| 27.05.2009, 10:28.43 | |
ITV HD highlights this week (in czech)(časy jsou středoevropské)dnes 20:00 Přímý přenos finále Champions League z olympijského stadionu v Římě. Manchester United vs. Barcelona zítra 23:35 Film: Rychle a zběsile (2001) 66% Brianovi se konečně podaří stát se členem party vedené Dominicem, který je doslova blázen do nelegálních závodů, pořádaných většinou v noci na periférii Los Angeles (Paul Walker, Vin Diesel) pátek 23:35 Film: Oklamaný (1971) 77% Zraněný voják Unie nachází dočasné útočiště v jižanské dívčí škole. Jak přijmou jeho obyvatelky nepřítele - ale i jediného muže v okolí? (Clint Eastwood) sobota 14:00 Finále anglického FA Cupu. Přímý přenos z Wembley. Chelsea vs. Everton 00:45 Film: Městečko prokletých (1995) 50% Horor od režiséra Johna Carpentera. Něco je velice špatného a zkaženého v malém městečku v oblasti Midwiche. Poté, co do městečka vtrhla neviditelná moc, zjišťují místní ženy, že jsou z ničeho nic těhotné (Christopher Reeve, Kirstie Alley) neděle 00:40 Film: Dunkirk (1958) 66% Velká Británie se v květnu 1940 ocitla na pokraji katastrofy mimořádného rozsahu. Během dvou týdnů bojů Němci obsadili Holandsko, Belgii a severní Francii. Všichni britští expediční vojáci se dostali do německého obklíčení v blízkosti francouzského přístavu Dunkerque (John Mills, Robert Urquhart) úterý 21:00 seriál Hněv přírody: Tornáda Chris Terrill se vydává s HD kamerou na cestu za nejděsivějšími bouřemi světa. středa 00:05 Film: Terminátor 2: Den zúčtování (1991) 91% Deset let po neúspěšném pokusu zabít Sarah Connorovou, matku budoucího vůdce lidstva ve válce proti strojům, se do Los Angeles vrací z budoucnosti nový Terminátor, typ T-1000, aby zlikvidoval už narozeného Johna Connora (Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton) čtvrtek 23:35 Film: Mariňák (2005) 80% Oscarový režisér Sam Mendes se už podíval pod kůži amerického maloměsta (Americká krása), do světa gangsterů z časů prohibice (Road to Perdition) a teď nás v Mariňákovi zavádí mezi americké vojáky bojující za svou vlast na Blízkém východě (Jake Gyllenhaal, Jamie Foxx) |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 10:53.46 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)jo akorát ten nedělní film z WW2 (Dunkirk) je v poledne (12:40) a né v noci. to jsem nějak přehlídnul nebo co. protože většinou ty filmy dávají až po 23:00 a jsou vhodný především pro noční můry. jinak všechny pořady jsou potvrzený a měli by je určitě vysílat. |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 11:08.18 | |
RE:...http://www.itv.com/TVGuide/?intcmp=NAV_1003googlit umime snad uz vsichni... ps: sem se lekel ze pridas taky rapidshare links :laughing: a pro fandy UK channles pripojim radsi linku kde najdou vse potrebne a ..... http://www.tvguide.co.uk/TVhighlights.asp hezkej den |
![]() alfasex |
| 27.05.2009, 11:13.41 | |
alfasexno právě že ne! zrovna jsi to předved, protože podle těch linků, co jsi sem naházel nic nenajdeš. když už tak:1.) www.itv.com/Channels/HD/WeeklyHDSchedule/default.html 2.) www.freesat.co.uk/index.php?page=whatson.HDschedule 3.) www.joinfreesat.co.uk/index.php/freesat-channels/itv-hd-schedule |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 11:39.32 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)jenom škoda že to dávají všechno tak pozdě..To ti Angláni v noci nespí.?? |
![]() koky |
