Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 12:09.47

dreambox dm 5620-s

Umí tento přijímač provozovat sdílení karty, tedy její poskytnutí přes ethernet třeba pro další 3 octagony 918 HD v RD. Mám jej totiž k dispozizi a Octragon se jako server nechová, pouze jako klient a chci nasdílet SkyLink! Pokud ano, prosím o radu jaký SW do 5620. Děkuji.
uživatel
banan
27.05.2009, 18:40.34

RE: dreambox dm 5620-s

samozrejme.. ze jde....Staci nainstalovat CCCAM a nastavit a jede hledej na konkurencnim webu cssf.cz
uživatel
Kony.cz