| 09.06.2009, 08:46.35 | |
Odpoví mi RAF1007Dle tvé rady jsem nahral soft z 26.2. do Koscomu SDC3510 abych rozchodil Sport2. Ten mi už jede, ale přišel jsem o Digi. Při přepnutí se mi obraz po 10sekundach zastaví zakostičkuje a po chvíli opět naskočí. Dělá to však neustále.Předtím jsem žádné problémy nikdy neměl.Nevíš co stím. Dííky. |
![]() Otek1 |
| 09.06.2009, 10:10.00 | |
RE: Odpoví mi RAF1007vypadava ti to protoze to dela automatika zarazena do noveho sw. Dej tam sw z 30.11.2007 a mas bez vypadku. |
![]() maly mike |
| 09.06.2009, 11:14.02 | |
RE: Odpoví mi RAF1007Když dám staší sw,pojede mi Sport2??? |
![]() Otek1 |
| 09.06.2009, 14:16.52 | |
RE: Odpoví mi RAF1007a co takhle vyzkouset a nebyt liny? |
![]() maly mike |
| 09.06.2009, 20:32.30 | |
RE: Odpoví mi RAF1007sw máš na http://www.super-sat.info/ a sw na digi je tam přesně označený. Testni a dej tu výsledky testu pro ostatní,jak funguje tebou požadovaná kombinace, jistě to všem uživatelům pomůže. ;) |
![]() RAFI007 |
| 10.06.2009, 07:27.21 | |
RE: Odpoví mi RAF1007Tak bohužel.Vyzkoušel jsem sw na z 2.10. a Digi jede,ale Sport2 už zas né. Tak nevím???? |
![]() Otek1 |
| 10.06.2009, 08:19.26 | |
RE: Odpoví mi RAF1007Mezi 02.10.2007 - 26.02.2009 je více sw, tak je odzkoušej a napiš, jestli některý funguje.U sw piš pro lepší orientaci i rok. Kdybys hned napsat, že chceš Di** + Sport2, tak bych tě na to upozornil. |
![]() RAFI007 |
| 10.06.2009, 10:28.31 | |
RE: Odpoví mi RAF1007Jsou tam ještě dva, postupně je odzkouším.Díky. |
![]() Otek1 |