Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2009, 07:31.22

Octagon SF 918 HD

Zdravím všechny, kdo vlastníte daný přístroj. Chtěl jsem se zeptat, jaký je momentálně nejstabilnější firmware? Četl jsem, že s 502 to bylo na hraně. Díky za rady.
uživatel
flanger
09.06.2009, 08:41.46

RE: Octagon SF 918 HD

Je to 10358. Ručím zan krkom.
Všetky novšie Mrznú!!!!
uživatel
PopoDag
09.06.2009, 13:11.56

RE: Octagon SF 918 HD

502 ať tě ani nenapadne tam nahrávat, tenhle soft dělá problémy, kromě toho, že pořád padá, taky neumožní uložit ani nahrát nic do paměti nebo na USB flash disk, takže když se tam má nahrát nový soft, musí to jít přes RS232.

10358 je fakt poslední soft, který je stabilní. Jediná nevýhoda (pro mně) je to, že pro info o právě vysílaném pořadu musí člověk jít do EPG.
uživatel
Fantomas
09.06.2009, 13:32.44

RE: Octagon SF 918 HD

Pro mne už je špatně.Ale zase oproti jiným ,jde nahrávat na USB,zkoušeno na 8 G.Po přepojení e sata-sata(300G.)Bootuje a lze na něj nahrávat,tak že jsou 2 možnosti.Pokud budete rychle přecvakávat,větší množství programů za sebou-bootuje!I když je to k nas..ní,nechá se s tím žít(mně totiž nic jiného nezbívá,Comp mě nechce komunikovat přes RS232.Pokud se mě to nepovede zprovoznit a bude "kvalitní"soft,měl bych k vám prosbu,že bych ho k vám(PHA a okolí východ)odvezl na přehrátí.zzaner@centrum.cz.
uživatel
zzaner
09.06.2009, 14:24.56

Octagon SF 918 HD

Zatím jsem přes RS 232 nic nepřehrával Soft 502 a 503 funguje normálně/nic se neseká,nic ne-bootuje/ DIGI tv v AU šlape,Moduly také ok a karty také ok,nahrávání HDD přes USB na flasch i na disk funguje,Softcamy přes USB lze dávat,včetně KDB souborů to také funguje.Co akorát nefunguje a máte pravdu nelze se vrátit na přes USB flascch na soft ,který uvádíte jako stabilní,píše to počkej zajíci :laughing: :laughing:
Tak tedy počkám až bude nový soft zatím jsem spokojen a uvidíme,to přejetí přes RS 232 mohu udělat vždycky,to ničemu nebrání. :8) :8) :8)
uživatel
hery
09.06.2009, 14:41.14

Pre hery

Tvoj Octagon musí byt zázračný!
Závidím Ti!
uživatel
PopoDag
09.06.2009, 15:29.49

Hery sakra!!!

co to zase placas!!! jses asi jedinej komu 10502 slape normalne... :lookaround:
uživatel
Kimm
09.06.2009, 15:41.28

Octagon SF 918 HD

Tvoj Octagon musí byt zázračný!a ještě víc.
503 je super 502je hnus fialovej
uživatel
ladinek
09.06.2009, 15:43.55

Kimm

ano šlape normál,jediný co nejde nahrávat softy přes USB/softcam biss+ CW a KDB soubory šlapou to lze/vyzkoušeno a to ostatní šlape taky. :8) :8) :8)
uživatel
hery
09.06.2009, 15:57.58

Hery....

neblazni a neblbni tady lidem hlavu...ten soft je totalni shit-myslim tim 10502-nedodelanej,kterej se nemel vubec dostat ven-uz se to tu resilo...a jestli rikas tomu,ze nejde aktualizovat soft pres usb normalni...tak nevim....key a udb jdou..ale tot vse...sam jsme na to dojel a musel delat tvrdej restart vcetne vymazani flash....vymazalo mi to vsechny IP adresy...atd...