| 27.05.2009, 11:45.02 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)tam jde všechno pozdě na všech programech. přes den nedávají prakticky vůbec nic. plus ta hodina posun (kterou jsem přidal v tomhle přehledu) a vypadá to, jako když vysílají z new yorku. v noci to ožívá ať už se jedná o bbc, itv nebo třeba klubový evropský filmy na film4. |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 12:21.27 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Diky vortimondovi za pekny prehled !! Dovolil jsem si to prispendlit, kdyz je to aktualni. Obrazek je pekny, vysilaji 10 Mbit/s, coz je slusne, lepsi nez skylink. Jinak na to koukam na DM8000 naprosto bez problemu, kdysi nekdo psal ze to na dreamech nejde, tak jde. |
![]() 007 |
| 27.05.2009, 13:00.19 | |
ITV Nelze naladitmám OCTAGON HD 918 Sf,družici Astra 28,5 mám naladěnou,HDTV chytám normálně,ale tento program prostě nelze naladit.na příslušné frekvenci to naladí kdeco,ale jen ne ITV. |
![]() Piller |
| 27.05.2009, 13:11.15 | |
ITV Nelze naladitnevím jak u Octagonu, ale u fergusonů řady HF to funguje, ale musí se udělat, to že se správně zadá V-pid, A-pid a P-pid, tyto informace jsou na lyngsatu.Určitě ti to pojede |
![]() Babui |
| 27.05.2009, 13:24.17 | |
re:Musím to také naladit,ještě jsem se k tomu u ferdy nedostal. :( |
![]() lubbik |
| 27.05.2009, 13:41.48 | |
RE:vortimondklidne si popiste co chcete, googlit umime vsichni, nic vic nic minbtw, zapomneli ste do prispevku napsat ze na MGM se tydle filmy nevysilaji a ze UPC je shit /aby ste nevysli ze cviku/ |
![]() alfasex |
| 27.05.2009, 13:50.03 | |
to alfasexjiž delší dobu pozoruji, jak se ti neustále něco nelíbí, reaguješ zbytečně podrážděně a sám jsi žádné téma k diskusi nezaložil, že by se člověk poučil nebo se něco dozvěděl, tak nechápu tvé neustálé pruzení :O |
![]() Babui |
| 27.05.2009, 14:32.32 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)alfasex to nemá v hlavě v pořádku taky jsem si všiml. |
![]() alda |
| 27.05.2009, 14:32.54 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)U Octagonu 918 je potřeba si setting uložit na flash disk a pak upravit ten SID v počítači. Myslím, že je to dostatečně popsaný na CSSF v sekci o Octagonu. |
![]() Fantomas |
| 27.05.2009, 14:42.01 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Na Octagonu to naladíš,zadáš-li PIDy.Bez zvuku,dále pak pokračuj dle ,,Fantomase". |
![]() Liska |
| 27.05.2009, 17:20.47 | |
alfasexOdpoj se s paraboly a zavři za sebou z venku..A neunavuj tu lidi !! Vortimondovi poděkování !! |
![]() pat |
| 27.05.2009, 19:39.08 | |
TechnisatNeví někdo proč to nejde naladit na přijímačích technisat jak zmiňují v článku ? |
![]() Kamil |
| 27.05.2009, 20:57.06 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Taky vám blbne obraz?Teď při tom góle? |
![]() Liska |
| 27.05.2009, 21:01.16 | |
KamilKvoli tomu,ze Technisat dodava prijimace pre platformu Freesat v ktorej je vysielany tento kanal,tak zamedzili prijem na inych prijimacoch od tohoto vyrobcu |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 21:05.38 | |
IP9000 E2Rozjeli jste to na IP9000 E2?Zkoušel jsem to podle návodu z uploadu a stále jen zvuk :-( |
![]() Badatel |
| 27.05.2009, 21:13.45 | |
zidane69uz se ti to podarilo naladit? udelal jsem strucny navod, pokud chces mohu poslat odkaz |
![]() RadekG |
| 27.05.2009, 21:19.00 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Ahoj mam dotaz jde vam to naladit na Vantage 8000 me to hlasi zadny video i audio signal a to tam mam naladeno co pisou na hlavni strance. |
![]() Bart |
| 27.05.2009, 21:19.15 | |
UploadDej to do uploadu, naladil jsem to změnil jsem pidy ale jde mi pouze zvuk:-( |
![]() Badatel |
| 27.05.2009, 21:20.21 | |
Liskajo taky. občas jednou za pár minut takový ani né vteřinový výpadky. ale dá se to. kvalita je jinak bez chyby. rozlišení, barvy, všechno top. |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 21:22.22 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)já mám na vatage ty výpadky furt po cca 2vteřinách se to zastaví obraz na okamžik a tma a zase dokola, nevíte kde je problém? |
