| 27.05.2009, 12:09.47 | |
dreambox dm 5620-sUmí tento přijímač provozovat sdílení karty, tedy její poskytnutí přes ethernet třeba pro další 3 octagony 918 HD v RD. Mám jej totiž k dispozizi a Octragon se jako server nechová, pouze jako klient a chci nasdílet SkyLink! Pokud ano, prosím o radu jaký SW do 5620. Děkuji. |
![]() banan |
| 27.05.2009, 18:40.34 | |
RE: dreambox dm 5620-ssamozrejme.. ze jde....Staci nainstalovat CCCAM a nastavit a jede hledej na konkurencnim webu cssf.cz |
![]() Kony.cz |