ta 10503 je uz o neco lepsi...nekouse se to...a docela zajimavy je nahravani pres usb vstup vcetne dalsiho prehravani v pc i prijimaci....skoda jen,ze nejde zatim nahravat programy v HD....usb flash ten datovej tok nestiha...a pri prehravani v pc se to trha...
uživatel
Kimm
09.06.2009, 16:02.03

Kimm

a to není pátek :laughing: :laughing: nerozčiluj se a běž na Skype,už jsem R^
uživatel
misut
09.06.2009, 16:03.25

Misut

nojo...ono je utery co??? ze by??? :))) :))) :)))
uživatel
Kimm
09.06.2009, 16:05.36

Kimm

Hd prog. soft 503 nahravat jdou v pohodě flash corsair VOYAGER GT
uživatel
ladinek
09.06.2009, 16:11.15

ladinek

mam stejnou flashku...a seka se to....na jakym kanale jsi to zkousel
uživatel
Kimm
09.06.2009, 16:19.35

Kimm

astra HD demo ,jinak já nemám potřebu nic takového nahrávat,jen jsem ten soft 503 testnul a zdá se že je zatím néj.
uživatel
ladinek
09.06.2009, 16:21.54

ladinek

tam jsem to nezkousel...ale napriklad - Nova HD....MTV HD....Discovery HD atd....nahraje...ale kostickuje...takze to je k nicemu - jak v prijimaci,tak v pocitaci
uživatel
Kimm
09.06.2009, 16:26.02

Kimm

včer uvedené stanice otestuji,ale třeba co jsou na astra 19 st. eins festival anixe a já nevím co ještě tak tam to jde v pohodě také
uživatel
ladinek
09.06.2009, 16:57.10

ladinek

zkus...a jestli ti to pujde....tak mas zazracnou flashku....a ten rip chci videt
uživatel
Kimm
09.06.2009, 18:01.53

RE: Octagon SF 918 HD

Nahrávání na VOYAGER GT rozhodně dobré není, zkoušel jsem Eurosport a trhá se to.
uživatel
cesarek
09.06.2009, 18:02.55

RE: Octagon SF 918 HD

Eurosport HD.
uživatel
cesarek
09.06.2009, 18:08.51

RE: Octagon SF 918 HD

Tá 10503 mrzne a je nepoužitelná.
uživatel
PopoDag
09.06.2009, 18:22.32

RE: Octagon SF 918 HD

pri nahravani HD programu se to bude sekat a kostickovat...soft neni dotazenej do konce...pisou to i na nemeckych forech....
ale SD programy jdou ok
uživatel
Kimm
09.06.2009, 19:09.14

RE: Octagon SF 918 HD

Tak jsem zkoušel znovu nahrávát HD programy a teď mi to jde, ale dělám to tak po dvou minutkách, asi by to chtělo testnout déle. Navíc, že by se to sekalo, to nepozoruju.Je fakt, že mi to blblo a dvakrát jsem to dával do tov. nastavení a teď je klid. Akorát co mi vadí, je přepínaní programů. Nejde to nějak nastavit, aby se to automaticky nepřepínalo, když si kanál vybírám v menu, ale až po potvrzení OK.
uživatel
cesarek
09.06.2009, 19:19.18

TO:cesarek

Menu:Jiné nastavení-automatické přepínání kanélů.

Nastav none!!!!
uživatel
zizi
09.06.2009, 19:38.08

RE: Octagon SF 918 HD

Dík, jsem to, ale kus vola, na to jsem mohl taky přijít.
uživatel
cesarek
10.06.2009, 18:06.34

RE: Octagon SF 918 HD

Kimm
měl jsi pravdu po delším testu to fakt kostičkuje a je to vůbec napoužitelné,když jsem to skoušel tak jenom tak 3-4 min.ale to je maximum jak nahráváš déle jak uvedenou dobu je to v háji,prostě hnus.ještě jednou se omlouvám
uživatel
ladinek