| 09.06.2009, 09:49.00 | |
vantage HD-7100S a DiseqC 16/1Skúšali ste už túto kombináciu ?DiseqC EMP-CENTAURI: http://www.sortec.sk/index.php?lang=sk&akcie=no&novinky=no&catid=6&sekid=163&spos=0&view=1467 |
![]() Freedox |
| 09.06.2009, 11:23.16 | |
RE: vantage HD-7100S a DiseqC 16/1Osobní zkušenost nemám.Každopádně můžeš zavolat do EMP. Přepínač má 4 režimy a jako šestnáctivstupý existuje v jediném provedení. Zkus si sehnat nějakou větší fotografii plastového housingu výrobku. Pravděpodobně: mod 1 - aktivní jen vstupy 1 až 4 podle diseqc 1.0 - commited 1 až 4 mod 2 a 3 - jeden z nich bude pro klasiku diseqc 1.1 (uncommited 1 až 16) a jeden pro kombinaci uncommited 1 až 4 spolu s committed 1 až 4 mod 4 - pomocí jedinečných hodnot úvodních transpondérů v seznamu přijímače naprogramovat S16 motorovým povelem pro točení - diseqc 1.2 To je můj soukromý typ. |
![]() mirasat |
| 09.06.2009, 12:10.12 | |
RE: vantage HD-7100S a DiseqC 16/1Presne ako píše mirasat, tu je copy z návodu:Provozní módy Vyberte požadovaný provozní režim pomocí DIP přepínače umístěného na zadní straně kovové krabice. K dispozici jsou čtyři provozní módy: 1) DiSEqC 1.0 (committed switch - position/option A až D, k dispozici jsou vstupy 1 až 4) 2) DiSEqC 1.1 (uncommitted switch 1 až 16) 3) kombinovaný DiSEqC 1.0 & 1.1 (committed switch - position/option A až D, uncommitted switch 1 až 4) 4) DiSEqC 1.2 (16 pozicí motoru) Průvodce výběrem provozního módu Zvolte mód DiSEqC 1.1, pokud vás přijímač podporuje nastavení parametru „uncommitted switch“ na hodnoty 1 až 16. Zvolte kombinovaný mód DiSEqC 1.0 & 1.1, pokud vás přijímač podporuje nastavení parametru „uncommitted switch“ pouze na hodnoty 1 až 4. V takovém případě nastavte i příslušné parametry pro „committed switch“. Jestliže přijímač normu DiSEqC 1.1 vůbec nepodporuje, zvolte režim DiSEqC 1.2 a proveďte proceduru pro nastavení natáčecí antény. Podrobné informace o nastavení páček DIP přepínače (stlačená páčka je v poloze ON) a konkrétních parametrů DiSEqC jsou uvedeny na nálepce plastového krytu. Poznámka: změna nastavení módu se uplatní až po resetu přepínače: Odpojte přívod k přijímači a po několika vteřinách jej opět zapojte. Postupy nastavení přijímače se mohou lišit. Věnujte pozornost instrukcím uvedeným v návodu k obsluze vašeho přijímače. Takže s Vantage Mód-2 alebo Mód-4, nemal by byť problém. |
![]() Ferrari |
| 09.06.2009, 13:02.45 | |
RE: vantage HD-7100S a DiseqC 16/1mám rok v chodu s vantage 8000hd a spokojenost,občas se mohou vyskytnout prodlevy při rychlejším přepímaní H/V na různé družice,ale to může být délkou koax.atd...T90-28,2E-30W. |
![]() kuldan |