Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 08:59.18

MOTOR

Pěkný den všem, mám GI 805 xpeed,parabolu 85 uvažuji o koupi motoru a mám prosbu. Jsem laik. Zajímalo, které družice lze s toto sestavou sledovat.Zajínám se o sportovní programy, filmy a dokumenty. Jde mi především o volné programy, popřípadě i jiné možnosti. Platím si UPC direkt. Poroďte jakou udělat změnu. Velice děkuji. Přivítám i odpověď na e-mail.
uživatel
jajijaja
27.05.2009, 09:15.18

RE: MOTOR

No záleží jaký máš vyhled na orbit a motoru já by doporučoval Digipower SG2100A a mužeš se dostat od 90°E až 45°W. Ale na krajní pozice by doporučoval parabolu o pruměru 110CM: https://www.parabola.cz/satelit/
uživatel
ROSTA
27.05.2009, 11:49.43

RE: MOTOR

Pokud nebydlíš v paneláku, tak ten motor kup, on je v noci opravdu dost slyšet. Co jde chytit a na jak velkou parabolu vidíš v sekci přehledy.Kam se dostaneš na krajní družice to poznáš za provozu.
uživatel
kuba
27.05.2009, 19:19.14

motor

Všem děkuji, ale bohužel bydlímv paneláku.
uživatel
jajijaja