| 08.06.2009, 23:51.06 | |
Komunikace Humax iCord s motoremSlyšel jsem, že výrobky firmy Humax špatně spolupracují s motory.A to tak, že ztrácí pozice a musí se nastavovat znova. A tak se ptám máte někdo s tím zkušenosti? Moje plánovaná sestava je: Motor Stab HH90 Humax iCord HD s HDD 250GB Invacom Twin 0,3dB Parabola 85 Gibertini. Díky za odpověď. |
![]() douda78 |
| 09.06.2009, 00:20.07 | |
Komunikace Humax iCord s motoremVed Ti to už vysvetlili na inom fore.Nastav si usals a mas pokoj. |
![]() vpvp |