| 27.05.2009, 14:14.53 | |
openbox x-810ahojky,mám problém nemůžu vyhledat na astre 23,5° na frekvenci 11876 H 27500 fec3/4 stanici:Prima cool,píše mi to na openboxu nic nového-nic to nevyhledá.Můžete prosím poradit,díky |
![]() lepidlo |
| 27.05.2009, 14:22.38 | |
RE: openbox x-810asi už máš v zozname ked to nejde vyhladať |
![]() Jupi |
| 27.05.2009, 14:31.30 | |
RE: openbox x-810ne nemám,ale nenajde to |
![]() lepidlo |
| 27.05.2009, 14:37.45 | |
RE: openbox x-810daj ten transponder odstrániť,znova ho dopíš a preskenuj :8) |
![]() jank |
| 27.05.2009, 14:59.40 | |
RE: openbox x-810Mne zasa na X810 nejde transponder 11 797 H. Píše nulový signál. skúšané s rôznymi LNB, preinštalovaný firmware a pod. Showbox ide normálne. |
![]() disdzo |
| 27.05.2009, 15:03.56 | |
RE: openbox x-810ak by ti to ani tak nevyslo, musis ho zadat rucne. uvadzane parametre su spravne, pozri sa, ci ti naslo aj ostatne kanaly na tejto frekvencii /CS Film, Sport 5, Nova Sport .../, ak nie nahodis rucne. Uz sa mi to stalo aj na inych druziciach. Inac vsetky kanaly na tomto tp su kodovane CW v rozsirenom baliku, ale to je ti urcite zname. |
![]() miertus |
| 27.05.2009, 15:18.49 | |
Disdzovymaž ten TP a zkus přidat třeba 11798 H - 27503 a tak podobně... uvidíš, že se to chytne.... |
![]() kacenkin |
| 27.05.2009, 15:42.29 | |
RE: openbox x-810Ja by som navrhol vyskusat posunuť frekvenciu o +-pár MHz hore dole, max.3Mhz.Už som mal taký prípad na transpondéri Čt, kde pri presnej frekvencii bol signál 0 a po odladení o 1 až 2 MHz signál nabehol. |
![]() romannitra |
| 27.05.2009, 15:44.21 | |
RE: openbox x-810to mate tak,ked kupujete cinske smejdy |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 16:57.05 | |
RE: openbox x-810Bude to přesně jak píšou kačenkin s romanem. Klasika u 810. Jednou se mi místo 11992 chytlo až 11986 a nahoru 11998. |
![]() Tomik535 |
| 27.05.2009, 19:43.52 | |
RE: openbox x-810Tohle téma je už probrané. V tommto ohledu mají spolehlivý tuner modely X820CI a X800. |
![]() mirasat |