Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 11:39.42

Filmbox HD

Dosť často sa stáva že na Filmboxe HD /konkrétne včera na TAXI4 /sa omeškáva zvuk za obrazom, prejavuje sa táto závada len na niektorých príjmačoch alebo je to chyba na strane Skylinku?
uživatel
korok
16.06.2009, 11:40.46

re:Filmbox HD

na straně skylinku, i když tvrdí, že je u nich vše OK
uživatel
Babui
16.06.2009, 12:01.40

RE: Filmbox HD

Nedávno jsem sledoval Asterixe na iCordu. Zvuk byl posunutý, stačilo ovšem přepnout jinam a vrátit zpět FB HD a už to jelo synchronně. Je to prostě zajímavé, stalo se mi to i u Vantage.
uživatel
Zip