Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 12:47.46

itv hd

zdravim již nekolik tydnů se snažím naladit itv hd na dm 800 !! signal mám jen porad tma pošle nekdo navod !! s openeditem m,e to nejde !diky
uživatel
trick
27.05.2009, 14:34.05

RE: itv hd

Ty jdeš na DM800 s openeditem tak to bude ono. :laughing:
uživatel
alda
27.05.2009, 17:45.38

RE: itv hd

Openedit je na h*vno o tom neni sporu. Jen mi neni jasne proc mu alda neporadil ...

Jediny slusny editor pro E2 je Dremset 2.24, z datoveho kanalu udelas TV kanal, nastavis pidy dle flysatu a video mode das 1 a je vymalovano. Prislusny screen davam pro vsechny majitele DM800/8000 do sekce UPLOAD:
https://www.parabola.cz/upload/
uživatel
007
27.05.2009, 21:44.45

re 007

dekuji za ochotu !!pro 007
uživatel
trick