| 09.06.2009, 07:31.22 | |
Octagon SF 918 HDZdravím všechny, kdo vlastníte daný přístroj. Chtěl jsem se zeptat, jaký je momentálně nejstabilnější firmware? Četl jsem, že s 502 to bylo na hraně. Díky za rady. |
![]() flanger |
| 09.06.2009, 08:41.46 | |
RE: Octagon SF 918 HDJe to 10358. Ručím zan krkom.Všetky novšie Mrznú!!!! |
![]() PopoDag |
| 09.06.2009, 13:11.56 | |
RE: Octagon SF 918 HD502 ať tě ani nenapadne tam nahrávat, tenhle soft dělá problémy, kromě toho, že pořád padá, taky neumožní uložit ani nahrát nic do paměti nebo na USB flash disk, takže když se tam má nahrát nový soft, musí to jít přes RS232.10358 je fakt poslední soft, který je stabilní. Jediná nevýhoda (pro mně) je to, že pro info o právě vysílaném pořadu musí člověk jít do EPG. |
![]() Fantomas |
| 09.06.2009, 13:32.44 | |
RE: Octagon SF 918 HDPro mne už je špatně.Ale zase oproti jiným ,jde nahrávat na USB,zkoušeno na 8 G.Po přepojení e sata-sata(300G.)Bootuje a lze na něj nahrávat,tak že jsou 2 možnosti.Pokud budete rychle přecvakávat,větší množství programů za sebou-bootuje!I když je to k nas..ní,nechá se s tím žít(mně totiž nic jiného nezbívá,Comp mě nechce komunikovat přes RS232.Pokud se mě to nepovede zprovoznit a bude "kvalitní"soft,měl bych k vám prosbu,že bych ho k vám(PHA a okolí východ)odvezl na přehrátí.zzaner@centrum.cz. |
![]() zzaner |
| 09.06.2009, 14:24.56 | |
Octagon SF 918 HDZatím jsem přes RS 232 nic nepřehrával Soft 502 a 503 funguje normálně/nic se neseká,nic ne-bootuje/ DIGI tv v AU šlape,Moduly také ok a karty také ok,nahrávání HDD přes USB na flasch i na disk funguje,Softcamy přes USB lze dávat,včetně KDB souborů to také funguje.Co akorát nefunguje a máte pravdu nelze se vrátit na přes USB flascch na soft ,který uvádíte jako stabilní,píše to počkej zajíci :laughing: :laughing:Tak tedy počkám až bude nový soft zatím jsem spokojen a uvidíme,to přejetí přes RS 232 mohu udělat vždycky,to ničemu nebrání. :8) :8) :8) |
![]() hery |
| 09.06.2009, 14:41.14 | |
Pre heryTvoj Octagon musí byt zázračný!Závidím Ti! |
![]() PopoDag |
| 09.06.2009, 15:29.49 | |
Hery sakra!!!co to zase placas!!! jses asi jedinej komu 10502 slape normalne... :lookaround: |
![]() Kimm |
| 09.06.2009, 15:41.28 | |
Octagon SF 918 HDTvoj Octagon musí byt zázračný!a ještě víc.503 je super 502je hnus fialovej |
![]() ladinek |
| 09.06.2009, 15:43.55 | |
Kimmano šlape normál,jediný co nejde nahrávat softy přes USB/softcam biss+ CW a KDB soubory šlapou to lze/vyzkoušeno a to ostatní šlape taky. :8) :8) :8) |
![]() hery |
| 09.06.2009, 15:57.58 | |
Hery....neblazni a neblbni tady lidem hlavu...ten soft je totalni shit-myslim tim 10502-nedodelanej,kterej se nemel vubec dostat ven-uz se to tu resilo...a jestli rikas tomu,ze nejde aktualizovat soft pres usb normalni...tak nevim....key a udb jdou..ale tot vse...sam jsme na to dojel a musel delat tvrdej restart vcetne vymazani flash....vymazalo mi to vsechny IP adresy...atd...ta 10503 je uz o neco lepsi...nekouse se to...a docela zajimavy je nahravani pres usb vstup vcetne dalsiho prehravani v pc i prijimaci....skoda jen,ze nejde zatim nahravat programy v HD....usb flash ten datovej tok nestiha...a pri prehravani v pc se to trha... |
