| 16.06.2009, 11:39.42 | |
Filmbox HDDosť často sa stáva že na Filmboxe HD /konkrétne včera na TAXI4 /sa omeškáva zvuk za obrazom, prejavuje sa táto závada len na niektorých príjmačoch alebo je to chyba na strane Skylinku? |
![]() korok |
| 16.06.2009, 11:40.46 | |
re:Filmbox HDna straně skylinku, i když tvrdí, že je u nich vše OK |
![]() Babui |
| 16.06.2009, 12:01.40 | |
RE: Filmbox HDNedávno jsem sledoval Asterixe na iCordu. Zvuk byl posunutý, stačilo ovšem přepnout jinam a vrátit zpět FB HD a už to jelo synchronně. Je to prostě zajímavé, stalo se mi to i u Vantage. |
![]() Zip |