| 27.05.2009, 08:32.17 | |
RE:Tomik535Nevíš náhodou proč v Polsku není k dostání combo globo hd ts1 2ci 2cx všude Chwilowo brak atd. a nikdo neví kdy bude.V posledním Sat kurýr je na něho normálně reklama.Dík za odpověd. |
![]() habr |
| 27.05.2009, 16:48.17 | |
RE: RE:Tomik535Nevím, zatím tam nenakupuji. Ahoj |
![]() Tomik535 |