![]() Kimm |
| 09.06.2009, 16:02.03 | |
Kimma to není pátek :laughing: :laughing: nerozčiluj se a běž na Skype,už jsem R^ |
![]() misut |
| 09.06.2009, 16:03.25 | |
Misutnojo...ono je utery co??? ze by??? :))) :))) :))) |
![]() Kimm |
| 09.06.2009, 16:05.36 | |
KimmHd prog. soft 503 nahravat jdou v pohodě flash corsair VOYAGER GT |
![]() ladinek |
| 09.06.2009, 16:11.15 | |
ladinekmam stejnou flashku...a seka se to....na jakym kanale jsi to zkousel |
![]() Kimm |
| 09.06.2009, 16:19.35 | |
Kimmastra HD demo ,jinak já nemám potřebu nic takového nahrávat,jen jsem ten soft 503 testnul a zdá se že je zatím néj. |
![]() ladinek |
| 09.06.2009, 16:21.54 | |
ladinektam jsem to nezkousel...ale napriklad - Nova HD....MTV HD....Discovery HD atd....nahraje...ale kostickuje...takze to je k nicemu - jak v prijimaci,tak v pocitaci |
![]() Kimm |
| 09.06.2009, 16:26.02 | |
Kimmvčer uvedené stanice otestuji,ale třeba co jsou na astra 19 st. eins festival anixe a já nevím co ještě tak tam to jde v pohodě také |
![]() ladinek |
| 09.06.2009, 16:57.10 | |
ladinekzkus...a jestli ti to pujde....tak mas zazracnou flashku....a ten rip chci videt |
![]() Kimm |
| 09.06.2009, 18:01.53 | |
RE: Octagon SF 918 HDNahrávání na VOYAGER GT rozhodně dobré není, zkoušel jsem Eurosport a trhá se to. |
![]() cesarek |
| 09.06.2009, 18:02.55 | |
RE: Octagon SF 918 HDEurosport HD. |
![]() cesarek |
| 09.06.2009, 18:08.51 | |
RE: Octagon SF 918 HDTá 10503 mrzne a je nepoužitelná. |
![]() PopoDag |
| 09.06.2009, 18:22.32 | |
RE: Octagon SF 918 HDpri nahravani HD programu se to bude sekat a kostickovat...soft neni dotazenej do konce...pisou to i na nemeckych forech....ale SD programy jdou ok |
![]() Kimm |
| 09.06.2009, 19:09.14 | |
RE: Octagon SF 918 HDTak jsem zkoušel znovu nahrávát HD programy a teď mi to jde, ale dělám to tak po dvou minutkách, asi by to chtělo testnout déle. Navíc, že by se to sekalo, to nepozoruju.Je fakt, že mi to blblo a dvakrát jsem to dával do tov. nastavení a teď je klid. Akorát co mi vadí, je přepínaní programů. Nejde to nějak nastavit, aby se to automaticky nepřepínalo, když si kanál vybírám v menu, ale až po potvrzení OK. |
![]() cesarek |
| 09.06.2009, 19:19.18 | |
TO:cesarekMenu:Jiné nastavení-automatické přepínání kanélů.Nastav none!!!! |
![]() zizi |
| 09.06.2009, 19:38.08 | |
RE: Octagon SF 918 HDDík, jsem to, ale kus vola, na to jsem mohl taky přijít. |
![]() cesarek |
| 10.06.2009, 18:06.34 | |
RE: Octagon SF 918 HDKimmměl jsi pravdu po delším testu to fakt kostičkuje a je to vůbec napoužitelné,když jsem to skoušel tak jenom tak 3-4 min.ale to je maximum jak nahráváš déle jak uvedenou dobu je to v háji,prostě hnus.ještě jednou se omlouvám |
![]() ladinek |