Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2009, 08:46.35

Odpoví mi RAF1007

Dle tvé rady jsem nahral soft z 26.2. do Koscomu SDC3510 abych rozchodil Sport2. Ten mi už jede, ale přišel jsem o Digi. Při přepnutí se mi obraz po 10sekundach zastaví zakostičkuje a po chvíli opět naskočí. Dělá to však neustále.Předtím jsem žádné problémy nikdy neměl.Nevíš co stím. Dííky.
uživatel
Otek1
09.06.2009, 10:10.00

RE: Odpoví mi RAF1007

vypadava ti to protoze to dela automatika zarazena do noveho sw. Dej tam sw z 30.11.2007 a mas bez vypadku.
uživatel
maly mike
09.06.2009, 11:14.02

RE: Odpoví mi RAF1007

Když dám staší sw,pojede mi Sport2???
uživatel
Otek1
09.06.2009, 14:16.52

RE: Odpoví mi RAF1007

a co takhle vyzkouset a nebyt liny?
uživatel
maly mike
09.06.2009, 20:32.30

RE: Odpoví mi RAF1007

sw máš na http://www.super-sat.info/ a sw na digi je tam přesně označený. Testni a dej tu výsledky testu pro ostatní,jak funguje tebou požadovaná kombinace, jistě to všem uživatelům pomůže. ;)
uživatel
RAFI007
10.06.2009, 07:27.21

RE: Odpoví mi RAF1007

Tak bohužel.Vyzkoušel jsem sw na z 2.10. a Digi jede,ale Sport2 už zas né. Tak nevím????
uživatel
Otek1
10.06.2009, 08:19.26

RE: Odpoví mi RAF1007

Mezi 02.10.2007 - 26.02.2009 je více sw, tak je odzkoušej a napiš, jestli některý funguje.U sw piš pro lepší orientaci i rok. Kdybys hned napsat, že chceš Di** + Sport2, tak bych tě na to upozornil.
uživatel
RAFI007
10.06.2009, 10:28.31

RE: Odpoví mi RAF1007

Jsou tam ještě dva, postupně je odzkouším.Díky.
uživatel
Otek1