Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 14:14.02

diablo...

najednou mi přestalo doma fungovat diablo, dnes sem zadal nový keys na digi a od tý doby to nejede. zkusil sem i naformátovat diablo a nahrát zpátky UW a keys.bin a stejně to nejede. můžete mi poradit?
uživatel
Dan_zx12r
27.05.2009, 15:09.13

RE: diablo...

A co nejede?Jenom digi,nebo nic v emu?Karty to čte?Dej víc info.
uživatel
Sekyra
27.05.2009, 16:32.37

RE: diablo...

digi nenaběhne vůbec, ostatní emu jde v pohodě. Karty v diablu nemám. V menu diabla mám všechny kod. systémy na ON, emulators ON...
uživatel
Dan_zx12r
27.05.2009, 17:16.32

RE: diablo...

Nastav N2 AU : OFF
uživatel
joj51
27.05.2009, 19:19.22

RE: diablo...

N2 au: off mám taky, zkusím s tím ještě polaborovat
uživatel
Dan_zx12r