Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2009, 14:30.25

sky link

Dobrý den,
může mi tady někdo poradit??? Mám kartu sky link z roku 2002 bílou. Nejde mi tam markíza ani stv3 a když se podívám na ofiko stránkách tak v zápisu nemám ani novu a ta mi přece jede bo jsem jí doplácel. Přitom mám ještě jednu kartu sky link z minulého roku a tam mi jede vše. Děkuji
uživatel
stanice
07.06.2009, 15:44.38

RE: sky link

skylink cz - správa karty.
uživatel
meduzka
07.06.2009, 17:35.52

RE: sky link

Musíš si doplatit ještě 190 Kč za Slováky a mělo by ti jít vše.
uživatel
Oskarek1