 11426(=)27500, in that order. (I think this is probably where I may have messed up before). v) Saved the channel then new file, switched off the Humax at the mains, set for "Download to STB" and switched back on. |
![]() janoZV |
| 01.06.2009, 08:47.43 | |
Dík za snahuBohužel jsem nenaladil, ani podle návodu. Nevím, co dělám špatně. Mně už pomůže jen hotový setting, abych si vyzkoušel, jestli to ten přijímač vůbec umí. Nevíte někdo o něčem? vrzot@scl.cz |
![]() Vrzot |