Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 23:51.06

Komunikace Humax iCord s motorem

Slyšel jsem, že výrobky firmy Humax špatně spolupracují s motory.
A to tak, že ztrácí pozice a musí se nastavovat znova.
A tak se ptám máte někdo s tím zkušenosti?
Moje plánovaná sestava je:
Motor Stab HH90
Humax iCord HD s HDD 250GB
Invacom Twin 0,3dB
Parabola 85 Gibertini.
Díky za odpověď.
uživatel
douda78
09.06.2009, 00:20.07

Komunikace Humax iCord s motorem

Ved Ti to už vysvetlili na inom fore.Nastav si usals a mas pokoj.
uživatel
vpvp