| 27.05.2009, 12:47.46 | |
itv hdzdravim již nekolik tydnů se snažím naladit itv hd na dm 800 !! signal mám jen porad tma pošle nekdo navod !! s openeditem m,e to nejde !diky |
![]() trick |
| 27.05.2009, 14:34.05 | |
RE: itv hdTy jdeš na DM800 s openeditem tak to bude ono. :laughing: |
![]() alda |
| 27.05.2009, 17:45.38 | |
RE: itv hdOpenedit je na h*vno o tom neni sporu. Jen mi neni jasne proc mu alda neporadil ...Jediny slusny editor pro E2 je Dremset 2.24, z datoveho kanalu udelas TV kanal, nastavis pidy dle flysatu a video mode das 1 a je vymalovano. Prislusny screen davam pro vsechny majitele DM800/8000 do sekce UPLOAD: https://www.parabola.cz/upload/ |
![]() 007 |
| 27.05.2009, 21:44.45 | |
re 007dekuji za ochotu !!pro 007 |
![]() trick |