![]() frank1 |
| 27.05.2009, 21:25.11 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Dík,jsme tedy na tom stejně.Máš pravdu,ten obraz stojí zato.Na Sabu mě ta jde samozdřejmě v pohodě a společně=obraz i zvuk. |
![]() Liska |
| 27.05.2009, 21:26.28 | |
@Badatelpokud umi enigmu2 tak zkus podle navodu na sat-a-dvbt.eu |
![]() RadekG |
| 27.05.2009, 21:33.21 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Z obrazu se ke konci poločasu stalo pouze slušné SD !!Ostaní HD provozovatelé co vysílají Fotbal tak Super u ITV HD mají nějaký problém |
![]() pat |
| 27.05.2009, 21:36.23 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)přesně. na posledních pár minut prvního poločasu to přepnuli na upscalovanou ITV1 kvůli těm problémům. to měli radši nechat, dalo se to v pohodě sledovat. |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 21:37.50 | |
RE.ITV HDObraz i na metr a půl plazmě skvělý ale na konci první půle se ZNAČNĚ ZHORŠIL.Jinak celý poločas provázely menší výpadky. |
![]() garrrry |
| 27.05.2009, 21:43.15 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)už to má, byla tam frekvence 11426 místo správné 11428, vše už je v poho. |
![]() frank1 |
| 27.05.2009, 21:51.52 | |
@RadekGTnx, za dkaz už to valí. |
![]() Badatel |
| 27.05.2009, 22:07.54 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)teď už to nemá s HD nic společnýho. komentátor se profesionálně dvojznačně omluvil za problémy ,,které jsou mimo naši kontrolu, aspoň prozatím,, :)) |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 07:28.33 | |
re :Na ORF 1 HD to jelo až do 80minuty normálně,pak mně únava přemohla a šel jsem spát.Jinak jsem na ferdovi tu ITV HD konečně naladil,ale nešel zvuk.Nevím kde je chyba,budu to muset ještě zkusit,ten vortiho seznam filmů je zajímavý.. |
![]() lubbik |
| 28.05.2009, 18:56.00 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)vopred sa ospravedlnujem za naivnu otazku, ale da sa nejako vyriesit na dvb-s2 (H.264/MPEG-4) zabudovanom v panasonic plazme gw10 prijem freesatovych hd kanalov? nemecke FTA HD testy bezia normalne, ale na 11428 mam iba brit shorts a radia |
![]() dryout |
| 31.05.2009, 08:49.56 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)tady je screen z včerejšího hororu:http://imgupload.cz/s1/J8YtjlJ3dC.PNG a tady ukázky z následujícího úterního seriálu Natures Fury o superbouřích (z ITV 1 SD): http://imgupload.cz/s1/LHgMmOoQrE.PNG http://imgupload.cz/s1/NiyVEtz8Tu.PNG (včera jsem vyzkoušel prvně nahrávání - SS HD2 karta a vypadá to docela ok, bylo spíš problém najít nejvhodnější přehrávač. nakonec se mi zalíbil MPC HomeCinema + kodek CoreAVC) |
![]() vortimond |
| 31.05.2009, 09:32.17 | |
ITV HDDotaz, jede ten program v SD kvalitě a na jeké frekvenci?? |
![]() amba |
| 31.05.2009, 09:51.57 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)chodí. ale narozdíl od tý HD verze, která vysílá jenom pořady v nativním HD (což ve výsledku znamená zatím průměr dvě hodiny denně) je k jeho příjmu potřeba dost velká parabola. nejlepší podmínky jsou co nejvíc na západě u něm. hranic, tam by měla stačit 120 offset. praha minimum 160 a dál na východ se to postupně pořád výrazně zhoršuje. |
![]() vortimond |
| 31.05.2009, 10:34.03 | |
updatesobota (6.6.)15:00 Film: Beethoven 16:35 Film: Dvojčata (1988) 56% Notoricky známá komedie s Danny DeVitem, A.Schwarzeneggerem a půvabnou Kelly Preston. viz: www.movieactors.com/actors/kellypreston.htm |
![]() vortimond |
| 31.05.2009, 14:10.29 | |
