Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 09:18.43

ferguson 6900

po vložení karty gital to hlásí ,není možné dekodování , neví někdo co s tím ? v jiném přístroji karta jede.je tam sw 609.byla také 24 hodin v zapnutém ferdovi na čt1 a nic.díky za radu
uživatel
romann
16.06.2009, 10:27.21

RE: ferguson 6900

Gital prej jede na softu 607. pro skylink a emu používam 606.
uživatel
Miky74
17.06.2009, 06:50.58

RE: ferguson 6900

Skus oficialny soft 105.
uživatel
PaliK