| 27.05.2009, 11:27.39 | |
Investigation Discovery"Soustavně pracujeme na rozšíření distribuce kanálů z našeho portfolia a připravujeme spuštění kanálu ID Investigation Discovery v České republice a na Slovensku,"" uvedl sales manager kanálu Discovery pro ČR a SR Miroslav Badlik. Ten upřesnil, že společnost dále zjišťuje možnosti spuštění kanálu v brzké době. ""Momentálně nemohu sdělit žádné podrobnosti,"" dodal Badlik. :bigeyes: |
![]() alda |
| 27.05.2009, 11:30.28 | |
RE: Investigation Discoveryto byla ta událost dne, co se měla odehrát dneska v 8:00 ráno, ta veliká bomba kterou sliboval včera Lukáš |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 12:01.52 | |
RE: Investigation Discoveryno skor by som povazoval za bombu keby pridali titulky na discovery hd... |
![]() pykaso |
| 27.05.2009, 16:14.06 | |
RE: Investigation DiscoveryJak se říká "Člověka to potěší, když slyší o neštěstí". Pro mě kanál o ničem. |
![]() tonik |