DM800Jde někomu ITV HD se zvukem na DM800? Včera jsem se s tím trápil celý večer a nic. Díky. |
![]() pas |
| 31.05.2009, 14:15.47 | |
pashttps://www.parabola.cz/forum/topic-37594/ |
![]() vortimond |
| 31.05.2009, 17:52.55 | |
ITV HD Bartrežim hledani:PIDMPEG 2 :H.264 AUDIO :Dolby D |
![]() tesla |
| 31.05.2009, 20:43.08 | |
@pasJede to normálně na DM 800co máš za problém s čím ses trápil celý večer ?? Co ti nejde ?? |
![]() pat |
| 31.05.2009, 21:09.21 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)ITV HD na VANTAGE HD 8000:11.426H 27500 2/3 FEC-DVBS režim hledání PID Video PID 3401 Video H 264 Audio PID 3402 Audio Dolby PCR PID 3401 šlape bez problémů |
![]() meduzka |
| 31.05.2009, 23:56.53 | |
Re:patTak jsem to nerozeběhl, včera mi šel obraz, dnes jen logo ITV HD. Jdu spát. Díky za informace. |
![]() pas |
| 01.06.2009, 03:57.44 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)tak to je normální, že ti jde jen logo, když ta stanice vysílá v průměru dvě hodiny denně. jsou tam jenom pořady v nativním HD. SD vysílání se odehrává jinde. |
![]() vortimond |
| 01.06.2009, 09:57.57 | |
update 2neděle (7.6.) 21:00 Dobrodružná africká cesta balónem - dokument22:00 Kingdom - drama pondělí (8.6.) 00:05 Film: Pták na drátě (1990) 61% Nepohodlný svědek Rick se skrývá v rámci programu FBI na ochranu svědků. Pozná ho však jeho dávná láska Marianne. Než se mu podaří změnit identitu, je z vězení propuštěn muž, kterému tam pomohl a nyní si přichází vyřídit účty (Mel Gibson, Goldie Hawn) úterý (9.6.) 21:00 Hněv přírody: Hurikány Další díl seriálu o extrémních meteorologických jevech v USA. středa (10.6.) 20:45 kvalifikace na MS ve fotbale - Anglie vs. Andora. Přímý přenos z Wembley. čtvrtek (11.6.) 23.35 Film: Total Recall (1990) 79% Sci-fi klasika. Stavební dělník Douglas Quaid, kterého sužují děsivé noční můry, se rozhodne navštívit neobvyklou cestovní kancelář Total Recall, která nabízí dovolenou formou implantovaných vzpomínek (Arnold Schwarzenegger, Sharon Stone) |
![]() vortimond |
| 01.06.2009, 16:16.34 | |
VšemDěkuji všem za informace, myslel jsem že vysílají celý večer. Program jsem nestudoval, to byla první chyba. |
![]() pas |
| 02.06.2009, 23:16.56 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Nature´s Fury - screenshotyhttp://imgupload.cz/s1/9Epnotguag.PNG http://imgupload.cz/s1/4cZAS9VoNg.PNG http://imgupload.cz/s1/gbmaXYMmqM.PNG |
![]() vortimond |
| 03.06.2009, 08:01.36 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Bylo to super díval jsem se na to.Obraz nádhera.Samozdřejmě mimo real záběrů.Mimochodem jak dělaš ty screeny..přes pc asi.. |
![]() koky |
| 03.06.2009, 08:21.17 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)http://imgupload.cz/s1/wuLqhv1GfD.PNGamerická kroupa :)) screeny dělám z nahrávky přes SS HD2 kartu. sleduju to na homecastu a nahrávám zároveň přes LNB OUT na PC. |
![]() vortimond |
| 04.06.2009, 07:33.58 | |
RE: T2Terminator 2: Judgment Dayhttp://imgupload.cz/s1/FyPfDhdw9m.png http://imgupload.cz/s1/aORDbIABDl.png |
![]() vortimond |
| 04.06.2009, 09:16.06 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Čoveče kdy ty spíš??? :O |
![]() koky |
| 04.06.2009, 09:24.30 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)to se nahraje i samo, když si to připravíš :)) ale dávali to pozdě i na anglický poměry, to teda rozhodně. v závěru ani nebyly žádný reklamy. kvalita podstatně lepší, než na DVD. |
![]() vortimond |
| 04.06.2009, 10:48.00 | |
RE: ITV HD highlights this week (in czech)Ale asi je to v pytli chtějí to dát do kodu jak tu psaly.asi budem mít utrum. |
![]() koky |
| 04.06.2009, 10:57.48 | |
kokyAle iba kanaly ITV2,3,4 |
![]() Blooddog |