| 16.06.2009, 09:18.43 | |
ferguson 6900po vložení karty gital to hlásí ,není možné dekodování , neví někdo co s tím ? v jiném přístroji karta jede.je tam sw 609.byla také 24 hodin v zapnutém ferdovi na čt1 a nic.díky za radu |
![]() romann |
| 16.06.2009, 10:27.21 | |
RE: ferguson 6900Gital prej jede na softu 607. pro skylink a emu používam 606. |
![]() Miky74 |
| 17.06.2009, 06:50.58 | |
RE: ferguson 6900Skus oficialny soft 105. |
![]() PaliK |