| 27.05.2009, 14:14.02 | |
diablo...najednou mi přestalo doma fungovat diablo, dnes sem zadal nový keys na digi a od tý doby to nejede. zkusil sem i naformátovat diablo a nahrát zpátky UW a keys.bin a stejně to nejede. můžete mi poradit? |
![]() Dan_zx12r |
| 27.05.2009, 15:09.13 | |
RE: diablo...A co nejede?Jenom digi,nebo nic v emu?Karty to čte?Dej víc info. |
![]() Sekyra |
| 27.05.2009, 16:32.37 | |
RE: diablo...digi nenaběhne vůbec, ostatní emu jde v pohodě. Karty v diablu nemám. V menu diabla mám všechny kod. systémy na ON, emulators ON... |
![]() Dan_zx12r |
| 27.05.2009, 17:16.32 | |
RE: diablo...Nastav N2 AU : OFF |
![]() joj51 |
| 27.05.2009, 19:19.22 | |
RE: diablo...N2 au: off mám taky, zkusím s tím ještě polaborovat |
![]() Dan_zx12r |